Pozostałe

12.04.2021

Kolejny rekord! Już ponad 1,5 mln klientów PGNiG korzysta z EKOfaktury

Cyfrowe rozwiązania PGNiG Obrót Detaliczny ustanawiają kolejne liczbowe rekordy. Już ponad 1,5 mln razy Klienci PGNiG aktywowali opcję elektronicznej wersji faktury, rezygnując tym samym z tradycyjnej wysyłki papierowego dokumentu. Oznacza...czytaj więcej

Kolejny rekord! Już ponad...
08.04.2021

„Wydarzenie Historyczne Roku 2020”

Zgłoś projekt! Ruszyła 14. edycja Plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku 2020” Muzeum Historii Polski, we współpracy z portalem historia.org.pl, po raz czternasty ogłasza Plebiscyt „Wydarzenie Historyczne Roku”, którego celem jest uhonorowanie...czytaj więcej

„Wydarzenie Historyczne Roku 2020”
30.03.2021

Drodzy rodzice, pamiętajcie o złożenie wniosku o świadczenie „500+”

W związku ze zmianami z ustalaniem okresu świadczeniowego w ramach programu „Rodzina 500+”, w tym roku konieczne jest złożenie wniosku o świadczenie wychowawcze. – Drodzy rodzice, pamiętajcie – tylko złożenie...czytaj więcej

Drodzy rodzice, pamiętajcie o...
26.03.2021

Produkty Przedsiębiorstw Społecznych w zasięgu Twojej ręki

W celu wsparcia małopolskiego sektora ekonomii społecznej w tym trudnym okresie wywołanym sytuacją epidemiczną, Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie podejmuje działania mające na celu kreowanie dodatkowych...czytaj więcej

Produkty Przedsiębiorstw Społecznych w...
26.03.2021

Obwieszczenie

OBWIESZCZENIE REGIONALNEGO DYREKTORA OCHRONY ŚRODOWISKA W KATOWICACH WOOŚ.420.21.2020.WG.17 z 18.03.2021r.czytaj więcej

Obwieszczenie
25.03.2021

Informacja

„Aktywni niepełnosprawni” – w stronę niezależnego życia osób z niepełnosprawnościami Projekt, który ma szansę zmienić sytuację osób z niepełnosprawnościami Od 1 października 2020 r. realizowany jest projekt „Aktywni niepełnosprawni -...czytaj więcej

Informacja
22.03.2021

Zawiadomienie

Zawiadomienie Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z dnia 11 marca 2021 r., znak DOOŚ-WDŚZIL.420.9.2020.KM.1, w sprawie wyznaczenia nowego terminu załatwienia sprawy dotyczącej odwołań od decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach...czytaj więcej

Zawiadomienie
22.03.2021

POWIATOWA ANKIETA DLA NGO

Szanowni Państwo, Starostwo Powiatowe w Olkuszu we współpracy z Małopolskim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji,  związków, kół gospodyń, klubów sportowych)  z terenu powiatu olkuskiego do...czytaj więcej

POWIATOWA ANKIETA DLA NGO
22.03.2021

Projekt Kierunek Kariera

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących – także dla osób w wieku 25 – 50 lat posiadających wykształcenie policealne/pomaturalne! Chcesz nauczyć się języka?...czytaj więcej

Projekt Kierunek Kariera
19.03.2021

Informacja

Informacja dotycząca obsługi w PWiK w Olkuszuczytaj więcej

Informacja
24.07.2019

Rozpoczęto inwentaryzację źródeł ciepła w Gminie Bolesław


W czwartek 18 lipca br., w Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców i przedsiębiorców Gminy Bolesław, dotyczące inwentaryzacji źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych i użytkowych na terenie Gminy Bolesław.


Spotkanie poprowadziła Pani Marta Majka, przedstawiciel firmy IGO Sp. z o.o. z Katowic, z którą Gmina Bolesław zawarła umowę na aktualizację dokumentu strategicznego jakim jest Plan Gospodarki Niskoemisyjnej wraz z wykonaniem inwentaryzacji źródeł ciepła.

Do wykonania tego zadania Gmina Bolesław, podobnie jak i inne gminy województwa małopolskiego, została zobligowana zapisami Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego. Inwentaryzacja pozwoli także określić ilość kotłów koniecznych do wymiany ze względu na wymagania uchwały antysmogowej oraz oszacować zapotrzebowanie na finansowe wsparcie dla mieszkańców na najbliższe lata.

W związku z powyższym w miesiącach sierpień i wrzesień br., zostanie przeprowadzona ankietyzacja, mająca na celu zinwentaryzowanie źródeł ciepła na terenie Gminy. Badania ankietowe zostaną zrealizowane przez ankieterów firmy IGO Sp. z o.o., którzy, będą posiadali imienne identyfikatory oraz pisemne upoważnienia Wójta Gminy Bolesław. Ankieterzy w razie wątpliwości służyć będą radą i pomocą. Wzór ankiety dostępny jest na stronie internetowej Gminy Bolesław. Istnieje również możliwość samodzielnego przekazania uzupełnionej ankiety w formie elektronicznej na adres: info@odpady.biz.pl lub osobiście do Urzędu Gminy Bolesław.


Jednocześnie informujemy, iż w przedmiotową akcję włączyli się aktywnie wszyscy radni i sołtysi z Gminy Bolesław.


Liczymy na współpracę, wyrozumiałość i zaangażowanie mieszkańców !
Uwaga !

  • Inwentaryzacja nie dotyczy budynków, w których wymienione zostały kotły w ramach dofinansowania ze środków gminnych i unijnych otrzymanego za pośrednictwem Urzędu Gminy Bolesław.
Autor:

autor

Pogoda

13 kwietnia Temperatura: 5°C Wiatr: 19 km/h,

Kalendarz

imieniny: