Ważne

12.08.2020

Obwieszczenie

OBWIESZCZENIEo wniesieniu odwołania od decyzji Na podstawie art. 131 oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U.2020.256 ze zmianami) oraz art. 12 ust. 4...czytaj więcej

Obwieszczenie
07.08.2020

Proteza, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym - złóż wniosek przez SOW!

Oddział Małopolski PFRON przypomina, że w ramach programu „Aktywny samorząd” do 31 sierpnia br. osoby z niepełnosprawnościami mogą skorzystać z takich form wsparcia jak np. dofinansowanie kosztów: - zakupu sprzętu...czytaj więcej

Proteza, wózek inwalidzki o...
06.08.2020

„Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!”

Serdecznie zapraszamy do nowej grupy na Facebooku: „Małopolska branża turystyczna – poznajmy się!” Chcemy, aby grupa była miejscem spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy branżą turystyczną, samorządem województwa małopolskiego i instytucjami...czytaj więcej

„Małopolska branża turystyczna –...
06.08.2020

#Wiktoria1920 - kampania społeczna

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w kampanii związanej z poszukiwaniem lokalnych pamiątek i nawiązań do okresu wojny polsko-bolszewickiej. Zachęcamy do odnalezienia w Państwa miejscowościach  upamiętnień, skojarzeń i świadectw związanych...czytaj więcej

#Wiktoria1920 - kampania społeczna
06.08.2020

Małopolska Niania 2.0

Przypominamy, że za nami już połowa III naboru do Projektu "Małopolska Niania 2.0". Wnioski o przyznanie wsparcia na dofinansowanie kosztów zatrudnienia Niani przyjmowane będą do dnia 26.08.2020r. do godziny 16:00....czytaj więcej

Małopolska Niania 2.0
06.08.2020

Obsługa zgłoszeń nieprawidłowości w uprawnieniach do Polskiego Bonu Turystycznego

Osoba zgłaszająca problem dotyczący uprawnień do Polskiego Bonu Turystycznego powinna skontaktować się z infolinią Polskiego Bonu Turystycznego: tel. 22 11 22 111e-mail: bon@zus.pl Wskazane jest żeby osoba taka dysponowała: •...czytaj więcej

Obsługa zgłoszeń nieprawidłowości w...
05.08.2020

Informacja

W wyniku wielokrotnych interwencji Wójta Gminy Bolesław, dotyczących znacznej awaryjności bankomatu, urządzenie posadowione w budynku Urzędu Gminy zostanie wymienione. Zgodnie z zapewnieniami pracowników Banku Pekao wymiana urządzenia nastąpi w dniu...czytaj więcej

Informacja
31.07.2020

150 tys. zł premii dla młodego rolnika – nabór wniosków przedłużony

Trwający od 3 czerwca 2020 r. nabór wniosków w ramach działania „Premie dla młodych rolników” został przedłużony. Młodzi rolnicy mogą je składać w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa...czytaj więcej

150 tys. zł premii...
31.07.2020

Bezpieczne żniwa

30.07.2020 materiał informacyjny TAURON Dystrybucja SA do publikacji Zgłoszenie o zagrożeniu życia spowodowanym uszkodzeniem przewodów linii energetycznej przez kombajn w okolicach Chojnowa wpłynęło do TAURON Dystrybucja. Linia została natychmiast awaryjnie...czytaj więcej

Bezpieczne żniwa
30.07.2020

BEZPŁATNA REHABILITACJA ROLNIKÓW W CENTRACH REHABILITACJI ROLNIKÓW

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zgodnie z ustawowym obowiązkiem zapewnia rolnikom możliwość korzystania z bezpłatnej rehabilitacji leczniczej.Rehabilitacja w zakresie układu ruchu i układu krążenia jest zorganizowana w formie 21-dniowych turnusów prowadzonych...czytaj więcej

BEZPŁATNA REHABILITACJA ROLNIKÓW W...
07.02.2020

Budowa strategicznego gazociągu przesyłowego GAZ-SYSTEM na terenie Gminy Bolesław


Jaką inwestycję GAZ-SYSTEM realizuje na terenie gminy?


Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jako inwestor realizuje na terenie Gminy Bolesław budowę strategicznego gazociągu wysokiego ciśnienia o średnicy 1000 mm relacji Pogórska Wola – Tworzeń odcinek III Braciejówka – Tworzeń. Gazociąg ten po wybudowaniu będzie stanowił istotny element korytarza gazowego Północ – Południe. Korytarz gazowy składa się z wielu gazociągów krajowych oraz z dwukierunkowych, międzysystemowych połączeń gazowych.


Pozostałe informacje znajdują się w załącznikach poniżej.

Autor:

autor

Pogoda

14 sierpnia Temperatura: 18°C Wiatr: 4 km/h,

Kalendarz

imieniny: