Ważne

19.04.2021

Drzewko za elektrośmieci

Więcej informacji na plakacie.czytaj więcej

Drzewko za elektrośmieci
03.04.2020

UŁATW PRACĘ ODBIERAJĄCYM ODPADY

W okresie epidemii koronawirusa jednym z ważniejszych zadań jest zapewnienie ciągłości odbiorów odpadów. Dlatego prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na kilka ważnych aspektów, ułatwiających nam codzienną pracę: 1. Nieparkowanie przed...czytaj więcej

UŁATW PRACĘ ODBIERAJĄCYM ODPADY
03.07.2019

Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych

INFORMACJA W SPRAWIE ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH Informujemy, że od 1 lipca 2019r. w imieniu Gminy Bolesław odpady komunalne z nieruchomości, na których zamieszkują i nie...czytaj więcej

Informacja w sprawie odbioru...
18.02.2019

Informacja

W związku z wystąpieniem awarii jednego silnika unieszkodliwiającego biogaz pozyskiwany ze składowiska odpadów innych niż niebezpiecznych i obojętnych w Ujkowie Starym i działającej w zastępstwie pochodni, niniejszym informujemy mieszkańców że...czytaj więcej

Informacja
28.09.2016

DODATKOWY ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH ZMIESZANYCH

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ „BOLESŁAW” SP. Z O.O. INFORMUJE MIESZKAŃCÓW GMINY BOLESŁAW, ŻE W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU 2016 r. W TERMINIE ODBIORU POPIOŁÓW ODBĘDZIE SIĘ DODATKOWY ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH ZMIESZANYCHczytaj więcej

DODATKOWY ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH...
19.09.2016

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ZUŻYTYCH OPON NA TERENIE CAŁEJ GMINY BOLESŁAWczytaj więcej

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW
02.06.2021

PSZOK W BOLESŁAWIU CZYNNY DŁUŻEJ


Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Gmin Bolesław i Bukowno, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Osadowej 1 w Bolesławiu będzie czynny codziennie (z wyjątkiem niedziel i świąt) w wydłużonych godzinach.


Odpady z gospodarstw domowych oddawać można bezpłatnie, po okazaniu dowodu osobistego oraz potwierdzenia opłaty za odbiór odpadów komunalnych w gminie Bolesław lub mieście Bukowno (wystarczy potwierdzenie przelewu na wydruku lub w telefonie).


Od 7 czerwca 2021r. PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW (Bolesław – Ujków Stary przy składowisku odpadów) czynny będzie w nowych, wydłużonych godzinach:

- poniedziałek od 13:00 do 19:00,

- wtorek, środa, czwartek, piątek od 7:00 do 15:00,

- sobota od 7:00 do 14:00.


Oddając odpady do PSZOK, troszczysz się o miejsce, w którym wszyscy mieszkamy!

Autor:

autor

Pogoda

23 czerwca Temperatura: 25°C Wiatr: 9 km/h,

Kalendarz

imieniny: