Pozostałe

07.06.2023

Okazja czy oszustwo?

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów na webinarium (seminarium online) „Okazja czy oszustwo? Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną” organizowane w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR,...czytaj więcej

Okazja czy oszustwo?
01.06.2023

Łap Skilla 2023

Od 01 czerwca 2023 o godz 10:00 startujemy z dodatkową rekrutacją w projekcie Łap Skilla  dla 200 osób, która potrwa do 30.06.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc. Wojewódzki Urząd...czytaj więcej

Łap Skilla 2023
10.05.2023

Obchody 160. rocznicy bitwy pod Krzykawką i święta krakowskiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej im. płk. Francesco Nullo

W strugach deszczu odbyła się oficjalna część obchodów 160. rocznicy bitwy pod Krzykawką i święta krakowskiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej im. płk. Francesco Nullo. 6 maja 2023 roku o godzinie 14.00...czytaj więcej

Obchody 160. rocznicy bitwy...
09.05.2023

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

W Polsce świętujemy je uroczyście dokładnie między 1 maja, czyli Świętem Pracy, a 3 maja, czyli dniem upamiętniającymi uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Data ta nie jest jednak przypadkowa. W niegdysiejszych...czytaj więcej

2 maja - Dzień...
25.04.2023

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W KRAKOWIE działając na podstawie art. 12 ust. 3, art. 28 w zw. z art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 r....czytaj więcej

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
17.04.2023

OBCHODY 160. ROCZNICY BITWY POD KRZYKAWKĄ OBJĘTE PATRONATEM HONOROWYM PREZYDENTA RP

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczne wydarzenie kulturalne organizowane pod nazwą „Uroczyste obchody 160. rocznicy Bitwy pod Krzykawką” połączone ze świętem Patrona Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Krakowie – płk. Francesco Nullo,...czytaj więcej

OBCHODY 160. ROCZNICY BITWY...
14.04.2023

Mistrzyni Polski w HIP HOP DUET

W dniach 31 marca – 01 kwietnia 2023 roku w Janowie Podlaskim odbyły się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization (IDO)  „Hip Hop”, organizowane przez Polski Związek Tańca, które były jednocześnie...czytaj więcej

Mistrzyni Polski w HIP...
12.04.2023

Puchar Polski w Ju-Jitsu Sportowym

02.04.2023 roku w hali MOSiR w Katowicach przy ul. Alfreda 1 odbył się Puchar Polski w Ju-Jitsu Sportowym pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu Sportowego. Rywalizacja odbyła się w kat. wiekowych...czytaj więcej

Puchar Polski w Ju-Jitsu...
13.03.2023

Targi Pracy w Olkuszu

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu zaprasza na Powiatowe Targi Pracy w Olkuszu 27 marca 2023 r. w godz. 10.00-12.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu.   Adresatami tego...czytaj więcej

Targi Pracy w Olkuszu
16.02.2023

Działaj lokalnie – skorzystaj z pomocy ogólnopolskiej akcji Masz Głos!

Od 21 lutego do 5 marca 2023 trwają zapisy do ogólnopolskiej akcji Masz Głos Fundacji Batorego. Do akcji mogą zgłaszać się organizacje społeczne i nieformalne grupy mieszkańców, zwłaszcza pochodzące z małych...czytaj więcej

Działaj lokalnie – skorzystaj...
13.02.2023

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE
O ZAKUPIE LASU LUB GRUNTU DO ZALESIENIA

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

Nadleśnictwo Chrzanów

jest zainteresowane zakupem lasów lub gruntów możliwych do zalesienia.


Chętnie zakupimy działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie z działkami będącymi w zarządzie PGL LP Nadleśnictwa Chrzanów. Sąsiedztwo takiego gruntu można sprawdzić na stronie: https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/mapy lub nie przylegające, ale posiadające większą powierzchnię i dojazd celem możliwości prowadzenia gospodarki leśnej.


Dodatkowo działka, którą Państwo chcielibyście zbyć na rzecz PGL LP Nadleśnictwa Chrzanów powinna spełniać następujące warunki:


1. Jest sklasyfikowana jako las (Ls) w Ewidencji Gruntów i Budynków (rodzaj użytku można sprawdzenia w starostwie powiatowym) lub w przypadku innego użytku – np. roli (R) działka ta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona do zalesienia (zapisy przeznaczenia działki w mpzp można sprawdzić w urzędzie gminy).


2. Musi mieć uregulowany stan prawny czyli założoną księgę wieczystą i nie może być obciążona na rzecz osób trzecich.


3. Granice działki muszą być znane i widoczne w terenie.


4. Właściciel działki nie może być w sporze granicznym z sąsiadami.


Nadleśnictwo Chrzanów zastrzega możliwość odstąpienia od zakupu na każdym etapie postępowania oraz, że złożenie oferty nie oznacza bezwarunkowej realizacji transakcji kupna – sprzedaży.


Osoby zainteresowane sprzedażą gruntów opisanych powyżej zapraszamy do kontaktu:
Nadleśnictwo Chrzanów
ul. Oświęcimska 31
32-500 Chrzanów
tel. 32 623 23 40 wew. 332 lub 333
(w godzinach od 7:30 do 14:30 od poniedziałku do piątku)
e-mail: chrzanow@katowice.lasy.gov.pl

Autor:

autor

Pogoda

9 czerwca Temperatura: 17°C Wiatr: 11 km/h,

Kalendarz

imieniny: