Pozostałe

24.06.2024

Projekt Nowy Start w Małopolsce z EURESEM

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza: Ruszyła rekrutacja do projektu Nowy start w Małopolsce z EURESem dla osób powracających z zagranicy. Sprawdź czy możesz zostać Uczestnikiem projektu! - jesteś obywatelem...czytaj więcej

Projekt Nowy Start w...
16.04.2024

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich!

Zapraszamy do udziału i zaprezentowania kulinarnych tradycji Waszych regionów w IX edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”! Organizatorem konkursu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra...czytaj więcej

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich!
09.04.2024

Oskar Drzewiecki z nagrodą Starosty Olkuskiego

5 kwietnia 2024 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród Starosty Olkuskiego w dziedzinie sportu za rok 2023. Do sali konferencyjnej olkuskiego starostwa przybyli przedstawiciele środowiska sportowego z Powiatu Olkuskiego, w...czytaj więcej

Oskar Drzewiecki z nagrodą...
04.03.2024

Ogłoszenie

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, w tym wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.czytaj więcej

Ogłoszenie
22.02.2024

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA

JMM Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie pn. AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA realizowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 20212027. Do kogo skierowany...czytaj więcej

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA
18.01.2024

Przerwa w dostawie energii elektrycznej

Na podstawie informacji od TAURON Dystrybucja S.A. informuje, że w dniu 18.01.2024r. w godzinach od 10:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej u odbiorców zamieszkałych w miejscowościach: Laski...czytaj więcej

Przerwa w dostawie energii...
02.01.2024

Ogłoszenie

OGŁOSZENIEwyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu na podstawie art....czytaj więcej

Ogłoszenie
19.12.2023

Młody zawodnik ju-jitsu znów z sukcesami

5 kwietnia 2024 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród Starosty Olkuskiego w dziedzinie sportu za rok 2023. Do sali konferencyjnej olkuskiego starostwa przybyli przedstawiciele środowiska sportowego z Powiatu Olkuskiego, w...czytaj więcej

Młody zawodnik ju-jitsu znów...
28.11.2023

Ogłoszenie

WÓJT GMINY BOLESŁAW ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiuczytaj więcej

Ogłoszenie
27.09.2023

Najlepsi wędkarze z Pucharem Wójta

W minioną niedzielę na stawie numer trzy w Laskach odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Bolesław. Organizatorem zawodów było Gminne Koło PZW nr 119 „Bolesław”, a fundatorem pucharów...czytaj więcej

Najlepsi wędkarze z Pucharem...
24.06.2024

Projekt Nowy Start w Małopolsce z EURESEMWojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza: Ruszyła rekrutacja do projektu Nowy start w Małopolsce z EURESem dla osób powracających z zagranicy.


Sprawdź czy możesz zostać Uczestnikiem projektu!

  • - jesteś obywatelem Polski?
  • - masz ukończony 18 rok życia?
  • - pozostajesz bez pracy?
  • - wróciłeś/wróciłaś do Małopolski w ciągu ostatnich 12 miesięcy, po minimum 6 miesiącach pobytu w krajach Unii Europejskiej i/lub Norwegii, Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii a może nadal przebywasz za granicą i zamierzasz powrócić do Małopolski?


Jeśli spełniasz powyższe kryteria to ten projekt jest właśnie dla CIEBIE!
Co proponujemy? 

Bony szkoleniowe – możliwość uzupełnienia lub nabycia kwalifikacji bądź kompetencji adekwatnych do potrzeb małopolskiego rynku pracy:
• pakiet 335 bonów
• 1 bon szkoleniowy to wartość 15 PLN
• łączna wartość 5 025 PLN
•w tym 5% wkładu własnego


Dofinansowujemy: szkolenia, kursy, egzaminy, studia podyplomowe.

Doradztwo zawodowe/konsultacje - wspólnie z doradcą zawodowym/konsultantem określisz, co już potrafisz, czego dotychczas się nauczyłeś, co warto rozwijać i do czego masz predyspozycje. Dzięki temu zaplanujesz najlepszą dla siebie ścieżkę rozwoju i dalszego działania. Grupowe spotkanie informacyjne oraz warsztaty dotyczące rynku pracy, dokumentów aplikacyjnych, własnej działalności.Wsparcie psychologiczne. Tłumaczenia przysięgłe dokumentów.


Biuro projektu „Nowy start w Małopolsce z EURESem” Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków jesteśmy też w Nowym Sączu i Tarnowie oraz on-line 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami: 

Kraków - 500 573 931, 737 192 937

Tarnów - 690 260 640

Nowy Sącz - 664 748 290

 e-mail: powroty@wup-krakow.plAutor:

autor

Pogoda

19 lipca Temperatura: 26°C Wiatr: 8 km/h,

Kalendarz

imieniny: