Pozostałe

20.09.2021

Inkubator włączenia społecznego

Projekt „Inkubator Włączenia Społecznego” ma charakter ogólnopolski a jego celem jest wsparcie i upowszechnienie innowacyjnych pomysłów, które przyczynią się do rozwiązania problemów osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem z życia społecznego. Dzięki mechanizmowi grantowemu...czytaj więcej

Inkubator włączenia społecznego
16.09.2021

Punkt Informacyjny

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich 22 wrzesień 2021 r.godz. 8:00 - 10.30 budynek Centrum Kulturyw Bolesławiu ul. Główna 55, Bolesław Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Gminy Bolesław na temat bieżących możliwości...czytaj więcej

Punkt Informacyjny
08.09.2021

Przedłużamy nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem

Ważne informacje  dla osób zainteresowanych udziałem w rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem 25-49 lat. Nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem zostaje wydłużony do końca roku,...czytaj więcej

Przedłużamy nabór w projekcie...
31.08.2021

OBWIESZCZENIE

OBWIESZCZENIE WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO o wydaniu przez Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego decyzji z 20 sierpnia 2021 r., znak: DOA.7110.82.2021.JOO/ROS inwestycji pn.: Budowa rurociągu produktowego Boronów – Trzebiniaczytaj więcej

OBWIESZCZENIE
25.08.2021

Konkurs fotograficzny „Skarby Małopolski”

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza do udziału w 21. edycji konkursu fotograficznego pt. „Skarby Małopolski”. Edycja 2021/2022 będzie przebiegała pod hasłem STREET PHOTO of MAŁOPOLSKA. Tematem konkursu jest Małopolska zaprezentowana w tak...czytaj więcej

Konkurs fotograficzny „Skarby Małopolski”
25.08.2021

Rusza Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej

Przed nami kolejna odsłona organizowanej od 11. lat inicjatywy, której celem jest dostrzeżenie i nagrodzenie firm społecznych, z sukcesem prowadzących działalność w Małopolsce. Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej to zatem pozycja obowiązkowa dla...czytaj więcej

Rusza Konkurs Małopolski Lider...
25.08.2021

Zgłoś swojego kandydata do Nagrody Veritatis Splendor

Jeszcze tylko do 31 sierpnia można składać zgłoszenia do IV edycji nagrody, która jest przyznawana za szczególne zasługi na rzecz szerzenia dialogu między kulturami. Nagroda Veritatis Splendor przyznawana jest przez...czytaj więcej

Zgłoś swojego kandydata do...
10.08.2021

TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego – III edycja, 2021 Idea konkursu Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie,...czytaj więcej

TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI
29.07.2021

Historia z życia wzięta

Wiele można pisać o projektach unijnych, przedstawiać ich zalety i możliwości, ale lepiej czasem coś zobaczyć. Posłuchać, jak ktoś opowiada o swoich doświadczeniach związanych z pobytem za granicą i urządzeniem...czytaj więcej

Historia z życia wzięta
28.07.2021

Zawiadomienie

Zawiadomienie GDOŚ z dnia 22.07.2021r.czytaj więcej

Zawiadomienie
25.08.2021

Rusza Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej

Przed nami kolejna odsłona organizowanej od 11. lat inicjatywy, której celem jest dostrzeżenie i nagrodzenie firm społecznych, z sukcesem prowadzących działalność w Małopolsce.
Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej to zatem pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którym bliska jest idea ekonomii społecznej, a prowadzona przez nich działalność gospodarcza służy realizacji obranej misji społecznej.

W ramach Konkursu przewidziano sześć kategorii, by dostrzec całe spektrum podmiotów na co dzień włączających się w rozwój przedsiębiorczości społecznej w Małopolsce. O tytuł Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej powalczą podmioty ekonomii społecznej działające od co najmniej 2 lat. Młodsze firmy (które prowadzą działalność przynajmniej 1 rok) mogą ubiegać się o tytuł Debiutu Roku. Spośród finalistów wyłonionych w wyżej wskazanych kategoriach, publiczność – mieszkańcy Małopolski w ramach internetowego plebiscytu wybiorą swojego laureata w Kategorii Nagroda Publiczności.


Jak co roku chcemy też uhonorować samorządy i komercyjne firmy, które swoimi działaniami wspierają małopolskie podmioty ekonomii społecznej. Bez rzetelnych partnerów samorządowych i biznesowych rozwój wielu podmiotów nie byłby możliwy.


Zgłoszenia do Konkursu można nadsyłać do dnia 13 września 2021 r.

Regulamin oraz pliki do pobrania dostępne są pod linkiem: https://rops.krakow.pl/aktualnosci/konkurs-malopolski-lider-przedsiebiorczosci-spolecznej-2021-zapraszamy-do-udzialu


Zachęcamy także do śledzenia aktualnych informacji o konkursie. Są one dostępne na stronach internetowych i profilach społecznościowych:

ROPS w Krakowie: www.rops.krakow.pl oraz FB @ROPS.Krakow
Dział Ekonomii Społecznej ROPS: www.es.malopolska.pl oraz FB @malopolskaes


Inicjatorem i organizatorem Konkursu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, realizujący projekt „Małopolski Ośrodek Koordynacji Ekonomii Społecznej – etap III” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, w ramach poddziałania 9.3 Wsparcie ekonomii społecznej. Konkurs realizowany jest na platformie Małopolskiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Autor:

autor

Pogoda

22 września Temperatura: 11°C Wiatr: 7 km/h,

Kalendarz

imieniny: