UMWM

06.09.2018

Projekt Małopolskie Boisko - zrealizowany w Gminie Bolesław!

Gmina Bolesław decyzją Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 26.02.2018r. otrzymała dofinansowanie z budżetu Województwa Małopolskiego  w wysokości 177090,00 zł na realizację projektu w ramach Programu „Małopolskie boiska 2018”. Projekt modernizacji...czytaj więcej

Projekt Małopolskie Boisko -...
27.08.2018

"Modernizacja obiektów infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w centrum Bolesławia”

Projekt: "Modernizacja obiektów infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej w centrum Bolesławia” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów...czytaj więcej

"Modernizacja obiektów infrastruktury rekreacyjnej...
02.07.2018

Projekt pn. „II etap zagospodarowania parku dworskiego w Bolesławiu oraz remont dachu dworku w Krzykawce” - zakończony!

Gmina Bolesław zaprasza do korzystania z efektów realizacji Projektu pn. „II etap zagospodarowania parku dworskiego w Bolesławiu oraz remont dachu dworku w Krzykawce”. Projekt został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej i...czytaj więcej

Projekt pn. „II etap...
12.04.2018

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO AGENDA ZAMIEJSCOWA W OŚWIĘCIMIU 32-600 Oświęcim, ul. J. Śniadeckiego 21, tel.: 33-8433928, fax: 33-8423264, www.malopolskie.pl Szanowni Państwo! W bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje trzecią już...czytaj więcej

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
13.03.2018

Nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej

Nabór wniosków o przyznanie dotacji celowej dla spółek wodnych/związków spółek wodnych na bieżące utrzymanie wód i urządzeń wodnych oraz na finansowanie lub dofinansowanie inwestycji na istniejących urządzeniachczytaj więcej

Nabór wniosków o przyznanie...
15.11.2017

Organizacja Mobilnego Puntu Informacyjnego

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGOoraz URZĄD GMINY BOLESŁAW ZAPRASZAJĄ mieszkańców Gminy Bolesław   na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich Termin dyżuru :16 listopad 2017 roku (czwartek) godz. 12.30-15.00 Miejsce:Centrum Kultury...czytaj więcej

Organizacja Mobilnego Puntu Informacyjnego
15.09.2017

„Rozwój kompetencji kluczowych w Gminie Bolesław”

Gmina Bolesław realizuje projekt pn. „Rozwój kompetencji kluczowych w Gminie Bolesław”. Projekt realizowany jest w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.3 Edukacja w...czytaj więcej

„Rozwój kompetencji kluczowych w...
06.07.2017

„Modernizacja energetyczna budynku Urzędu Gminy Bolesław”

Gmina Bolesław realizuje projekt pn. „Modernizacja energetyczna budynku Urzędu Gminy Bolesław”. Projekt realizowany jest w ramach 4 Osi Priorytetowej Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Poddziałanie...czytaj więcej

„Modernizacja energetyczna budynku Urzędu...
29.05.2017

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego - warsztaty

Trwa druga edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W jej trakcie przewidziano warsztaty edukacyjne. Będą one okazją ku temu, by pomysł na zadanie można było skonsultować z pracownikami departamentów merytorycznych Urzędu...czytaj więcej

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego...
25.05.2017

II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - warsztaty szkoleniowe

Trwa realizacja drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W Małopolsce odbędzie się 5 warsztatów edukacyjnych (Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ) dedykowanych dla wszystkich mieszkańców województwa, którzy ukończyli 16...czytaj więcej

II edycja Budżetu Obywatelskiego...

Pogoda

22 września Temperatura: 16°C Wiatr: 13 km/h,

Kalendarz

imieniny: