ZKG KM

08.09.2022

22 WRZEŚNIA 2022 – EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

Nie tylko z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu warto poruszać się w drodze do celu piechotą bądź rowerem, ale warto też częściej korzystać z komunikacji zbiorowej. W czwartek 22 września...czytaj więcej

22 WRZEŚNIA 2022 –...
06.09.2022

Europejski Dzień bez Samochodu

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu jako organizator komunikacji miejskiej na terenie gmin: Olkusz, Klucze, Bolesław, Bukowno,  wprowadzi w dniu 22 września br., z okazji „Europejskiego Dnia bez...czytaj więcej

Europejski Dzień bez Samochodu
02.06.2022

Bolesław Wyzwolenia II

Zarząd Związku Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu informuje, że od dnia 1 czerwca 2022 roku w dni robocze przystanek Bolesław Wyzwolenia II będzie obsługiwany dwoma liniami komunikacyjnymi 461 i...czytaj więcej

Bolesław Wyzwolenia II
23.12.2020

Informacja

ZMIANY W ORGANIZACJI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKUczytaj więcej

Informacja
28.08.2020

Komunikat

W związku z dalej obowiązującym ograniczeniem przewozu osób w ilości 50% miejsc ogółem, mogą wystąpić utrudnienia na kursach, z których korzystają uczniowie. Niezależnie od działań, jakie w tym zakresie zamierza...czytaj więcej

Komunikat
06.08.2020

Informacja

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu jako organizator komunikacji miejskiej zadecydował o przywróceniu sprzedaży biletów przez kierowców autobusów. Działanie to jest pokłosiem luzowania obostrzeń dotyczących ilości przewożonych pasażerów autobusami...czytaj więcej

Informacja
01.07.2019

WAKACJE 2019 - darmowa komunikacja dla uczniów!!!

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu pragnie poinformować, że za zgodą członków Zgromadzenia Związku, już od najbliższego poniedziałku, tj. od 1 lipca do 1 września b.r., wprowadza bezpłatne...czytaj więcej

WAKACJE 2019 - darmowa...
28.06.2019

Dzień 1 lipca dniem bezpłatnej komunikacji dla wszystkich pasażerów

Dzień 1 lipca dniem bezpłatnej komunikacji dla wszystkich pasażerówczytaj więcej

Dzień 1 lipca dniem...
21.06.2019

Informacja

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu informuje, że od 1 lipca 2019r. do dnia 31 sierpnia 2019r. zostaną wprowadzone ograniczenia wakacyjne w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej. Związek zamieści...czytaj więcej

Informacja
14.01.2019

Darmowe przejazdy podczas ferii zimowych

W okresie od 14 stycznia /poniedziałek/ do końca ferii zimowych, tj. 27 stycznia 2019 roku uczniowie szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi zamieszkali na terenie gminy Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze...czytaj więcej

Darmowe przejazdy podczas ferii...
06.09.2022

Europejski Dzień bez Samochodu

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu jako organizator komunikacji miejskiej na terenie gmin: Olkusz, Klucze, Bolesław, Bukowno,  wprowadzi w dniu 22 września br., z okazji „Europejskiego Dnia bez Samochodu” darmowych przejazdów dla kierowców. 


Zachęcając do korzystania z komunikacji miejskiej nie tylko podczas „Dnia bez Samochodu”, licząc że nowoczesny tabor i atrakcyjna taryfa biletowa przekona mieszkańców do regularnych podróży autobusami, a także przyczyni się do zmniejszenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń co ochroni środowisko. 


Bezpłatnie z komunikacji będą mogli skorzystać mieszkańcy którzy postanowią uczcić „Europejski Dzień bez Samochodu” i zostawić swój pojazd w garażu. 


Mieszkańcy będą mogli korzystać z usług naszej komunikacji miejskiej po okazaniu dowodu rejestracyjnego swego pojazdu i dokumentu potwierdzającego tożsamość nie kasując przy tym biletu.

Autor:

autor

Pogoda

28 września Temperatura: 8°C Wiatr: 11 km/h,

Kalendarz

imieniny: