Bieg przełajowy im. Jerzego Łaskawca

27.09.2017

11 Bieg Przełajowy

Z chęci,ku pamięci… „Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko posuwaj się naprzód.” Martin Luther King Tradycyjnie już początek jesieni w Gminie Bolesław obchodzony był na sportowo. Miłośnicy  aktywności fizycznej i wszyscy Ci , którzy kochają biegać zgromadzili się w Hutkach 23 września 2017 roku na kolejną XI już edycję Biegu pod Patronatem Wójta Gminy Bolesław i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Starosty Olkuskiego. Organizatorzy(Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, Samorządowy Zespół Oświaty i...czytaj więcej

11 Bieg Przełajowy

Pogoda

25 września Temperatura: 17°C Wiatr: 15 km/h,

Kalendarz

imieniny: