Pozostałe

17.05.2019

Zaproszenie

Klub Gazety Polskiej w SosnowcuInstytut Pamięci NarodowejMiasto Sosnowiecmaja zaszczyt zaprosić MIESZKAŃCÓW w dniu 18 maja 2019 roku (sobota),od godziny 12.00 na odsłonięcie postumentu,upamiętniającego pomordowanych ŻołnierzyWyklętych, zgładzonych w Sosnowcu,przez komunistyczny aparat...czytaj więcej

Zaproszenie
16.05.2019

Małopolskie Seminarium Liderów Lokalnych Aktywnych Dla Rozwoju

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH AKTYWNYCH DLA ROZWOJU, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 roku w godzinach od  16:00 do...czytaj więcej

Małopolskie Seminarium Liderów Lokalnych...
15.05.2019

Informacja

Uprzejmie informujemy, że od maja 2019 roku przedstawiciele konsorcjum firm PGNiG GAZOPROJEKT S.A. oraz INPLUS Energetyka Sp. z o.o., działając jako Pełnomocnik PERN S.A rozpoczną pracę na terenie gminy Bolesław....czytaj więcej

Informacja
13.05.2019

Informacja

Publiczny przetarg ustny ograniczony na dzierżawę nieruchomości, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwaczytaj więcej

Informacja
09.05.2019

II nabór do Projektu "Małopolska Niania 2.0"

II nabór do Projektu "Małopolska Niania 2.0" - linkczytaj więcej

II nabór do Projektu...
07.05.2019

Płatne staże z możliwością zatrudnienia 07-05-2019

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez...czytaj więcej

Płatne staże z możliwością...
06.05.2019

MAK Małopolskie Aktywne Kobiety

Odmień swoje życie, zadbaj o swoją lepszą przyszłość z nami, dzięki uczestnictwie w projekcie MAK Małopolskie Aktywne Kobiety Bo na znalezienie pracy nigdy nie jest za późno Trwa rekrutacja uczestników...czytaj więcej

MAK Małopolskie Aktywne Kobiety
29.04.2019

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

O F E R T A    P R A C YOgłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE    zatrudni    ANKIETERAPRACA STAŁA NA PEŁNY ETATczytaj więcej

Ogłoszenie o wolnym stanowisku...
19.04.2019

Informacja

Do naszej fabryki w Bukownie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Pracownika Produkcji Zakres obowiązków: - Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez montaż komponentów na linii produkcyjnej A oto czego oczekujemy: - Zdolności manualne...czytaj więcej

Informacja
15.04.2019

Europa dla obywateli

Spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", odbędzie się 14 maja 2019 roku w Częstochowie. Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją...czytaj więcej

Europa dla obywateli
07.05.2019

Płatne staże z możliwością zatrudnienia 07-05-2019

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.


Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z:

1.Płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników.

2.Dodatkowym bonusem jest udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do potrzeb i predyspozycji Uczestników Projektu.

3.Wszyscy Uczestnicy Projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych.

4.Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na warsztaty i do miejsc stażowych.

5.Osobom, które opiekują się dzieckiem do lat 7 lub inną osobą zależną zapewniamy zwrot kosztów opieki podczas odbywania stażu oraz szkolenia


Aby wziąć udział w projekcie „Kierunek PRACA!” wystarczy spełnić cztery podstawowe warunki, tj.:

1. Osoby w wieku 30 - 64 lat;

2. Zamieszkałe na terenie Miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego, myślenickiego, olkuskiego, wielickiego;

3. Osoby pozostające bez pracy (bezrobotne/bierne zawodowo)
4. Osoby należące co najmniej do jednej z poniższych grup:

- osoby powyżej 50. roku życia,

- osoby długotrwale bezrobotne (powyżej 1 roku),

- osoby z niepełnosprawnościami,

- osoby z wykształceniem maksymalnie średnim,

- kobiety,

- bezrobotni mężczyźni w wieku 30-49 lat

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY !!

Trwa rekrutacja do projektu – liczba miejsc ograniczona.


Dlaczego warto wybrać się na staż?

Udokumentowany staż pracy danej osoby może mieć znaczenie już na etapie rekrutacji. Jest bowiem okazją do pozyskania doświadczenia w pracy na danym stanowisku, którego często żąda przyszły pracodawca od kandydatów, sprawdzenia się w wymarzonej pracy, nawiązania kontaktów zawodowych i wyrwania się z pętli bezrobocia. Stały miesięczny dochód (stypendium stażowe) jest dodatkowym atutem. Założeniem systemu stażowego jest sprawdzenie się na danym stanowisku, by później otrzymać zatrudnienie na etacie.


Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej www.kierunekpraca.info.pl


Projekt realizuje InBIT sp. z o.o. - dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 626 00 95 / 12 617 18 91, e-mail: kierunekpraca@inbit.pl

oraz w Biurze Projektu:

ul. Szlak 8a/5, 31-161 Kraków.Autor:

autor

Pogoda

23 maja Temperatura: 12°C Wiatr: 6.1 km/h,

Kalendarz

imieniny: