Aktualności

08.09.2023

46. JESIEŃ POETYCKA 2023

Regulamin 46. Jesieni Poetyckiej Karta zgłoszenia do 46. Jesieni Poetyckiejczytaj więcej

46. JESIEŃ POETYCKA 2023
04.09.2023

17. Bieg Przełajowy w Hutkach

Regulamin 17. Biegu Przełajowego w Hutkach Karta zgłoszenia na Bieg Przełajowyczytaj więcej

17. Bieg Przełajowy w...
17.07.2023

XXI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

Serdecznie zapraszamy.  Regulamin Zgłoszenieczytaj więcej

XXI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ
07.12.2022

"Mikołajki w Gminie Bolesław" - 06.12.2022r.

Dzień 6 grudnia jest dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. Dzień 6 grudnia jest dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. Dzień 06.12.2022r. był dla nas dniem wyjątkowym. Wczoraj w ramach projektu
pt. "Mikołajki w Gminie Bolesław" Wójt Gminy Bolesław - Krzysztof Dudziński wraz
z Zastępcą Wójta Gminy - Agatą Borkiewicz, wcielili się w rolę Świętych Mikołajów
i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Wczorajsze wydarzenie było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt.
"Górnicze Mikołajki" w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. 

Dziękujemy Sponsorom wczorajszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A, Fundacji ZGH "Bolesław" w Bukownie, DB CARGO oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia. 

dla nas dniem wyjątkowym. Dzisiaj w ramach projektu pt. „Mikołajki w Gminie Bolesław” Wójt Gminy Bolesław – Krzysztof Dudziński wraz z Zastępcą Wójta Gminy – Agatą Borkiewicz wcielili się w rolę Świętych Mikołajów i obdarowali paczkami mikołajkowymi wszystkie dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Bolesław, czyli z Przedszkola w Bolesławiu, w Laskach, w Krzykawie oraz w Podlipiu. Dzisiejsze wydarzenia było także uwieńczeniem konkursu plastycznego pt. „Górnicze Mikołajki”, w nawiązaniu do tradycji górniczych Gminy Bolesław. Dziękujemy Sponsorom dzisiejszego wydarzenia: Operatorowi Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A., Fundacji ZGH „Bolesław” w Bukownie, DB CARGO, oraz wszystkim pozostałym zaangażowanym w organizację wydarzenia.

Sponsorzy: 

1) Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A: 

https://www.gaz-system.pl/pl

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przemysł gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG. im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu. 

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone
w zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz
z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

2) Fundacja ZGH "Bolesław" w Bukownie: 

https://zghboleslaw.pl/pl/aktualnosci/fundacja-zgh


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z wydarzenia "Mikołajki
w Gminie Bolesław" na Facebooku Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu. 

Link poniżej: 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.60408440...


Autor:

autor

Pogoda

30 września Temperatura: 16°C Wiatr: 13 km/h,

Kalendarz

imieniny: