Urząd Gminy

08.07.2021

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnychczytaj więcej

Ogłoszenie
10.06.2021

Ogłoszenie

WÓJT GMINY BOLESŁAW ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego realizatorom projektów z zakresu wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnychczytaj więcej

Ogłoszenie
31.05.2021

Informacja

W dniu 04.06.2021r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
26.05.2021

Ogłoszenie

Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu ofert na wybór operatora, który zleci realizację całości zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,...czytaj więcej

Ogłoszenie
20.05.2021

Kondolencje

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci...czytaj więcej

Kondolencje
03.05.2021

Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 2021

Narodowe Święto Konstytucji 3 maja 2021 w Powiecie Olkuskimczytaj więcej

Narodowe Święto Konstytucji 3...
02.05.2021

Święto Flagi w Gminie Bolesław

Z okazji Święta Flagi Narodowej, Starosta Powiatu Olkuskiego Bogumił Sobczyk i Wójt Gminy Bolesław Krzysztof Dudziński złożyli kwiaty pod Pomnikiem Wolności w Bolesławiu oraz Pomnikiem płk Francesco Nullo w Krzykawce.czytaj więcej

Święto Flagi w Gminie...
21.04.2021

Informacja

Na terenie miejscowości Bolesław prowadzona jest na zlecenie TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie ul. Małobądzka 141, 42-500 Będzin inwestycja pn.: "Modernizacja sieci napowietrznej nN zasilanej ze stacji transformatorowych Bolesław...czytaj więcej

Informacja
16.04.2021

Informacja

Otwarty konkurs ofert na wybór operatora, który zleci realizację całości zadania publicznego realizatorom projektów z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,...czytaj więcej

Informacja
21.04.2021

Informacja


Na terenie miejscowości Bolesław prowadzona jest na zlecenie TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie ul. Małobądzka 141, 42-500 Będzin inwestycja pn.: "Modernizacja sieci napowietrznej nN zasilanej ze stacji transformatorowych Bolesław Laskowska, Bolesław Wieś, Laski Otaczarnia, Krze Nowa w Bolesławiu (gmina Bolesław)".


Za realizację projektu odpowiada biuro projektowe: Grupa-Projekt Sp. z o.o. z siedz. ul. Aleksandra Fredry 2/5, 30-605 Kraków.


Inwestycja polegająca na przebudowie wyeksploatowanej elektroenergetycznej sieci napowietrznej nN ma na celu poprawę jakości dostarczanej energii elektrycznej oraz zapewnienie niezawodnej ochrony przeciwporażeniowej.


W związku z prowadzoną inwestycją w najbliższym czasie na terenie gm. Bolesław pracownicy biura Grupa-Projekt Sp. z o.o. będą kontaktować się z Mieszkańcami celem przedstawienia szczegółów projektu oraz uzgodnienia koncepcji przebudowy elektroenergetycznej sieci napowietrznej nN.


Wójt Gminy Bolesław

Krzysztof DudzińskiOsoba odpowiedzialna za projekt:

Maciej Mleczko, tel.: 577-600-846, mail: m.mleczko@grupa-projekt.pl

PEŁNOMOCNICTWO nr 134/DOBD/2020/18Autor:

autor

Pogoda

28 lipca Temperatura: 29°C Wiatr: 11 km/h,

Kalendarz

imieniny: