Aktualności

16.05.2023

Zajęcia wakacyjne 2023

Regulamin i oświadczenie Bolesław Regulamin i oświadczenie Krzykawkaczytaj więcej

Zajęcia wakacyjne 2023
10.05.2023

Konkurs Piosenki "O Dworską Nutę"

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne do pobrania tutaj:  Regulamin Konkursu Piosenki "O Dworską Nutę" Karta zgłoszenia uczestnika Konkursuczytaj więcej

Konkurs Piosenki "O Dworską...
12.04.2023

Bolesławska Wiosna Poetycka 2023

Regulamin Bolesławskiej Wiosny Poetyckiej 2023 Karta zgłoszenia uczestnika do Konkursuczytaj więcej

Bolesławska Wiosna Poetycka 2023
11.04.2023

Historyczna Gra Terenowa 2023

Regulamin Historycznej Gry Terenowej 2023 Karta zgłoszenia zespołu Zgoda na udział w grzeczytaj więcej

Historyczna Gra Terenowa 2023
07.12.2022

"Mikołajki w Gminie Bolesław" - 06.12.2022r.

Dzień 6 grudnia jest dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. Dzień 6 grudnia jest dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. Dzień 06.12.2022r. był dla nas dniem wyjątkowym. Wczoraj w ramach projektu
pt. "Mikołajki w Gminie Bolesław" Wójt Gminy Bolesław - Krzysztof Dudziński wraz
z Zastępcą Wójta Gminy - Agatą Borkiewicz, wcielili się w rolę Świętych Mikołajów
i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Wczorajsze wydarzenie było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt.
"Górnicze Mikołajki" w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. 

Dziękujemy Sponsorom wczorajszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A, Fundacji ZGH "Bolesław" w Bukownie, DB CARGO oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. 

dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia.

Sponsorzy: 

1) Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A: 

https://www.gaz-system.pl/pl

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przemysł gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG. im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. 

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone
w zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz
z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

2) Fundacja ZGH "Bolesław" w Bukownie: 

https://zghboleslaw.pl/pl/aktualnosci/fundacja-zgh


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z wydarzenia "Mikołajki
w Gminie Bolesław" na Facebooku Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu. 

Link poniżej: 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.60408440...


Autor:

autor

Pogoda

28 maja Temperatura: 10°C Wiatr: 4 km/h,

Kalendarz

imieniny: