Pozostałe

16.04.2024

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich!

Zapraszamy do udziału i zaprezentowania kulinarnych tradycji Waszych regionów w IX edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”! Organizatorem konkursu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra...czytaj więcej

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich!
09.04.2024

Oskar Drzewiecki z nagrodą Starosty Olkuskiego

5 kwietnia 2024 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród Starosty Olkuskiego w dziedzinie sportu za rok 2023. Do sali konferencyjnej olkuskiego starostwa przybyli przedstawiciele środowiska sportowego z Powiatu Olkuskiego, w...czytaj więcej

Oskar Drzewiecki z nagrodą...
04.03.2024

Ogłoszenie

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, w tym wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.czytaj więcej

Ogłoszenie
22.02.2024

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA

JMM Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie pn. AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA realizowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 20212027. Do kogo skierowany...czytaj więcej

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA
18.01.2024

Przerwa w dostawie energii elektrycznej

Na podstawie informacji od TAURON Dystrybucja S.A. informuje, że w dniu 18.01.2024r. w godzinach od 10:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej u odbiorców zamieszkałych w miejscowościach: Laski...czytaj więcej

Przerwa w dostawie energii...
02.01.2024

Ogłoszenie

OGŁOSZENIEwyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu na podstawie art....czytaj więcej

Ogłoszenie
19.12.2023

Młody zawodnik ju-jitsu znów z sukcesami

5 kwietnia 2024 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród Starosty Olkuskiego w dziedzinie sportu za rok 2023. Do sali konferencyjnej olkuskiego starostwa przybyli przedstawiciele środowiska sportowego z Powiatu Olkuskiego, w...czytaj więcej

Młody zawodnik ju-jitsu znów...
28.11.2023

Ogłoszenie

WÓJT GMINY BOLESŁAW ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiuczytaj więcej

Ogłoszenie
27.09.2023

Najlepsi wędkarze z Pucharem Wójta

W minioną niedzielę na stawie numer trzy w Laskach odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Bolesław. Organizatorem zawodów było Gminne Koło PZW nr 119 „Bolesław”, a fundatorem pucharów...czytaj więcej

Najlepsi wędkarze z Pucharem...
27.09.2023

SPOTKANIE Z MISTRZEM

Oskar Drzewiecki – 11-letni zawodnik UKS Husaria Bolesław oraz Rio Grappling Dąbrowa Górnicza, który w połowie września zdobył złoty medal w Mistrzostwach Świata w Ju-Jitsu, przybył wraz z tatą do...czytaj więcej

SPOTKANIE Z MISTRZEM
13.02.2023

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE
O ZAKUPIE LASU LUB GRUNTU DO ZALESIENIA

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

Nadleśnictwo Chrzanów

jest zainteresowane zakupem lasów lub gruntów możliwych do zalesienia.


Chętnie zakupimy działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie z działkami będącymi w zarządzie PGL LP Nadleśnictwa Chrzanów. Sąsiedztwo takiego gruntu można sprawdzić na stronie: https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/mapy lub nie przylegające, ale posiadające większą powierzchnię i dojazd celem możliwości prowadzenia gospodarki leśnej.


Dodatkowo działka, którą Państwo chcielibyście zbyć na rzecz PGL LP Nadleśnictwa Chrzanów powinna spełniać następujące warunki:


1. Jest sklasyfikowana jako las (Ls) w Ewidencji Gruntów i Budynków (rodzaj użytku można sprawdzenia w starostwie powiatowym) lub w przypadku innego użytku – np. roli (R) działka ta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona do zalesienia (zapisy przeznaczenia działki w mpzp można sprawdzić w urzędzie gminy).


2. Musi mieć uregulowany stan prawny czyli założoną księgę wieczystą i nie może być obciążona na rzecz osób trzecich.


3. Granice działki muszą być znane i widoczne w terenie.


4. Właściciel działki nie może być w sporze granicznym z sąsiadami.


Nadleśnictwo Chrzanów zastrzega możliwość odstąpienia od zakupu na każdym etapie postępowania oraz, że złożenie oferty nie oznacza bezwarunkowej realizacji transakcji kupna – sprzedaży.


Osoby zainteresowane sprzedażą gruntów opisanych powyżej zapraszamy do kontaktu:
Nadleśnictwo Chrzanów
ul. Oświęcimska 31
32-500 Chrzanów
tel. 32 623 23 40 wew. 332 lub 333
(w godzinach od 7:30 do 14:30 od poniedziałku do piątku)
e-mail: chrzanow@katowice.lasy.gov.pl

Autor:

autor

Pogoda

25 maja Temperatura: 21°C Wiatr: 4 km/h,

Kalendarz

imieniny: