UMWM

24.09.2020

Informacja

Wystartował konkurs „Małopolskie Orkiestry Dęte 2020” https://www.malopolska.pl/aktualnosci/kultura/wystartowal-konkurs-malopolskie-orkiestry-dete-2020 Czekamy na zgłoszenia kandydatów do Nagrody im. Romana Reinfussa https://www.malopolska.pl/aktualnosci/kultura/czekamy-na-zgloszenia-kandydatow-do-nagrody-im-romana-reinfussa Największym potencjałem Małopolski są jej mieszkańcy https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/najwiekszym-potencjalem-malopolski-sa-jej-mieszkancy Zgłoś zadanie do BO Małopolska i...czytaj więcej

Informacja
15.09.2020

Informacja

„Mikro Firma za rogiem 2021” https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/mikro-firma-za-rogiem-2021 Miliard złotych na walkę z pandemią w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej https://www.malopolska.pl/aktualnosci/fundusze-europejskie/miliard-zlotych-na-walke-z-pandemia-w-ramach-malopolskiej-tarczy-antykryzysowej Ramię w Ramię https://www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi/ramie-w-ramie Zgłoś zadanie do BO Małopolska i zmień swoją...czytaj więcej

Informacja
14.08.2020

Małopolska Tarcza Antykryzysowa

Małopolska Tarcza Antykryzysowa: 16 mln zł na bony dla samozatrudnionych w ramach pakietu przedsiębiorczości https://www.malopolska.pl/aktualnosci/fundusze-europejskie/malopolska-tarcza-antykryzysowa-16-mln-zl-na-bony-dla-samozatrudnionych-w-ramach-pakietu-przedsiebiorczosciczytaj więcej

Małopolska Tarcza Antykryzysowa
14.08.2020

Nie zaśmiecaj naszego domu!

Nie zaśmiecaj naszego domu! Wakacyjna kampania edukacyjna ekoMałopolski https://www.malopolska.pl/aktualnosci/srodowisko/nie-zasmiecaj-naszego-domu-wakacyjna-kampania-edukacyjna-ekomalopolskiczytaj więcej

Nie zaśmiecaj naszego domu!
14.08.2020

Miód spadziowy z Beskidu Wyspowego chroniony prawem unijnym

Miód spadziowy z Beskidu Wyspowego chroniony prawem unijnym https://www.malopolska.pl/aktualnosci/rolnictwo/miod-spadziowy-z-beskidu-wyspowego-chroniony-prawem-unijnymczytaj więcej

Miód spadziowy z Beskidu...
06.08.2020

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Rusza druga odsłona, letniej kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce. Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. oferty turystycznej stworzonej na bazie projektów dofinansowanych ze środków...czytaj więcej

Fundusze Europejskie w Małopolsce
06.08.2020

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”

Rozpoczynamy kolejną edycję konkursu pn. „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”, którego ideą jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej interesujących, nowatorskich i przyjaznych dla turystów goszczących w Małopolsce atrakcji, przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych, dzięki...czytaj więcej

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”
10.07.2020

„Małopolska Olimpiada Frekwencji”

Drogi Rodzicu! Twoja obywatelska postawa to przede wszystkim dobry przykład dla młodego pokolenia, ale także szansa na atrakcyjną formę edukacji dla Twojego dziecka w kolejnym roku nauki w szkole. Zarząd...czytaj więcej

„Małopolska Olimpiada Frekwencji”
07.07.2020

Fundusze Europejskie w Małopolsce

Rusza pierwsza odsłona, letniej kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce. Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. oferty turystycznej stworzonej na bazie projektów dofinansowanych ze środków...czytaj więcej

Fundusze Europejskie w Małopolsce
01.06.2020

Odkryj Małopolskę na nowo... z dziećmi

Więcej informacji na stronie - https://www.malopolska.pl/aktualnosci/turystyka/odkryj-malopolske-na-nowo-z-dziecmiczytaj więcej

Odkryj Małopolskę na nowo......
06.08.2020

„TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”


Rozpoczynamy kolejną edycję konkursu pn. „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI”, którego ideą jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej interesujących, nowatorskich i przyjaznych dla turystów goszczących w Małopolsce atrakcji, przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.


Pierwszy etap konkursu, który potrwa od 5 do 18 sierpnia br. polegać będzie na zgłaszaniu kandydatur w sześciu kategoriach, tj.:
- Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna,
- Najciekawszy szlak turystyczny,
- Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne,
- Unikatowa atrakcja turystyczna,
- Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi,
- W gościnie – oferta kulinarna.


Zgłoszeń dokonywać mogą jednostki samorządu terytorialnego, samorządy gospodarcze, lokalne organizacje turystyczne, lokalne grupy działania, stowarzyszenia, fundacje turystyczne, prywatni przedsiębiorcy (np. właściciele obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorzy imprez i wydarzeń turystycznych), zarządcy szlaków, inne podmioty działające w sektorze turystycznym oraz osoby fizyczne.


W drugim etapie konkursu, który w tym roku trwał będzie od 9 do 20 września odbędzie się głosowanie internautów. Ostatecznego wyboru Laureatów i Wyróżnionych w poszczególnych kategoriach konkursowych dokona Kapituła Konkursu, którą tworzą członkowie Rady Programowej ds. Rozwoju i Promocji Turystyki w Małopolsce. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w październiku br., a jego Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł, którą będzie mógł przeznaczyć na realizację działań mających na celu podniesienie atrakcyjności turystycznej swojego obszaru lub działań z zakresu rozwoju i promocji swojej oferty turystycznej. Ponadto, Laureaci i Wyróżnieni w poszczególnych kategoriach konkursowych zostaną objęci zintegrowaną kampanią promocyjną, którą w 2021 r. zrealizuje Małopolska Organizacja Turystyczna – współorganizator konkursu.Zgłoszeń można dokonać na stronie internetowej konkurs.visitmalopolska.pl 


Termin składnia kandydatur upływa – 18 sierpnia br. o godz. 23.59 !!!


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !


Autor:

autor

Pogoda

28 września Temperatura: 5°C Wiatr: 6 km/h,

Kalendarz

imieniny: