Urząd Gminy

17.09.2019

Środki z Funduszu Dróg Samorządowych trafiły do miast i gmin powiatu olkuskiego

30 sierpnia 2019r. prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki zatwierdził listy zadań powiatowych oraz gminnych przeznaczonych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w 2019 roku dla wszystkich województw na podstawie...czytaj więcej

Środki z Funduszu Dróg...
13.09.2019

Dzielnicowi przy współpracy z Urzędem Gminy Bolesław rozdawali dzieciom odblaski

W akcję na rzecz bezpieczeństwa dzieci zaangażowali się dzielnicowi z komisariatu policji w Bukownie. Policjanci przy współpracy z Urzędem Gminy Bolesław rozdawali elementy odblaskowe, które trafiły do najmłodszych uczniów klas...czytaj więcej

Dzielnicowi przy współpracy z...
12.09.2019

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Gminie Bolesław

16–22 września 2019r. W programie:▶ Zajęcia dla uczniów klas pierwszych dotyczące bezpieczeństwa na drodze prowadzone przez Policjantów ▶ Akcja dla aktywnych rowerzystów ODBIERZ OPONKĘ (ilość opon ograniczona☺)▶ Konkurs plastyczny ‘Rowerowy...czytaj więcej

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu...
12.09.2019

Konkurs plastyczny w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

W związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. Regulamin konkursu zawierający m.in. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie znajduje się poniżej.czytaj więcej

Konkurs plastyczny w ramach...
10.09.2019

Informacja

W dniu 30.08.2019r. rozpoczęła się przebudowa  ciągu dróg powiatowych na terenie gminy Bolesław: odcinka ul. Głównej i ul. Osadowej w miejscowości Bolesław. Zadanie realizowane przez powiat olkuski jest współfinansowane w...czytaj więcej

Informacja
06.09.2019

Ogłoszenie

Wójt Gminy Bolesław ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Bolesław Informacja podsumowująca przebieg konsultacji społecznych dotyczących wyznaczenia na...czytaj więcej

Ogłoszenie
29.08.2019

Informacja

Informujemy mieszkańców Gminy Bolesław, szczególnie miejscowości Małobądz, Laski, Ujków Nowy i Krzykawa o rozpoczęciu przez Zakłady Górniczo – Hutnicze „Bolesław: S.A. prac inwentaryzacyjnych, dotyczących potencjalnych wpływów eksploatacji górniczej na powierzchnię...czytaj więcej

Informacja
26.08.2019

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego wzakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych pt. „Dostrzec-zrozumieć...czytaj więcej

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania...
26.08.2019

Ogłoszenie

Bolesław, 26 sierpnia 2019 r. OBWIESZCZENIE w sprawie konsultacji społecznych „Aktualizacji założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe Gminy Bolesław”   Wójt Gminy Bolesław na postawie art....czytaj więcej

Ogłoszenie
09.08.2019

Ogłoszenie

Bolesław, dnia 09.08.2019 OGŁOSZENIEWÓJTA GMINY BOLESŁAW Na podstawie art. 17 pkt 9 oraz 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2018...czytaj więcej

Ogłoszenie
01.07.2019

Informacja

Wójt Gminy Bolesław uprzejmie informuje,

że w dniu 01.07.2019r. (poniedziałek)

Urząd Gminy Bolesław będzie czynny do godz. 15.00
Kasa Urzędu do godz. 14.30.


Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Autor:

autor

Pogoda

17 września Temperatura: 17°C Wiatr: 22 km/h,

Kalendarz

imieniny: