Pozostałe

20.01.2023

Oskar Drzewiecki znów na podium

15 stycznia 2023 roku zawodnik UKS Husaria w Bolesław, Oskar Drzewiecki wystartował w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach. Było to największe sportowe wydarzenie na Śląsku w tej...czytaj więcej

Oskar Drzewiecki znów na...
11.01.2023

Ogłoszenie

Wójt Gminy Bolesław ogłasza nabór kart projektów w celu złożenia przez Gminę Bolesław wniosku o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytkówczytaj więcej

Ogłoszenie
02.01.2023

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu na podstawie...czytaj więcej

Ogłoszenie
30.11.2022

Kolejne sukcesy Oskara Drzewieckiego

26 listopada 2022 roku w Hali Sportowej przy ZS nr 2 w Katowicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w Ju-jitsu pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu Sportowego. W zawodach starowało 783 zawodników...czytaj więcej

Kolejne sukcesy Oskara Drzewieckiego
17.11.2022

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego...czytaj więcej

Rusza konkurs internetowy Mamy...
17.11.2022

PUE ZUS

Od stycznia 2023 r. PUE ZUS obowiązkowe dla wszystkich płatników składek Od nowego roku każdy przedsiębiorca będzie zobowiązany do posiadania aktywnego profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Dotychczas taki obowiązek...czytaj więcej

PUE ZUS
17.11.2022

Powrót do zdrowia – powrót do pracy

„Powrót do zdrowia – powrót do pracy” po kryzysie psychicznym Doświadczyłeś kryzysu psychicznego i nie możesz wrócić do dotychczasowej pracy? Praca, którą wykonywałeś jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem i...czytaj więcej

Powrót do zdrowia –...
26.10.2022

Powrót do zdrowia

Przeszedłeś wylew? Zastanawiasz się czy po wylewie powrót do pracy jest możliwy? Chcesz pracować ale musisz zmienić zawód? Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę! Skorzystaj z bezpłatnej oferty...czytaj więcej

Powrót do zdrowia
26.10.2022

Obywatelski monitoring funduszy europejskich

 Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap! Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje...czytaj więcej

Obywatelski monitoring funduszy europejskich
13.10.2022

Chorujesz na cukrzycę

Chorujesz na cukrzycę, a Twoja dotychczasowa praca jest zbyt dużym obciążeniem dla organizmu? Zastanawiasz się jakie zawody możesz wykonywać z cukrzycą?Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę! Skorzystaj z...czytaj więcej

Chorujesz na cukrzycę
20.01.2023

Oskar Drzewiecki znów na podium


15 stycznia 2023 roku zawodnik UKS Husaria w Bolesław, Oskar Drzewiecki wystartował w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach. Było to największe sportowe wydarzenie na Śląsku w tej dyscyplinie. Zostało rozegrane na hali MOSiR Mysłowice, gdzie rywalizacja odbywała się na 5 matach.
 

Podczas rozgrywek Oskar wywalczył:
I miejsce - Fighting (U12) - kat. +50 kg
I miejsce - Ne waza Gi (U12) - kat. +50 kg
III miejsce - Fighting Bez I Fazy (U12) - kat. +50 kg
 
W Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach rozegrano następujące konkurencje: Fighting, Fighting Bez I Fazy, Ne-waza, Ne-waza No gi, Duo-System.
Wzięło w nich udział 472 zawodników z 54 klubów sportowych. W sumie odbyło się 631 startów i stoczono 664 pojedynki.
 
Podczas turnieju odbyło się też podsumowanie Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w minionym sezonie.
W sezonie 2022 zorganizowano 8 turniejów. W całym cyklu udział wzięło ponad 1500 zawodników z terenu całej Polski.
Większość zawodników startowało regularnie, czego efektem było podsumowanie oraz nagrody dla zawodników, którzy wystartowali w minimum 5 turniejach, zdobywając miejsca punktowane.
Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.
 
Oskar, podobnie jak w poprzednich latach, w klasyfikacji końcowej utrzymał pierwsze miejsca i po raz kolejny stanął na podium:
I miejsce - Fighting (U12) - kat. +50kg
I miejsce - Ne waza Gi (U12) - kat. +50 kg
 

Przed Oskarem czas kolejnych przygotowań do startów w rozpoczynającym się w lutym sezonie 2023.
 
Autor:

autor

Pogoda

31 stycznia Temperatura: 1°C Wiatr: 22 km/h,

Kalendarz

imieniny: