Pozostałe

20.01.2023

Oskar Drzewiecki znów na podium

15 stycznia 2023 roku zawodnik UKS Husaria w Bolesław, Oskar Drzewiecki wystartował w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach. Było to największe sportowe wydarzenie na Śląsku w tej...czytaj więcej

Oskar Drzewiecki znów na...
11.01.2023

Ogłoszenie

Wójt Gminy Bolesław ogłasza nabór kart projektów w celu złożenia przez Gminę Bolesław wniosku o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytkówczytaj więcej

Ogłoszenie
02.01.2023

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu na podstawie...czytaj więcej

Ogłoszenie
30.11.2022

Kolejne sukcesy Oskara Drzewieckiego

26 listopada 2022 roku w Hali Sportowej przy ZS nr 2 w Katowicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Ju-jitsu pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu Sportowego. W zawodach starowało 783 zawodników...czytaj więcej

Kolejne sukcesy Oskara Drzewieckiego
17.11.2022

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego...czytaj więcej

Rusza konkurs internetowy Mamy...
17.11.2022

PUE ZUS

Od stycznia 2023 r. PUE ZUS obowiązkowe dla wszystkich płatników składek Od nowego roku każdy przedsiębiorca będzie zobowiązany do posiadania aktywnego profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Dotychczas taki obowiązek...czytaj więcej

PUE ZUS
17.11.2022

Powrót do zdrowia – powrót do pracy

„Powrót do zdrowia – powrót do pracy” po kryzysie psychicznym Doświadczyłeś kryzysu psychicznego i nie możesz wrócić do dotychczasowej pracy? Praca, którą wykonywałeś jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem i...czytaj więcej

Powrót do zdrowia –...
26.10.2022

Powrót do zdrowia

Przeszedłeś wylew? Zastanawiasz się czy po wylewie powrót do pracy jest możliwy? Chcesz pracować ale musisz zmienić zawód? Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę! Skorzystaj z bezpłatnej oferty...czytaj więcej

Powrót do zdrowia
26.10.2022

Obywatelski monitoring funduszy europejskich

 Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap! Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje...czytaj więcej

Obywatelski monitoring funduszy europejskich
13.10.2022

Chorujesz na cukrzycę

Chorujesz na cukrzycę, a Twoja dotychczasowa praca jest zbyt dużym obciążeniem dla organizmu? Zastanawiasz się jakie zawody możesz wykonywać z cukrzycą?Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę! Skorzystaj z...czytaj więcej

Chorujesz na cukrzycę
02.01.2023

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

wyniku otwartego konkursu ofert

na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu


na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 z późn.zm.), art. 11, art. 13, art. 15 ust.2b ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1327 z późn.zm.), w związku z art. 18 ust. 2 i art.190 ust. 1 pkt. 1) ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej ( Dz. U. z 2022 r., poz. 447 z późn.zm.) informuję, że w wyniku rozstrzygnięcia konkursu na wsparcie realizacji zadań publicznych wybrano ofertę złożoną przez następującego oferenta:


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Nad Białą Przemszą"

ul. Partyzantów 1, 32-310 Klucze


Nazwa zadania publicznego:

zadanie publiczne w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu


Wysokość przyznanych środków publicznych:

186.000,00 zł (sto osiemdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100)


Uzasadnienie:

Oferta złożona przez w/w organizację pozarządową spełniła wymogi określone w w/w ustawach oraz w ogłoszeniu o konkursie. Przedstawiona kalkulacja kosztów realizacji zadania mieści się w kwocie środków publicznych przeznaczonych na jego realizację.Z-ca Wójta Gminy Bolesław

mgr Agata BorkiewiczWYKAZ OFERT

które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszenie o konkursie na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w BolesławiuOferta nr 1

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Nad Białą Przemszą"

ul. Partyzantów 1, 32-310 Klucze


Informacja o wyniku oceny formalnej:

Oferta złożona przez w/w organizację pozarządową spełniła wymogi formalne określone w ogłoszeniu  o konkursie.

Autor:

autor

Pogoda

31 stycznia Temperatura: 1°C Wiatr: 22 km/h,

Kalendarz

imieniny: