Pozostałe

17.05.2019

Zaproszenie

Klub Gazety Polskiej w SosnowcuInstytut Pamięci NarodowejMiasto Sosnowiecmaja zaszczyt zaprosić MIESZKAŃCÓW w dniu 18 maja 2019 roku (sobota),od godziny 12.00 na odsłonięcie postumentu,upamiętniającego pomordowanych ŻołnierzyWyklętych, zgładzonych w Sosnowcu,przez komunistyczny aparat...czytaj więcej

Zaproszenie
16.05.2019

Małopolskie Seminarium Liderów Lokalnych Aktywnych Dla Rozwoju

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH AKTYWNYCH DLA ROZWOJU, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 roku w godzinach od  16:00 do...czytaj więcej

Małopolskie Seminarium Liderów Lokalnych...
15.05.2019

Informacja

Uprzejmie informujemy, że od maja 2019 roku przedstawiciele konsorcjum firm PGNiG GAZOPROJEKT S.A. oraz INPLUS Energetyka Sp. z o.o., działając jako Pełnomocnik PERN S.A rozpoczną pracę na terenie gminy Bolesław....czytaj więcej

Informacja
13.05.2019

Informacja

Publiczny przetarg ustny ograniczony na dzierżawę nieruchomości, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwaczytaj więcej

Informacja
09.05.2019

II nabór do Projektu "Małopolska Niania 2.0"

II nabór do Projektu "Małopolska Niania 2.0" - linkczytaj więcej

II nabór do Projektu...
07.05.2019

Płatne staże z możliwością zatrudnienia 07-05-2019

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez...czytaj więcej

Płatne staże z możliwością...
06.05.2019

MAK Małopolskie Aktywne Kobiety

Odmień swoje życie, zadbaj o swoją lepszą przyszłość z nami, dzięki uczestnictwie w projekcie MAK Małopolskie Aktywne Kobiety Bo na znalezienie pracy nigdy nie jest za późno Trwa rekrutacja uczestników...czytaj więcej

MAK Małopolskie Aktywne Kobiety
29.04.2019

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

O F E R T A    P R A C YOgłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE    zatrudni    ANKIETERAPRACA STAŁA NA PEŁNY ETATczytaj więcej

Ogłoszenie o wolnym stanowisku...
19.04.2019

Informacja

Do naszej fabryki w Bukownie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Pracownika Produkcji Zakres obowiązków: - Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez montaż komponentów na linii produkcyjnej A oto czego oczekujemy: - Zdolności manualne...czytaj więcej

Informacja
15.04.2019

Europa dla obywateli

Spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", odbędzie się 14 maja 2019 roku w Częstochowie. Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją...czytaj więcej

Europa dla obywateli

Pogoda

23 maja Temperatura: 12°C Wiatr: 6.1 km/h,

Kalendarz

imieniny: