Nadchodzące wydarzenia

22.08.2017

Święto Sąsiada w Międzygórzu

Zapraszamy do Międzygórza. Szczegóły na plakacie!czytaj więcej

Święto Sąsiada w Międzygórzu
22.08.2017

Biesiada Plenerowa z pieczonym ziemniakiem

Zapraszamy! Szczegóły na plakacie!czytaj więcej

Biesiada Plenerowa z pieczonym...
21.08.2017

Dziecięcy Klub Pracy Twórczej

Zapraszamy już od września na zajęcia edukacyjno-literacko-plastyczne! Klub Pracy Twórczej otwarty dla dzieci ;)czytaj więcej

Dziecięcy Klub Pracy Twórczej
21.08.2017

KONCERT ANCORA IMPARO

Po wakacyjnym szaleństwie czas się zatrzymać, by nabrać sił na nowy rok szkolny i kulturalny. A najlepiej zrobić to podczas ostatniego letniego spotkania w naszym bolesławskim Music Parku. Nasza propozycja...czytaj więcej

KONCERT ANCORA IMPARO
09.08.2017

Koncert Powers w bolesławskim Parku

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu POVERS do bolesławskiego parku. Widzimy się 13 sierpnia o godz. 17.00. Koncert jest sfinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie X" i sfinansowany ze środków...czytaj więcej

Koncert Powers w bolesławskim...
01.08.2017

Narodowe czytanie

Zapraszamy do udziału w Narodowym Czytaniu 2017.czytaj więcej

Narodowe czytanie
31.07.2017

Dożynki Gminne 2017

3 września zapraszamy na Dożynki gminne, które odbędą się w Sołectwie Podlipie na placu przy remizie OSP. W programie: 14.00 - Koncert Orkiestry Dętej ZGH "Bolesław" w Bukownie 14.30 -...czytaj więcej

Dożynki Gminne 2017
30.07.2017

Akademia Wróbelka Elemelka - zajęcia taneczne od września

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 -6 lat. Od września startujemy w bolesławskim dworze. czytaj więcej

Akademia Wróbelka Elemelka -...
30.07.2017

Dance MIX - zajęcia taneczne od września

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 -10 lat. Od września startujemy w bolesławskim dworze. czytaj więcej

Dance MIX - zajęcia...
27.07.2017

III Zagłębiowski Festiwal Organowy

24 września w Parafii pw. Macierzyństwa NMP w Bolesławiu odbędzie się koncert muzyki kameralnej. Odbędzie się on w ramach III Zagłębiowskiego Festiwalu Organowego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ,...czytaj więcej

III Zagłębiowski Festiwal Organowy
09.08.2017

Koncert Powers w bolesławskim Parku

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu POVERS do bolesławskiego parku. Widzimy się 13 sierpnia o godz. 17.00.


Koncert jest sfinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie X" i sfinansowany ze środków Gminy Bolesław w ramach zadania publicznego "Operator konkursu - działajMY lokalnie w Gminie Bolesław" oraz sfinansowano ze środków Gminy Klucze w ramach zadania publicznego "Działajmy lokalnie w Gminie Klucze"

Autor:

autor

Pogoda

23 sierpnia Temperatura: 10°C Wiatr: 15.1 km/h,

Kalendarz

imieniny: