Pozostałe

21.09.2022

Informacja

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w Centrum Kultury im. Jana Pawła II, ul. Kolejowa 3, pok. nr 21, Bukowno Poniedziałek 14:00-18:00 Wtorek 08:00-12:00...czytaj więcej

Informacja
20.09.2022

Jesteś po wypadku

Jesteś po wypadku? Po wypadku nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Chcesz zacząć normalnie żyć i ułożyć wszystko na nowo, ale nie wiesz jak wrócić do pracy? Pomożemy Ci się...czytaj więcej

Jesteś po wypadku
15.09.2022

Juromania już od piątku 16 września!

Jura Krakowsko - Częstochowska zaprasza! Już w najbliższy piątek 16 września startuje wielkie Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Juromania! Tegoroczna - 5ta edycja Festiwalu odbędzie się w ponad 30 lokalizacjach na terenie województw Ślaskiego i Małopolskiego. Jura Krakowsko-Częstochowska...czytaj więcej

Juromania już od piątku...
07.09.2022

MOJA SMART WIEŚ - WIZJE I INICJATYWY

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Konkursie "Moja smart wieś - Wizje i Inicjatywy".Szukamy pomysłów i inicjatyw, dzięki którym Twoja wieś może stać się lub stała się bardziej przyjazna do...czytaj więcej

MOJA SMART WIEŚ -...
07.09.2022

Punkt Informacyjny

Punkt InformacyjnyFunduszy EuropejskichPunkt InformacyjnyFunduszy Europejskich 20 września 2022 r. w godzinach od 9:00- 11:30 w budynku Centrum Kulturyw Bolesławiu ul. Główna 55, Bolesław Znajdź najbliższyPunkt Informacyjny:www.funduszeeuropejskie.gov.plPunkt InformacyjnyFunduszy Europejskichzaprasza na:zaprasza na:...czytaj więcej

Punkt Informacyjny
19.08.2022

Obchody 100-lecia istnienia jednostki OSP w Laskach

Wójt Gminy BolesławZarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Laskach zapraszają na obchody 100-lecia istnienia jednostki oraz przekazanie nowego samochodu  ratowniczo-gaśniczegow dniu 28.08.2022r., g. 15.30 OSP w Laskach Program:15.30 - Przemarsz Pocztów...czytaj więcej

Obchody 100-lecia istnienia jednostki...
02.08.2022

Informacja

Oddział Małopolski PFRON przypomina, że wśród realizowanych przez nas obecnie programów skierowanych do osób indywidualnych są m.in. „Aktywny samorząd” oraz „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub...czytaj więcej

Informacja
20.07.2022

AGROPROMOCJA 2022

- powraca największa wystawa rolnicza w Małopolsce Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego informuje, że po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią powraca AGROPROMOCJA - największa cykliczna wystawa rolnicza w Małopolsce - w tym...czytaj więcej

AGROPROMOCJA 2022
20.06.2022

Wymiana wodomierzy

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. z siedzibą w Olkuszu informuje, iż od dnia 16.05.2022r. rozpoczęła się realizacja sukcesywnej wymiany użytkowanych obecnie wodomierzy głównych na wodomierze ze zdalnym odczytem,...czytaj więcej

Wymiana wodomierzy
10.06.2022

Nabór do MRK II kadencji

1 czerwca 2022 r. ruszył nabór Kandydatów do Młodzieżowej Rady Klimatycznej, organu doradczego Ministra Klimatu i Środowiska. Do udziału w naborze zapraszamy młodych ludzi, którym bliskie są zagadnienia związane z...czytaj więcej

Nabór do MRK II...
07.09.2022

Punkt Informacyjny

Punkt Informacyjny
Funduszy Europejskich
Punkt Informacyjny
Funduszy Europejskich

20 września 2022 r.
w godzinach od 9:00- 11:30

w budynku Centrum Kultury
w Bolesławiu

ul. Główna 55, Bolesław

Znajdź najbliższy
Punkt Informacyjny:

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Punkt Informacyjny

Funduszy Europejskich

zaprasza na:
zaprasza na:


indywidualne konsultacje dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków min. na:
- otwarcie i rozwój działalności gospodarczej
- kursy, szkolenia, studia podyplomowe
- pozostałymi możliwościami wsparcia z Funduszy Europejskich
- JST mogą również uzyskać informacje nt. Partnerstwa Publiczno- Prywatnego (PPP)
Autor:

autor

Pogoda

28 września Temperatura: 8°C Wiatr: 11 km/h,

Kalendarz

imieniny: