Miejscowe plany zagospodarowania

10.08.2018

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY BOLESŁAW O PRZYSTĄPIENIU DO ZMIANY STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY BOLESŁAW WRAZ Z PROGNOZĄ ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKOczytaj więcej

Ogłoszenie
25.05.2018

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY BOLESŁAW O PRZYSTĄPIENIU DO CZĘŚCIOWEJ ZMIANY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO DLA CZĘŚCI GMINY BOLESŁAW, OBEJMUJĄCEJ MIEJSCOWOŚCI BOLESŁAW, LASKI, KOLONIA I HUTKI WRAZ Z PROGNOZĄ ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO Na podstawie...czytaj więcej

Ogłoszenie
06.09.2016

Projekt uchwały dotyczącej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części gminy Bolesław

W załączniku znajduje się projekt uchwały dotyczącej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części gminy Bolesław, obejmującej miejscowości Bolesław, Laski, Kolonia i Hutki. - Projekt uchwały - Prognoza - Rysunek planuczytaj więcej

Projekt uchwały dotyczącej miejscowego...

Pogoda

25 marca Temperatura: 9°C Wiatr: 31 km/h,

Kalendarz

imieniny: