Aktualności

09.07.2024

Joga w Bolesławiu

Serdecznie zapraszamy.czytaj więcej

Joga w Bolesławiu
27.06.2024

II amatorskie zawody łucznicze w Krzykawce

Regulamin zawodów łuczniczych  Karta zgłoszenia do zawodówczytaj więcej

II amatorskie zawody łucznicze...
25.06.2024

XXII Turniej Piłki Siatkowej w Hutkach

Regulamin Turnieju Piłki Siatkowej Oświadczenie zawodnikaczytaj więcej

XXII Turniej Piłki Siatkowej...
21.06.2024

Godziny otwarcia w wakacje

Godziny otwarcia placówek podczas wakacji: 1. Centrum Kultury w Bolesławiu, Dwór w Bolesławiu, ul. Główna 55: - poniedziałek, środa, czwartek, piątek, w godzinach 08:00 – 16:00. - wtorek w godzinach...czytaj więcej

Godziny otwarcia w wakacje
24.05.2024

Wyniki!

czytaj więcej

Wyniki!
15.05.2024

Zajęcia wakacyjne 2024

Karta zgłoszenia Regulaminczytaj więcej

Zajęcia wakacyjne 2024
04.08.2022

Projektory w ramach projektu "Iskra kultury"

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu sprzęt multimedialny zakupiony w ramach projektu pt. „Iskra kultury” w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”.

Zakup na dwa projektory marki EPSON został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Mamy nadzieję, że ten profesjonalny sprzęt wzbogaci naszą ofertę kulturalną i pomoże nam dotrzeć do uczestników zajęć w innowacyjny sposób.

Dzień 6 grudnia jest dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. Dzień 6 grudnia jest dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. 


Autor:

autor

Pogoda

19 lipca Temperatura: 26°C Wiatr: 8 km/h,

Kalendarz

imieniny: