Pozostałe

18.02.2021

Twój e-PIT 2020 czeka na ciebie od 15 lutego na e-US

- 15 lutego br. rozpocznie się okres rozliczeń PIT za rok 2020. - Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przygotowała dla podatników rozliczenia roczne w usłudze Twój e-PIT. Przedsiębiorcy mogą wysłać PIT...czytaj więcej

Twój e-PIT 2020 czeka...
17.02.2021

Obwieszczenie

OBWIESZCZENIE WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO o udzieleniu pozwolenia na budowę zamierzenia budowlanego pn.: Budowa rurociągu produktowego Boronów-Trzebiniaczytaj więcej

Obwieszczenie
11.02.2021

Informacja

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XIII edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz...czytaj więcej

Informacja
09.02.2021

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo – rusza kampania informacyjno-edukacyjna dla klientów ZUS

Coraz więcej osób pobiera świadczenia na konto bankowe. Jednak część klientów w dalszym ciągu decyduje, aby wypłaty z ZUS otrzymywać w gotówce. Jak wskazują badania przeprowadzone przez ZUS wśród tych...czytaj więcej

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo –...
02.02.2021

PGNiG Obrót Detaliczny: wzrost sprzedaży CNG i LNG w 2020 roku

Gaz ziemny w formie sprężonej (CNG) i skroplonej (LNG) zyskuje coraz większą popularność w Polsce. W 2020 roku spółka PGNiG Obrót Detaliczny zanotowała wzrost sprzedaży CNG o ponad 30 proc.,...czytaj więcej

PGNiG Obrót Detaliczny: wzrost...
02.02.2021

Chcesz rozliczyć PIT w urzędzie? Umów się na konkretny termin. Bezpiecznie i bez kolejek

Już 15 lutego Krajowa Administracja Skarbowa udostępni w usłudze Twój e-PIT zeznania podatkowe większości podatników. 85% z nich rozliczy się przez Internet z domu. Osoby, które będą chciały skonsultować tegoroczne...czytaj więcej

Chcesz rozliczyć PIT w...
02.02.2021

#SzczepimySię

Na specjalnej stronie internetowej gov.pl/szczepimysie wyjaśnione są wszelkie wątpliwości na temat szczepień przeciwko COVID-19. Portal jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o najświeższe oraz najważniejsze informacje dotyczące programu szczepień (w tym możliwości...czytaj więcej

#SzczepimySię
02.02.2021

„ŚWIADOME ZAKUPY - MĄDRE WYBORY”

W ramach programu propagujemy cykl 3 filmów informacyjno-edukacyjnych, w których w kompleksowy i wiarygodny sposób pokazano jak dokonywać zdrowych i mądrych wyborów na etapie zakupów. Dlaczego ważne jest czytanie etykiet...czytaj więcej

„ŚWIADOME ZAKUPY - MĄDRE...
02.02.2021

Pomoc psychologiczna

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie proponuje młodym powracającym z zagranicy spotkania z psychologiem. Możesz liczyć na pomoc, której potrzebujesz. Spotkania prowadzone są zdalnie, wystarczy dostęp do internetu. Pomoc psychologiczna jest...czytaj więcej

Pomoc psychologiczna
29.01.2021

„Pracuj w Małopolsce”

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu WUP w Krakowie – „Pracuj w Małopolsce", którego tematami przewodnimi są wyniki „Barometru zawodów 2021" oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy.czytaj więcej

„Pracuj w Małopolsce”

Pogoda

25 lutego Temperatura: 5°C Wiatr: 7 km/h,

Kalendarz

imieniny: