ZKG KM

14.09.2018

Informacja

UWAGA WAŻNA INFORMACJA dla mieszkańców Krzykawy korzystających z komunikacji miejskiej Informujemy, że w związku z budową kanalizacji sanitarnej w Krzykawie - ze względu na prowadzone przez Wykonawcę głębokie wykopy w...czytaj więcej

Informacja
19.07.2018

Umowy na dostawę nowych autobusów podpisane!

Prezentacja nowego Autobusu firmy Solaris Bus & Coach S.A. W dniu 18 lipca 2018 r. o godz. 13:30 przed Urzędem Gminy Bolesław, zaparkował jeden z modelowych autobusów jakie będą w przyszłym...czytaj więcej

Umowy na dostawę nowych...
17.07.2018

KONTRAKTY NA DOSTAWĘ AUTOBUSÓW

W dniu 18 lipca 2018 r. o godz. 12:00, w siedzibie Zarządu Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu, nastąpi podpisanie umów na dostawę taboru autobusowego z producentami: firmą Solaris...czytaj więcej

KONTRAKTY NA DOSTAWĘ AUTOBUSÓW
27.06.2018

Wakacje 2018! DARMOWA KOMUNIKACJA DLA UCZNIÓW

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu pragnie poinformować, że za zgodą członków Zgromadzenia Związku, już od najbliższej niedzieli, tj. od 1 lipca do 31 sierpnia b.r., wprowadza bezpłatne...czytaj więcej

Wakacje 2018! DARMOWA KOMUNIKACJA...
06.02.2018

Darmowe przejazdy podczas ferii zimowych

W okresie od 12 lutego (poniedziałek) do końca ferii zimowych, tj. 25 lutego 2018 roku uczniowie szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi zamieszkali na terenie gminy Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze...czytaj więcej

Darmowe przejazdy podczas ferii...
24.08.2017

Nowy cennik biletów

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu informuje, że uchwałą Zarządu Nr DCCXXXVII/573/2017 od 1 września wprowadza się pilotażowo do końca 2017 roku nowy cennik biletów za przewozy osób...czytaj więcej

Nowy cennik biletów
26.06.2017

Przez wakacje za 1 zł!!!

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu wprowadza od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 roku promocyjną cenę biletu jednorazowego za przejazd na danej linii komunikacyjnej w wysokości 1 zł...czytaj więcej

Przez wakacje za 1...
25.01.2017

Darmowe przejazdy podczas ferii zimowych

W okresie od 30 stycznia (poniedziałek) do końca ferii zimowych uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów zamieszkali na terenie Gminy Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze będą mogli skorzystać z bezpłatnej komunikacji...czytaj więcej

Darmowe przejazdy podczas ferii...
01.09.2016

Uruchomienie nowej linii „B”

Na wniosek Wójta Gminy Bolesław, od 1 września 2016 roku uruchomiona zostanie nowa linia „B”. Rozpoczyna ona swój bieg w Krzykawce, a następnie przez Małobądz, Ujków Nowy Górna, Krze, Bolesław...czytaj więcej

Uruchomienie nowej linii „B”
14.09.2018

Informacja


UWAGA WAŻNA INFORMACJA

dla mieszkańców Krzykawy korzystających z komunikacji miejskiej


Informujemy, że w związku z budową kanalizacji sanitarnej w Krzykawie - ze względu na prowadzone przez Wykonawcę głębokie wykopy w drodze powiatowej Sławków-Krzykawa-Bolesław, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pasażerów od dnia 17. 09. 2018 r. linie 461 i 463 będą kursować objazdem, do odwołania. Przystanki „Krzykawa Szkoła” oraz „Krzykawa Remiza” nie będą obsługiwane.


W celu zminimalizowania niedogodności naszym pasażerom i umożliwienia korzystania z komunikacji miejskiej:

- autobusy realizujące połączenia w kierunku Sławkowa będą dojeżdżać do parkingu kościelnego przy Parafii polskokatolickiej pw. Św. Barbary w Małobądzu, gdzie będą zawracać i jechać dalej w kierunku Sławkowa, ul. Główną w Krzu, drogą krajową E-94, ul. Nową z obsługą przystanku „Krzykawa Skrzyżowanie”.

Dalej będą podjeżdżać do parkingu kościelnego Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętych Apostołów Piotr i Pawła w Krzykawce, gdzie będą zawracać i jechać ul. Nową w kierunku Sławkowa,

- realizacja połączeń w kierunku Olkusza będzie odbywać się podobnie w odwrotnej kolejności.


Przy parkingach kościelnych pasażerowie będą również mogli wsiadać i wysiadać z pojazdów, aby skorzystać z połączeń.

W związku z wprowadzeniem objazdów mogą występować opóźnienia w realizacji kursów.


Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Autor:

autor

Pogoda

14 listopada Temperatura: 7°C Wiatr: 6.1 km/h,

Kalendarz

imieniny: