Administracja podatkowa

07.02.2024

Czwartki z e-urzędem skarbowym i usługą Twój e-PIT

Zaproszenie na warsztaty „Czwartki z e-urzędem skarbowym i usługą Twój e-PIT” w Urzędzie Skarbowym w Olkuszuczytaj więcej

Czwartki z e-urzędem skarbowym...
04.01.2024

Jedna infolinia dla wszystkich urzędów skarbowych w woj. małopolskim

•    Od dzisiaj (3 stycznia) małopolska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wprowadza jedną infolinię pod numerem 22 460 59 92.•    Oprócz standardowych połączeń, dzwoniący będą mogli potwierdzić swoją tożsamość TelePinem i...czytaj więcej

Jedna infolinia dla wszystkich...
25.04.2023

Nie czekaj na wezwanie z urzędu skarbowego

Nie czekaj na wezwanie z urzędu skarbowego 2 tysiące rodziców musi skorygować zeznanie dzieci     W ubiegłym roku zmieniły się przepisy. W rozliczeniu za 2022 r. rodzice powinni złożyć odrębne...czytaj więcej

Nie czekaj na wezwanie...
16.02.2023

Twój e-PIT

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na warsztaty „e-urząd skarbowy, Twój e-PIT” które odbędą się w każdy czwartek godz. 10.00-12.00 SALA OBSŁUGI US OLKUSZczytaj więcej

Twój e-PIT
15.02.2023

Złóż PIT elektronicznie

Złóż PIT elektronicznie i otrzymaj nadpłatę nawet w 10 dni KAS udostępniła dzisiaj zeznania podatkowe w Twój e-PIT - Dziś, 15 lutego rozpoczyna się termin składania zeznań podatkowych za 2022...czytaj więcej

Złóż PIT elektronicznie
15.12.2022

e-Urząd Skarbowy

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a jeśli musisz osobiście załatwić sprawę w siedzibie urzędu skarbowego umów wizytę na podatki.gov.pl Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zachęca do korzystania z usług...czytaj więcej

e-Urząd Skarbowy
04.01.2022

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

Zapraszamy na bezpłatne szkoleniaw ramach pakietu szkoleń Krajowej Administracji Skarbowej (KAS)z województwa małopolskiego Temat szkolenia: Polski Ład. Zmiany legislacyjne w systemie ubezpieczeń społecznych od 1 stycznia, wynikające z wprowadzenia przepisów...czytaj więcej

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia
15.12.2021

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

20 grudnia (poniedziałek) godz. 12.00 – 13.30 Opodatkowanie sprzedaży płodów rolnych i wynajmu pokoi Vademecum dla rolników i właścicieli agroturystyk Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania 21 grudnia (wtorek) godz....czytaj więcej

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia
08.07.2021

Uruchomienie poboru opłat w systemie e-TOLL

Od 24.06.2021 r. wnoszenie opłaty elektronicznej za przejazd pojazdów ciężkich (o DMC przekraczającej 3,5 t, w tym autobusów) po płatnych odcinkach autostrad, dróg ekspresowych i dróg krajowych w Polsce jest...czytaj więcej

Uruchomienie poboru opłat w...
13.03.2020

Informacja

E-usługa zamiast wizytyw urzędzie skarbowym • Zdecydowaliśmy się na czasowe ograniczenie dostępu do urzędu skarbowego w Olkuszu ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa.• Ograniczenie dostępu potrwa od 13 do 27...czytaj więcej

Informacja
04.01.2024

Jedna infolinia dla wszystkich urzędów skarbowych w woj. małopolskim

•    Od dzisiaj (3 stycznia) małopolska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wprowadza jedną infolinię pod numerem 22 460 59 92.
•    Oprócz standardowych połączeń, dzwoniący będą mogli potwierdzić swoją tożsamość TelePinem i uzyskać indywidualne informacje. Dotychczas nie było to możliwe przez telefon.
•    Informację podatkową i celną dla całego kraju nadal świadczy Krajowa Informacja Skarbowa.Nowy model obsługi telefonicznej był testowany w województwie małopolskim podczas pilotażu we wrześniu i październiku 2023 r, a od dziś klienci małopolskich urzędów skarbowych już na stałe będą korzystać z nowych rozwiązań. Zamiast dzwonić bezpośrednio do konkretnego urzędu skarbowego, połączą się z infolinią. 


W zależności od zakresu poszukiwanych informacji, klienci będą mogli skorzystać z dwóch typów połączeń: standardowego oraz z potwierdzeniem tożsamości. Jeśli dzwoniący potwierdzi swoją tożsamość telePINem, konsultanci z urzędów skarbowych udzielą mu bardziej spersonalizowanej informacji.


Infolinia to kolejny krok w dążeniu administracji skarbowej do doskonalenia obsługi i zapewnienia wyższej jakości usług.


Podstawowe informacje o infolinii

Numer telefonu: 22 460 59 92
Koszt połączenia jest liczony jak za połączenie lokalne lub według taryfy operatora.


W skład oferowanych usług wchodzą dwa typy połączeń:
Bez potwierdzenia tożsamości:
•    Ogólna informacja podatkowa,
•    Możliwość rezerwacji terminu wizyty w urzędzie skarbowym, co skraca czas oczekiwania na obsługę przy okienku.
Po potwierdzeniu tożsamości kodem telePIN z e-Urzędu Skarbowego:
•    Indywidualna informacja podatkowo-celna.
•    Informowanie o stanie realizacji nadpłaty z zeznań lub deklaracji podatkowych.


Ważne: Klient samodzielnie ustawia kod telePIN po zalogowaniu się do e-Urzędu Skarbowego na stronie www.podatki.gov.pl


Infolinia to kolejny etap programu „Klient w centrum uwagi KAS". Obecnie podatnicy mogą większość spraw (zaświadczenie, korespondencja w bieżących sprawach, informacja o mandatach drogowych itd.) załatwić online po zalogowaniu w e-Urzędzie Skarbowym.


Informacji podatkowych i celnych niezmiennie udziela również Krajowa Informacja Skarbowa pod numerami:
•    telefon stacjonarny 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych),
•    telefon stacjonarny 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych),
•    telefon stacjonarny +48 22 330 03 30 (z zagranicy).

Autor:

autor

Pogoda

15 kwietnia Temperatura: 10°C Wiatr: 6 km/h,

Kalendarz

imieniny: