Pozostałe

03.12.2019

„Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”

Zarząd PERN S.A. zaprasza do udziału w konkursie zatytułowanym „Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”. Więcej informacji na stronie - http://boronowtrzebinia.pl/kartka-bozonarodzeniowa-dla-pern/czytaj więcej

„Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”
02.12.2019

Wsparcie i współpraca – V Małopolska Konferencja

- Witam Państwa serdecznie na piątej już małopolskiej konferencji dotyczącej „Międzyinstytucjonalnej współpracy w obszarze osób z niepełnosprawnościami”. Dziękuję za liczną obecność naszym Partnerom, z którymi podejmujemy wiele wspólnych inicjatyw oraz...czytaj więcej

Wsparcie i współpraca –...
26.11.2019

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Olkuszu

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. wpłaty podatków PIT, CIT, VAT należy dokonywać wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego). Indywidualny numer...czytaj więcej

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego...
25.11.2019

Informacja

Ogłoszenie - publiczny przetarg ustny nieograniczony na dzierżawęczytaj więcej

Informacja
25.11.2019

Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez...czytaj więcej

Płatne staże z możliwością...
13.11.2019

"Małopolskie instytucje dla przedsiębiorcy"

W imieniu zarządu Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. oraz współorganizatora Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w konferencji pt. "Małopolskie instytucje dla przedsiębiorcy" organizowanej  w ramach...czytaj więcej

"Małopolskie instytucje dla przedsiębiorcy"
31.10.2019

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących – usługi doradcze dostępne w Olkuszu! Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe...czytaj więcej

Projekt „Kierunek Kariera” i...
29.10.2019

Zawiadomienie

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód, tj. na wprowadzanie ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego, pochodzących z myjni...czytaj więcej

Zawiadomienie
28.10.2019

Obwieszczenie

Zawiadomienie właścicieli w formie obwieszczenia publicznego o rozpoczęciu budowy gazociągu DN1000, MOP 8,4 MPa Podgórska Wola – Tworzeń wraz z infrastrukturą towarzyszącączytaj więcej

Obwieszczenie
28.10.2019

MEDALE DLA ZAWODNIKÓW Z BOLESŁAWIA W JU-JITSU

W sobotę 12 października zawodnicy Polskiej Federacji Ju-Jitsu i Kobudo wystartowali w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w Katowicach. Na matach stanęły 3 zawodniczki i 3 zawodników...czytaj więcej

MEDALE DLA ZAWODNIKÓW Z...
24.07.2019

Rozpoczęto inwentaryzację źródeł ciepła w Gminie Bolesław


W czwartek 18 lipca br., w Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców i przedsiębiorców Gminy Bolesław, dotyczące inwentaryzacji źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych i użytkowych na terenie Gminy Bolesław.


Spotkanie poprowadziła Pani Marta Majka, przedstawiciel firmy IGO Sp. z o.o. z Katowic, z którą Gmina Bolesław zawarła umowę na aktualizację dokumentu strategicznego jakim jest Plan Gospodarki Niskoemisyjnej wraz z wykonaniem inwentaryzacji źródeł ciepła.

Do wykonania tego zadania Gmina Bolesław, podobnie jak i inne gminy województwa małopolskiego, została zobligowana zapisami Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego. Inwentaryzacja pozwoli także określić ilość kotłów koniecznych do wymiany ze względu na wymagania uchwały antysmogowej oraz oszacować zapotrzebowanie na finansowe wsparcie dla mieszkańców na najbliższe lata.

W związku z powyższym w miesiącach sierpień i wrzesień br., zostanie przeprowadzona ankietyzacja, mająca na celu zinwentaryzowanie źródeł ciepła na terenie Gminy. Badania ankietowe zostaną zrealizowane przez ankieterów firmy IGO Sp. z o.o., którzy, będą posiadali imienne identyfikatory oraz pisemne upoważnienia Wójta Gminy Bolesław. Ankieterzy w razie wątpliwości służyć będą radą i pomocą. Wzór ankiety dostępny jest na stronie internetowej Gminy Bolesław. Istnieje również możliwość samodzielnego przekazania uzupełnionej ankiety w formie elektronicznej na adres: info@odpady.biz.pl lub osobiście do Urzędu Gminy Bolesław.


Jednocześnie informujemy, iż w przedmiotową akcję włączyli się aktywnie wszyscy radni i sołtysi z Gminy Bolesław.


Liczymy na współpracę, wyrozumiałość i zaangażowanie mieszkańców !
Uwaga !

  • Inwentaryzacja nie dotyczy budynków, w których wymienione zostały kotły w ramach dofinansowania ze środków gminnych i unijnych otrzymanego za pośrednictwem Urzędu Gminy Bolesław.
Autor:

autor

Pogoda

8 grudnia Temperatura: 3°C Wiatr: 19 km/h,

Kalendarz

imieniny: