Pozostałe

18.10.2019

Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez...czytaj więcej

Płatne staże z możliwością...
17.10.2019

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących – usługi doradcze dostępne w Olkuszu! Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe...czytaj więcej

Projekt „Kierunek Kariera” i...
16.10.2019

Informacja

Rekrutacja do Szkoły Inicjatyw Strażniczych - wię - więcej na stronie https://siecobywatelska.pl/sis/czytaj więcej

Informacja
14.10.2019

Early Warning Europe – ostatni moment na skorzystanie z darmowego wsparcia

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP, a Twoja firma znalazła się w sytuacji kryzysowej lub widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności – skorzystaj z bezpłatnego z wsparcia ogólnopolskiej sieci...czytaj więcej

Early Warning Europe –...
14.10.2019

System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, chcąc zwiększyć dostępność wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami, uruchomił SOW - System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON. System SOW jest obecnie wdrażany na bardzo...czytaj więcej

System Obsługi Wsparcia finansowanego...
14.10.2019

Ogłoszenie

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, działając na podstawie S 13v ust. 9 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 27 stycznia 2015 r. w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań...czytaj więcej

Ogłoszenie
14.10.2019

Jak zdobyć pieniądze na windę?

Skorzystaj z pomocy PFRON i zapewnij niepełnosprawnemu mieszkańcowi godne warunki do życia! Jesteś zarządcą w wielorodzinnym budynku mieszkalnym wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni mieszkaniowej, towarzystwa budownictwa społecznego, gminy? W Twoim budynku mieszka...czytaj więcej

Jak zdobyć pieniądze na...
03.10.2019

Informacja

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego ‘Rowerowy Świat’ Uprzejmie informujemy, iż w związku z realizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu  konkursem plastycznym, do Urzędu Gminy w Bolesławiu wpłynęły...czytaj więcej

Informacja
01.10.2019

Informacja

Zapraszamy na wernisaż wystawy czasowej o Obozie Kościuszko 1917-1919, czyli Armii Polskiej w Ameryce (Błękitnej Armii), który będzie miał miejsce 3 października 2019 (czwartek), godz. 12 w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym im....czytaj więcej

Informacja
30.09.2019

Informacja

Polska Organizacja Turystyczna, wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki, organizuje w terminie 22-24 listopada 2019 roku kolejną, siódmą edycję akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓL CENY” Tym razem...czytaj więcej

Informacja
03.10.2019

Informacja


Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego ‘Rowerowy Świat’Uprzejmie informujemy, iż w związku z realizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu  konkursem plastycznym, do Urzędu Gminy w Bolesławiu wpłynęły łącznie 22 prace. Dzieci za pomocą rozmaitych technik przygotowały prace plastyczne dotyczące promocji komunikacji rowerowej i aktywności fizycznej oraz zachęcające dzieci, młodzież oraz ich rodziny do korzystania z innych środków transportu niż samochód.
W dniu 2 października zebrała się Komisja w składzie: Pani Agata Borkiewicz - Zastępca Wójta Gminy Bolesław, Pani Iwona Skupińska – pracownik Centrum Kultury w Bolesławiu oraz Pani Agnieszka Mól – Ekodoradca w Urzędzie Gminy w Bolesławiu, która oceniła prace i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie, bowiem wszystkie prace były wyjątkowe.
Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych. Przedstawiamy pełną listę zwycięzców:


1) uczniowie klas I-III:
-    miejsce pierwsze: Natalia Gomółka, klasa 3 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    miejsce drugie: Filip Walczyński, klasa 3 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    miejsce trzecie: Dorota Lubaszka, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    wyróżnienia:
-    Zofia Banasik, klasa 3, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    Adam Picheta, klasa 1, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie.


2) uczniowie klas IV-VI:
-    miejsce pierwsze: Szymon Staszkiewicz, klasa 5 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie
-    miejsce drugie: Natalia Zięba, klasa 6 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    miejsce trzecie: Maja Protasiewicz i Maja Prowancka, klasa 5 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    wyróżnienia:
-    Szymon Celny, klasa 5 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    Jakub Albekier, klasa 6 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Aleksandra Gugulska, klasa 5, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Sabina Stachowicz, klasa 5, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    Oliwia Adamczyk, klasa 5 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    Zuzanna Lubaszka, klasa 5 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-   Julia Skorus, klasa 5 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-   Bartłomiej Kubański, klasa 5, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    Kamil Banasik, klasa 6, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    Krystian Żak, klasa 5 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie.


3) uczniowie klas VII-VIII:
-    miejsce pierwsze: Julia Gołąb, klasa 7 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    miejsce drugie: Magdalena Wojna, klasa 7, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    miejsce trzecie: Zuzanna Gołąb, klasa 7 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    wyróżnienie:
-    Aleksandra Picheta, klasa 7 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie.


Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za udział w konkursie a nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.


Wszystkie prace zostaną udostępnione na stronie:  https://www.facebook.com/Boleslawwzdrowejatmosferze/?modal=admin_todo_tour
do której odwiedzenia zapraszamy


Jednocześnie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych uległ zmianie termin wręczenia nagród. Na podsumowanie konkursu zapraszamy 7 października br. (poniedziałek) o godzinie 15.00 do Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu.

Autor:

autor

Pogoda

21 października


Chwilowy brak prognozy

Kalendarz

imieniny: