Pozostałe

03.12.2019

„Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”

Zarząd PERN S.A. zaprasza do udziału w konkursie zatytułowanym „Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”. Więcej informacji na stronie - http://boronowtrzebinia.pl/kartka-bozonarodzeniowa-dla-pern/czytaj więcej

„Kartka bożonarodzeniowa dla PERN”
02.12.2019

Wsparcie i współpraca – V Małopolska Konferencja

- Witam Państwa serdecznie na piątej już małopolskiej konferencji dotyczącej „Międzyinstytucjonalnej współpracy w obszarze osób z niepełnosprawnościami”. Dziękuję za liczną obecność naszym Partnerom, z którymi podejmujemy wiele wspólnych inicjatyw oraz...czytaj więcej

Wsparcie i współpraca –...
26.11.2019

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Olkuszu

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 r. wpłaty podatków PIT, CIT, VAT należy dokonywać wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego). Indywidualny numer...czytaj więcej

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego...
25.11.2019

Informacja

Ogłoszenie - publiczny przetarg ustny nieograniczony na dzierżawęczytaj więcej

Informacja
25.11.2019

Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez...czytaj więcej

Płatne staże z możliwością...
13.11.2019

"Małopolskie instytucje dla przedsiębiorcy"

W imieniu zarządu Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. oraz współorganizatora Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w konferencji pt. "Małopolskie instytucje dla przedsiębiorcy" organizowanej  w ramach...czytaj więcej

"Małopolskie instytucje dla przedsiębiorcy"
31.10.2019

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących – usługi doradcze dostępne w Olkuszu! Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe...czytaj więcej

Projekt „Kierunek Kariera” i...
29.10.2019

Zawiadomienie

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód, tj. na wprowadzanie ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego, pochodzących z myjni...czytaj więcej

Zawiadomienie
28.10.2019

Obwieszczenie

Zawiadomienie właścicieli w formie obwieszczenia publicznego o rozpoczęciu budowy gazociągu DN1000, MOP 8,4 MPa Podgórska Wola – Tworzeń wraz z infrastrukturą towarzyszącączytaj więcej

Obwieszczenie
28.10.2019

MEDALE DLA ZAWODNIKÓW Z BOLESŁAWIA W JU-JITSU

W sobotę 12 października zawodnicy Polskiej Federacji Ju-Jitsu i Kobudo wystartowali w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w Katowicach. Na matach stanęły 3 zawodniczki i 3 zawodników...czytaj więcej

MEDALE DLA ZAWODNIKÓW Z...
03.10.2019

Informacja


Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego ‘Rowerowy Świat’Uprzejmie informujemy, iż w związku z realizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu  konkursem plastycznym, do Urzędu Gminy w Bolesławiu wpłynęły łącznie 22 prace. Dzieci za pomocą rozmaitych technik przygotowały prace plastyczne dotyczące promocji komunikacji rowerowej i aktywności fizycznej oraz zachęcające dzieci, młodzież oraz ich rodziny do korzystania z innych środków transportu niż samochód.
W dniu 2 października zebrała się Komisja w składzie: Pani Agata Borkiewicz - Zastępca Wójta Gminy Bolesław, Pani Iwona Skupińska – pracownik Centrum Kultury w Bolesławiu oraz Pani Agnieszka Mól – Ekodoradca w Urzędzie Gminy w Bolesławiu, która oceniła prace i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie, bowiem wszystkie prace były wyjątkowe.
Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych. Przedstawiamy pełną listę zwycięzców:


1) uczniowie klas I-III:
-    miejsce pierwsze: Natalia Gomółka, klasa 3 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    miejsce drugie: Filip Walczyński, klasa 3 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    miejsce trzecie: Dorota Lubaszka, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    wyróżnienia:
-    Zofia Banasik, klasa 3, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    Adam Picheta, klasa 1, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie.


2) uczniowie klas IV-VI:
-    miejsce pierwsze: Szymon Staszkiewicz, klasa 5 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie
-    miejsce drugie: Natalia Zięba, klasa 6 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    miejsce trzecie: Maja Protasiewicz i Maja Prowancka, klasa 5 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    wyróżnienia:
-    Szymon Celny, klasa 5 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    Jakub Albekier, klasa 6 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Aleksandra Gugulska, klasa 5, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Sabina Stachowicz, klasa 5, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    Oliwia Adamczyk, klasa 5 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    Zuzanna Lubaszka, klasa 5 a, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-   Julia Skorus, klasa 5 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-   Bartłomiej Kubański, klasa 5, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    Kamil Banasik, klasa 6, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    Krystian Żak, klasa 5 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie.


3) uczniowie klas VII-VIII:
-    miejsce pierwsze: Julia Gołąb, klasa 7 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    miejsce drugie: Magdalena Wojna, klasa 7, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    miejsce trzecie: Zuzanna Gołąb, klasa 7 a, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    wyróżnienie:
-    Aleksandra Picheta, klasa 7 b, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie.


Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za udział w konkursie a nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.


Wszystkie prace zostaną udostępnione na stronie:  https://www.facebook.com/Boleslawwzdrowejatmosferze/?modal=admin_todo_tour
do której odwiedzenia zapraszamy


Jednocześnie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych uległ zmianie termin wręczenia nagród. Na podsumowanie konkursu zapraszamy 7 października br. (poniedziałek) o godzinie 15.00 do Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu.

Autor:

autor

Pogoda

8 grudnia Temperatura: 6°C Wiatr: 20 km/h,

Kalendarz

imieniny: