Pozostałe

02.08.2022

Informacja

Oddział Małopolski PFRON przypomina, że wśród realizowanych przez nas obecnie programów skierowanych do osób indywidualnych są m.in. „Aktywny samorząd” oraz „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub...czytaj więcej

Informacja
20.07.2022

AGROPROMOCJA 2022

- powraca największa wystawa rolnicza w Małopolsce Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego informuje, że po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią powraca AGROPROMOCJA - największa cykliczna wystawa rolnicza w Małopolsce - w tym...czytaj więcej

AGROPROMOCJA 2022
20.06.2022

Wymiana wodomierzy

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. z siedzibą w Olkuszu informuje, iż od dnia 16.05.2022r. rozpoczęła się realizacja sukcesywnej wymiany użytkowanych obecnie wodomierzy głównych na wodomierze ze zdalnym odczytem,...czytaj więcej

Wymiana wodomierzy
10.06.2022

Nabór do MRK II kadencji

1 czerwca 2022 r. ruszył nabór Kandydatów do Młodzieżowej Rady Klimatycznej, organu doradczego Ministra Klimatu i Środowiska. Do udziału w naborze zapraszamy młodych ludzi, którym bliskie są zagadnienia związane z...czytaj więcej

Nabór do MRK II...
25.05.2022

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnychczytaj więcej

Ogłoszenie
16.05.2022

Zawodnik UKS Husaria odniósł kolejny sukces

7 maja 2022 roku Oskar Drzewiecki, zawodnik trenujący w UKS Husaria w  Bolesławiu oraz Polskiej Federacji Ju-Jitsu i Kobudo w Jaworznie, wystartował  w Pucharze Polski Ju-Jitsu, który tym razem odbył się...czytaj więcej

Zawodnik UKS Husaria odniósł...
06.05.2022

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert na wybór operatora, który zleci realizację całości zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,...czytaj więcej

Ogłoszenie
15.04.2022

Aplikacja Nadleśnictwa Olkusz

Wiosna nabiera kolorów, pogoda coraz częściej skłania do wycieczek w teren – a Nadleśnictwo Olkusz zachęca do pobrania i korzystania z nowej aplikacji turystycznej, którą właśnie oddało użytkownikom. Bezpłatna aplikacja...czytaj więcej

Aplikacja Nadleśnictwa Olkusz
25.02.2022

Wsparcie organizacji pozarządowych

Szanowni Państwo, realizując projekt Kierunek Kariera, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje cykliczne zdalne spotkania i webinaria dla lokalnych liderów. Serdecznie zapraszamy na kolejne w tym roku wydarzenie – tym...czytaj więcej

Wsparcie organizacji pozarządowych
22.02.2022

Kolejny sukces Oskara

W dniach 23.01.2022 roku i 13.02.2022 roku w hali MOSiR w Katowicach odbyły się dwa pierwsze z zaplanowanych ośmiu turniejów klasyfikacyjnych z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu...czytaj więcej

Kolejny sukces Oskara
25.08.2021

Rusza Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej

Przed nami kolejna odsłona organizowanej od 11. lat inicjatywy, której celem jest dostrzeżenie i nagrodzenie firm społecznych, z sukcesem prowadzących działalność w Małopolsce.
Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej to zatem pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którym bliska jest idea ekonomii społecznej, a prowadzona przez nich działalność gospodarcza służy realizacji obranej misji społecznej.

W ramach Konkursu przewidziano sześć kategorii, by dostrzec całe spektrum podmiotów na co dzień włączających się w rozwój przedsiębiorczości społecznej w Małopolsce. O tytuł Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej powalczą podmioty ekonomii społecznej działające od co najmniej 2 lat. Młodsze firmy (które prowadzą działalność przynajmniej 1 rok) mogą ubiegać się o tytuł Debiutu Roku. Spośród finalistów wyłonionych w wyżej wskazanych kategoriach, publiczność – mieszkańcy Małopolski w ramach internetowego plebiscytu wybiorą swojego laureata w Kategorii Nagroda Publiczności.


Jak co roku chcemy też uhonorować samorządy i komercyjne firmy, które swoimi działaniami wspierają małopolskie podmioty ekonomii społecznej. Bez rzetelnych partnerów samorządowych i biznesowych rozwój wielu podmiotów nie byłby możliwy.


Zgłoszenia do Konkursu można nadsyłać do dnia 13 września 2021 r.

Regulamin oraz pliki do pobrania dostępne są pod linkiem: https://rops.krakow.pl/aktualnosci/konkurs-malopolski-lider-przedsiebiorczosci-spolecznej-2021-zapraszamy-do-udzialu


Zachęcamy także do śledzenia aktualnych informacji o konkursie. Są one dostępne na stronach internetowych i profilach społecznościowych:

ROPS w Krakowie: www.rops.krakow.pl oraz FB @ROPS.Krakow
Dział Ekonomii Społecznej ROPS: www.es.malopolska.pl oraz FB @malopolskaes


Inicjatorem i organizatorem Konkursu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, realizujący projekt „Małopolski Ośrodek Koordynacji Ekonomii Społecznej – etap III” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, w ramach poddziałania 9.3 Wsparcie ekonomii społecznej. Konkurs realizowany jest na platformie Małopolskiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej.

Autor:

autor

Pogoda

14 sierpnia Temperatura: 16°C Wiatr: 6 km/h,

Kalendarz

imieniny: