Pozostałe

16.04.2024

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich!

Zapraszamy do udziału i zaprezentowania kulinarnych tradycji Waszych regionów w IX edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”! Organizatorem konkursu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra...czytaj więcej

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich!
09.04.2024

Oskar Drzewiecki z nagrodą Starosty Olkuskiego

5 kwietnia 2024 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród Starosty Olkuskiego w dziedzinie sportu za rok 2023. Do sali konferencyjnej olkuskiego starostwa przybyli przedstawiciele środowiska sportowego z Powiatu Olkuskiego, w...czytaj więcej

Oskar Drzewiecki z nagrodą...
04.03.2024

Ogłoszenie

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, w tym wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.czytaj więcej

Ogłoszenie
22.02.2024

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA

JMM Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie pn. AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA realizowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 20212027. Do kogo skierowany...czytaj więcej

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA
18.01.2024

Przerwa w dostawie energii elektrycznej

Na podstawie informacji od TAURON Dystrybucja S.A. informuje, że w dniu 18.01.2024r. w godzinach od 10:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej u odbiorców zamieszkałych w miejscowościach: Laski...czytaj więcej

Przerwa w dostawie energii...
02.01.2024

Ogłoszenie

OGŁOSZENIEwyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu na podstawie art....czytaj więcej

Ogłoszenie
19.12.2023

Młody zawodnik ju-jitsu znów z sukcesami

5 kwietnia 2024 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród Starosty Olkuskiego w dziedzinie sportu za rok 2023. Do sali konferencyjnej olkuskiego starostwa przybyli przedstawiciele środowiska sportowego z Powiatu Olkuskiego, w...czytaj więcej

Młody zawodnik ju-jitsu znów...
28.11.2023

Ogłoszenie

WÓJT GMINY BOLESŁAW ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiuczytaj więcej

Ogłoszenie
27.09.2023

Najlepsi wędkarze z Pucharem Wójta

W minioną niedzielę na stawie numer trzy w Laskach odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Bolesław. Organizatorem zawodów było Gminne Koło PZW nr 119 „Bolesław”, a fundatorem pucharów...czytaj więcej

Najlepsi wędkarze z Pucharem...
27.09.2023

SPOTKANIE Z MISTRZEM

Oskar Drzewiecki – 11-letni zawodnik UKS Husaria Bolesław oraz Rio Grappling Dąbrowa Górnicza, który w połowie września zdobył złoty medal w Mistrzostwach Świata w Ju-Jitsu, przybył wraz z tatą do...czytaj więcej

SPOTKANIE Z MISTRZEM
20.01.2023

Oskar Drzewiecki znów na podium


15 stycznia 2023 roku zawodnik UKS Husaria w Bolesław, Oskar Drzewiecki wystartował w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach. Było to największe sportowe wydarzenie na Śląsku w tej dyscyplinie. Zostało rozegrane na hali MOSiR Mysłowice, gdzie rywalizacja odbywała się na 5 matach.
 

Podczas rozgrywek Oskar wywalczył:
I miejsce - Fighting (U12) - kat. +50 kg
I miejsce - Ne waza Gi (U12) - kat. +50 kg
III miejsce - Fighting Bez I Fazy (U12) - kat. +50 kg
 
W Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach rozegrano następujące konkurencje: Fighting, Fighting Bez I Fazy, Ne-waza, Ne-waza No gi, Duo-System.
Wzięło w nich udział 472 zawodników z 54 klubów sportowych. W sumie odbyło się 631 startów i stoczono 664 pojedynki.
 
Podczas turnieju odbyło się też podsumowanie Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w minionym sezonie.
W sezonie 2022 zorganizowano 8 turniejów. W całym cyklu udział wzięło ponad 1500 zawodników z terenu całej Polski.
Większość zawodników startowało regularnie, czego efektem było podsumowanie oraz nagrody dla zawodników, którzy wystartowali w minimum 5 turniejach, zdobywając miejsca punktowane.
Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.
 
Oskar, podobnie jak w poprzednich latach, w klasyfikacji końcowej utrzymał pierwsze miejsca i po raz kolejny stanął na podium:
I miejsce - Fighting (U12) - kat. +50kg
I miejsce - Ne waza Gi (U12) - kat. +50 kg
 

Przed Oskarem czas kolejnych przygotowań do startów w rozpoczynającym się w lutym sezonie 2023.
 
Autor:

autor

Pogoda

25 maja Temperatura: 21°C Wiatr: 4 km/h,

Kalendarz

imieniny: