Pozostałe

13.05.2021

Małopolski Dzień Uczenia się (MDU)

8 czerwca przypada Małopolski Dzień Uczenia się (MDU). Do tej pory wydarzenie to składało się z różnych form szkoleń, spotkań, imprez plenerowych związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Jednak w...czytaj więcej

Małopolski Dzień Uczenia się...
13.05.2021

PGNiG pomaga firmom przy obowiązkowym audycie energetycznym

Zgodnie z zapisami ustawy o efektywności energetycznej, duże przedsiębiorstwa w Polsce są zobowiązane do wykonania audytu energetycznego. Większość musi go przeprowadzić jeszcze w tym roku. Mogą przy tym skorzystać ze...czytaj więcej

PGNiG pomaga firmom przy...
11.05.2021

„Mamo! Mamo! Mammobus!”

Mammografia w mammobusie Dla kogo: Zapraszamy ubezpieczone Panie w wieku od 50 do 69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące nie korzystały z tego badania lub otrzymały pisemne wskazanie do...czytaj więcej

„Mamo! Mamo! Mammobus!”
04.05.2021

„Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów”

Miło mi poinformować, iż 5 maja 2021r. organizujemy kolejny webinar, tym razem wrócimy do tematu możliwości wsparcia oraz pozyskiwania dotacji dla organizacji pozarządowych. Webinar pt. „Wsparcie dla liderów społecznych i...czytaj więcej

„Wsparcie dla liderów społecznych...
29.04.2021

Obwieszczenie

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego o wniesieniu odwołania od decyzjiczytaj więcej

Obwieszczenie
28.04.2021

Rusza rekrutacja do projektu "Łap skilla!"

Jesteś osobą młodą pracującą i chcesz poprawić swoją sytuację zawodową, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w unijnym projekcie Łap skilla!  Projekt adresowany jest do osób, które ukończyły...czytaj więcej

Rusza rekrutacja do projektu...
28.04.2021

Informacja

INFORMACJA O TERMINIE ROZPOCZĘCIA PRAC GEODEZYJNYCH NA TERENIE POWIATU OLKUSKIEGO Uprzejmie informujemy, że 21 kwietnia 2021 r. na terenie powiatu olkuskiego rozpoczną się prace geodezyjne prowadzone w związku z planowaną...czytaj więcej

Informacja
27.04.2021

Informacja

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Dobroczynnego RES SACRA MISER zwracam się z prośbą o włączenie się w akcję krwiodawstwa która odbędzie się 30 kwietnia 2021r w naszej siedzibie w Bukownie przy...czytaj więcej

Informacja
26.04.2021

Zawiadomienie

ZAWIADOMIENIE Dyrektor Zarządu Zlewni w Katowicach o wszczęciu postępowania administracyjnego GL.ZUZ.2.4210.23.2021.TL/RKW-2021-7148czytaj więcej

Zawiadomienie
23.04.2021

Zmiany dotyczące obsługi klientów w Inspektoracie ZUS w Olkuszu

Szanowni Państwo, informujemy, że od 21 kwietnia br. do odwołania – w związku z sytuacją epidemiczną – niedostępna jest bezpośrednia obsługa klientów w sprawach emerytalno-rentowych oraz zasiłkowych w Inspektoracie ZUS...czytaj więcej

Zmiany dotyczące obsługi klientów...
04.05.2021

„Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów”


Miło mi poinformować, iż 5 maja 2021r. organizujemy kolejny webinar, tym razem wrócimy do tematu możliwości wsparcia oraz pozyskiwania dotacji dla organizacji pozarządowych.


Webinar pt. „Wsparcie dla liderów społecznych i organizacji pozarządowych na przykładzie wybranych programów” zaplanowany jest na 5 maja 2021r. o godzinie 10.00 pod adresem https://tiny.pl/r6qj6 i będzie dostępny dla członków grupy „Inspiracje dla lokalnych liderów. Małopolska”, która powstała z myślą o małopolskich sołtysach, członkach Kół Gospodyń Wiejskich i organizacji pozarządowych.


W programie spotkania:
10.00 Michał Kądziołka - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie
•    Rozpoczęcie, powitanie uczestników i partnerów wydarzenia
•    Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa – nowe możliwości uczestnictwa w projektach dla osób w wieku 25 – 50 lat
•    Łap Skilla – wsparcie w projektowaniu kariery zawodowej oraz możliwość otrzymania dofinansowania do szkoleń dla osób w wieku 18 – 24 lata


10.20 Anna Stebnicka- Doradca kluczowy
Monika Hiroń-Nowak - Reintegrator
Maria Piękoś-Konopnicka, Animator - Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji
•    Wsparcie w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej


10.40 Agnieszka Węgrzyn - specjalistka ds. promocji, animatorka w Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych
•    Oferta dla liderów społecznych i osób zainteresowanych założeniem organizacji pozarządowej w ramach projektu MOWES 2 MZ i KOM
•    Założenia projektu Małopolska Lokalnie na lata 2021-23
 
11.00 Anna Styszko - prezes Fundacji Laboratorium Inspiracji Społecznych
•    Innowacyjny model wsparcia liderów lokalnych - edukacja przez doświadczenie oraz finansowanie projektów społecznych
11.20 Pytania do prelegentów
12.00 Zakończenie
 

Bardzo proszę o rozpropagowanie tej informacji - w miarę możliwości zamieszczenie udostępnienie na Facebooku oraz przesłanie do przedstawicieli NGO, KGW, OSP oraz sołtysów.Autor:

autor

Pogoda

14 maja Temperatura: 13°C Wiatr: 17 km/h,

Kalendarz

imieniny: