Aktualności

11.02.2021

Korzenie wydanie specjalne cz. 3

 Korzenie wyd. specjalne cz. 3.pdfczytaj więcej

Korzenie wydanie specjalne cz....
08.02.2021

Piękno Małopolski - słowem opisane

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ  w Nowym Sączu ogłosiło Konkurs Literacki "PIĘKNO MAŁOPOLSKI - SŁOWEM OPISANE" pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - Witolda Kozłowskiego. Do udziału w Konkursie zapraszamy każdego...czytaj więcej

Piękno Małopolski - słowem...
05.02.2021

​Rekrutacja na zajęcia online „ Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych”

Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu i Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju zaprasza do udziału dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat w zajęciach online ,,Projektowanie graficzne z...czytaj więcej

​Rekrutacja na zajęcia online...
25.01.2021

Karnawałowy wirtualny kurs tańca od „Niepodległa. Miejsce spotkań”

https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/karnawalowy...czytaj więcej

Karnawałowy wirtualny kurs tańca...
22.01.2021

Korzenie wydanie specjalne cz. 2

Korzenie wyd. specjalne cz. 2.pdfczytaj więcej

Korzenie wydanie specjalne cz....
20.01.2021

Bolesławskie Prezentacje - styczeń 2021

https://www.gminaboleslaw.pl/assets/boleslaw/media...czytaj więcej

Bolesławskie Prezentacje - styczeń...
15.01.2021

ZIMA PROZY 2021 PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZGŁOSZEŃ

Zima Prozy 2021 PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZGŁOSZEŃ DO 31.01.2021 r.czytaj więcej

ZIMA PROZY 2021 PRZEDŁUŻENIE...
13.01.2021

KONKURS FERYJNY pt. "BAJKI Z LASU"

Napisz wiersz do jednej z 6 ilustracji i i prześlij na e-maila : ck@gminaboleslaw.pl Nagroda to publikacja wiersza w Bolesławskich Prezentacjach. https://www.facebook.com/ck.boleslaw/photos/pcb.34...czytaj więcej

KONKURS FERYJNY pt. "BAJKI...
11.01.2021

Korzenie NR 3 (119) wydanie specjalne cz. I

Korzenie wyd. specjalne cz.1 maj czerwiec.pdfczytaj więcej

Korzenie NR 3 (119)...
08.02.2021

Piękno Małopolski - słowem opisane


Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ  w Nowym Sączu ogłosiło Konkurs Literacki "PIĘKNO MAŁOPOLSKI - SŁOWEM OPISANE" pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - Witolda Kozłowskiego.

Do udziału w Konkursie zapraszamy każdego kto zechce opisać piękno Małopolski, fragmenty jej krajobrazu i architektury; piękno twórczości ludowej, rękodzieła, obrzędów i zwyczajów, legend, a może nawet smaku niepowtarzalnych, tradycyjnych małopolskich potraw. Ale też piękno zwykłych ludzi, na co dzień zamieszkujących tę ziemię.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach: wiersza i prozy oraz w trzech grupach wiekowych: do lat 12, od 13 do 17 lat i od lat 18. Termin nadsyłania prac: do 30 kwietnia 2021 r. Koncert Finałowy, połączony z ogłoszeniem wyników zaplanowany został na dzień 28 maja 2021 r.

Szczegóły zawarte są w regulaminie 


REGULAMIN_PIĘKNO MAŁOPOLSKI.doc

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY_PIEKNO MAŁOPOLSKI SŁOWEM OPISANE.docx


Autor:

autor

Pogoda

25 lutego Temperatura: 5°C Wiatr: 7 km/h,

Kalendarz

imieniny: