Pozostałe

10.05.2023

Obchody 160. rocznicy bitwy pod Krzykawką i święta krakowskiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej im. płk. Francesco Nullo

W strugach deszczu odbyła się oficjalna część obchodów 160. rocznicy bitwy pod Krzykawką i święta krakowskiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej im. płk. Francesco Nullo. 6 maja 2023 roku o godzinie 14.00...czytaj więcej

Obchody 160. rocznicy bitwy...
09.05.2023

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

W Polsce świętujemy je uroczyście dokładnie między 1 maja, czyli Świętem Pracy, a 3 maja, czyli dniem upamiętniającymi uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Data ta nie jest jednak przypadkowa. W niegdysiejszych...czytaj więcej

2 maja - Dzień...
25.04.2023

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W KRAKOWIE działając na podstawie art. 12 ust. 3, art. 28 w zw. z art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 r....czytaj więcej

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
17.04.2023

OBCHODY 160. ROCZNICY BITWY POD KRZYKAWKĄ OBJĘTE PATRONATEM HONOROWYM PREZYDENTA RP

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczne wydarzenie kulturalne organizowane pod nazwą „Uroczyste obchody 160. rocznicy Bitwy pod Krzykawką” połączone ze świętem Patrona Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Krakowie – płk. Francesco Nullo,...czytaj więcej

OBCHODY 160. ROCZNICY BITWY...
14.04.2023

Mistrzyni Polski w HIP HOP DUET

W dniach 31 marca – 01 kwietnia 2023 roku w Janowie Podlaskim odbyły się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization (IDO)  „Hip Hop”, organizowane przez Polski Związek Tańca, które były jednocześnie...czytaj więcej

Mistrzyni Polski w HIP...
12.04.2023

Puchar Polski w Ju-Jitsu Sportowym

02.04.2023 roku w hali MOSiR w Katowicach przy ul. Alfreda 1 odbył się Puchar Polski w Ju-Jitsu Sportowym pod patronatem Polskiego Związku Ju-Jitsu Sportowego. Rywalizacja odbyła się w kat. wiekowych...czytaj więcej

Puchar Polski w Ju-Jitsu...
13.03.2023

Targi Pracy w Olkuszu

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu zaprasza na Powiatowe Targi Pracy w Olkuszu 27 marca 2023 r. w godz. 10.00-12.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu.   Adresatami tego...czytaj więcej

Targi Pracy w Olkuszu
16.02.2023

Działaj lokalnie – skorzystaj z pomocy ogólnopolskiej akcji Masz Głos!

Od 21 lutego do 5 marca 2023 trwają zapisy do ogólnopolskiej akcji Masz Głos Fundacji Batorego. Do akcji mogą zgłaszać się organizacje społeczne i nieformalne grupy mieszkańców, zwłaszcza pochodzące z małych...czytaj więcej

Działaj lokalnie – skorzystaj...
13.02.2023

OŚRODKA WSPARCIA I TESTÓW dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin

W imieniu organizatorów informujemy o oficjalnym otwarciu „OŚRODKA WSPARCIA I TESTÓW dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin”, które odbędzie się 16 lutego 2023 r. o godz. 10:00 w Centrum...czytaj więcej

OŚRODKA WSPARCIA I TESTÓW...
13.02.2023

Ogłoszenie

OGŁOSZENIEO ZAKUPIE LASU LUB GRUNTU DO ZALESIENIA Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Chrzanów jest zainteresowane zakupem lasów lub gruntów możliwych do zalesienia. Chętnie zakupimy działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie...czytaj więcej

Ogłoszenie
20.01.2023

Oskar Drzewiecki znów na podium


15 stycznia 2023 roku zawodnik UKS Husaria w Bolesław, Oskar Drzewiecki wystartował w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach. Było to największe sportowe wydarzenie na Śląsku w tej dyscyplinie. Zostało rozegrane na hali MOSiR Mysłowice, gdzie rywalizacja odbywała się na 5 matach.
 

Podczas rozgrywek Oskar wywalczył:
I miejsce - Fighting (U12) - kat. +50 kg
I miejsce - Ne waza Gi (U12) - kat. +50 kg
III miejsce - Fighting Bez I Fazy (U12) - kat. +50 kg
 
W Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach rozegrano następujące konkurencje: Fighting, Fighting Bez I Fazy, Ne-waza, Ne-waza No gi, Duo-System.
Wzięło w nich udział 472 zawodników z 54 klubów sportowych. W sumie odbyło się 631 startów i stoczono 664 pojedynki.
 
Podczas turnieju odbyło się też podsumowanie Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w minionym sezonie.
W sezonie 2022 zorganizowano 8 turniejów. W całym cyklu udział wzięło ponad 1500 zawodników z terenu całej Polski.
Większość zawodników startowało regularnie, czego efektem było podsumowanie oraz nagrody dla zawodników, którzy wystartowali w minimum 5 turniejach, zdobywając miejsca punktowane.
Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.
 
Oskar, podobnie jak w poprzednich latach, w klasyfikacji końcowej utrzymał pierwsze miejsca i po raz kolejny stanął na podium:
I miejsce - Fighting (U12) - kat. +50kg
I miejsce - Ne waza Gi (U12) - kat. +50 kg
 

Przed Oskarem czas kolejnych przygotowań do startów w rozpoczynającym się w lutym sezonie 2023.
 
Autor:

autor

Pogoda

28 maja Temperatura: 10°C Wiatr: 4 km/h,

Kalendarz

imieniny: