UMWM

12.04.2018

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO AGENDA ZAMIEJSCOWA W OŚWIĘCIMIU 32-600 Oświęcim, ul. J. Śniadeckiego 21, tel.: 33-8433928, fax: 33-8423264, www.malopolskie.pl Szanowni Państwo! W bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje trzecią już...czytaj więcej

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
13.03.2018

Nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej

Nabór wniosków o przyznanie dotacji celowej dla spółek wodnych/związków spółek wodnych na bieżące utrzymanie wód i urządzeń wodnych oraz na finansowanie lub dofinansowanie inwestycji na istniejących urządzeniachczytaj więcej

Nabór wniosków o przyznanie...
15.11.2017

Organizacja Mobilnego Puntu Informacyjnego

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGOoraz URZĄD GMINY BOLESŁAW ZAPRASZAJĄ mieszkańców Gminy Bolesław   na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich Termin dyżuru :16 listopad 2017 roku (czwartek) godz. 12.30-15.00 Miejsce:Centrum Kultury...czytaj więcej

Organizacja Mobilnego Puntu Informacyjnego
15.09.2017

„Rozwój kompetencji kluczowych w Gminie Bolesław”

Gmina Bolesław realizuje projekt pn. „Rozwój kompetencji kluczowych w Gminie Bolesław”. Projekt realizowany jest w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.3 Edukacja w...czytaj więcej

„Rozwój kompetencji kluczowych w...
06.07.2017

„Modernizacja energetyczna budynku Urzędu Gminy Bolesław”

Gmina Bolesław realizuje projekt pn. „Modernizacja energetyczna budynku Urzędu Gminy Bolesław”. Projekt realizowany jest w ramach 4 Osi Priorytetowej Regionalna polityka energetyczna, Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Poddziałanie...czytaj więcej

„Modernizacja energetyczna budynku Urzędu...
29.05.2017

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego - warsztaty

Trwa druga edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W jej trakcie przewidziano warsztaty edukacyjne. Będą one okazją ku temu, by pomysł na zadanie można było skonsultować z pracownikami departamentów merytorycznych Urzędu...czytaj więcej

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego...
25.05.2017

II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego - warsztaty szkoleniowe

Trwa realizacja drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W Małopolsce odbędzie się 5 warsztatów edukacyjnych (Kraków, Tarnów, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ) dedykowanych dla wszystkich mieszkańców województwa, którzy ukończyli 16...czytaj więcej

II edycja Budżetu Obywatelskiego...
17.05.2017

Budżet Obywatelski Małopolski - spotkania informacyjne

W bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje drugą edycję Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Doświadczenia pokazują, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zaś wykonane w ramach BO zadania dobrze służą Małopolanom....czytaj więcej

Budżet Obywatelski Małopolski -...
15.05.2017

II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Trwają spotkania dot. II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego! Jakie zmiany zostały wprowadzone do regulaminu tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego? Na jakich zasadach będą rozdzielane środki? Kto i w jakiś...czytaj więcej

II edycja Budżetu Obywatelskiego...
20.04.2017

II edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W ramach działań przybliżających cel i zasady naszego przedsięwzięcia przewidziane zostały spotkania informacyjne oraz warsztaty projektowe przeznaczone dla wszystkich...czytaj więcej

II edycja Budżetu Obywatelskiego...

Pogoda

24 czerwca Temperatura: 11°C Wiatr: 20.2 km/h,

Kalendarz

imieniny: