Aktualności - czystsze powietrze

21.10.2020

Ogłoszenie

WÓJT GMINY BOLESŁAW OGŁASZA KONSULTACJE zgodnie z uchwałą nr IV/17/2011 Rady Gminy Bolesław z dnia 25 stycznia 2011 r. w sprawie: określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami...czytaj więcej

Ogłoszenie
16.10.2020

Informacja

INFORMACJA O ODSTĄPIENIU OD PRZEPROWADZENIA STRATEGICZNEJ OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO PROJEKTU PN. „STRATEGIA ROZWOJU GMINY BOLESŁAW NA LATA 2021-2030”czytaj więcej

Informacja
17.09.2020

Kondolencje

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci...czytaj więcej

Kondolencje
11.09.2020

Laptopy w ramach projektu Zdalna szkoła+ trafiły do szkół

W dniu 26 sierpnia i 3 września 2020 roku w Urzędzie Gminy Bolesław zostały przekazane Dyrektorom Szkół - laptopy zakupione w ramach projektu grantowego „Zdalna szkoła+”. Projekt jest realizowany w...czytaj więcej

Laptopy w ramach projektu...
07.09.2020

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnychczytaj więcej

Ogłoszenie
10.08.2020

Ogłoszenie

Wójt Gminy Bolesław ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego realizatorom projektów z zakresu wspierania działań w zakresie integracji oraz rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.czytaj więcej

Ogłoszenie
10.06.2020

Informacja

W dniu 12.06.2020r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy. Zgłaszanie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020r. Urząd...czytaj więcej

Informacja
28.05.2020

Centrum Rozwoju Dziecka „Perspektywy Kids”

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności w Bolesławiu  przy ulicy Głównej 46 powstałoCentrum Rozwoju Dziecka „Perspektywy Kids” Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie LGD „Nad Białą Przemszą” w Partnerstwie z Gminą Bolesław....czytaj więcej

Centrum Rozwoju Dziecka „Perspektywy...
27.05.2020

Ogłoszenie

Otwarty konkurs ofert na wybór operatora, który zleci realizację całości zadania publicznego realizatorom projektów z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,...czytaj więcej

Ogłoszenie
30.04.2020

Zawiadomienie

ZAWIADOMIENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego   Na podstawie art. 61 ust. 4 oraz art. 49  ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2020r., poz....czytaj więcej

Zawiadomienie
07.10.2020

„Ekologiczny pojazd przyszłości” - ogłoszenie wyników


Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Ekologiczny pojazd przyszłości”


Uprzejmie informujemy, iż w związku z realizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu konkursem plastycznym, do Urzędu Gminy w Bolesławiu wpłynęły łącznie 63 prace. Dzieci za pomocą rozmaitych technik przygotowały prace przedstawiające „Ekologiczny pojazd przyszłości”.


W dniu 5 października 2020 r. zebrała się Komisja w składzie: Pani Agata Borkiewicz - Zastępca Wójta Gminy Bolesław, Pani Joanna Wróbel – kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego, Planowania Przestrzennego i Komunikacji w Urzędzie Gminy w Bolesławiu oraz Pani Agnieszka Mól – Ekodoradca w Urzędzie Gminy w Bolesławiu, która oceniła prace i wyłoniła zwycięzców. W tym miejscu należy podkreślić, że wszystkie prace zostały wykonane z dużym zaangażowaniem i pomysłowością.


Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół z terenu Gminy Bolesław w trzech kategoriach wiekowych.


Poniżej przedstawiamy pełną listę zwycięzców:

1) uczniowie klas I-III:
•    miejsce pierwsze (ex aequo): 

- Bartosz Krzywda, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,

- Laura Nowakowska, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu.


•    wyróżnienia:

-    Estera Chorążak, klasa 2, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Roksana Izdebska, klasa 1, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
-    Mateusz Wesołowski, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Wiktor Kubański, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Igor Kalembka, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu.


2) uczniowie klas IV-VI:
•    miejsce pierwsze (ex aequo):

– Kinga Koział, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
– Jakub Nowak, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu.


•    wyróżnienia:

-    Zuzanna Krupa, klasa 6, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Julia Białas, klasa 4, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie,
-    Oliwia Książek, klasa 6, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Natalia Gomółka, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Adrian Dreksa, klasa 6, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Jakub Puz, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Aleksander Rak, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Maja Oleś, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Emilka Maj, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
-    Kuba Maroszek, klasa 4, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Krzykawie.


3) uczniowie klas VII-VIII: 

•    miejsce pierwsze: Kamil Banasik, klasa 7, Zespół Przedszkolno-Szkolny w Podlipiu,
(w kategorii wiekowej uczniowie klas VII-VIII wpłynęła tylko jedna praca).


Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za udział w konkursie, a nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.


Wszystkie prace zostaną udostępnione na stronie: https://www.facebook.com/Boleslawwzdrowejatmosferze/?modal=admin_todo_tour
do której odwiedzenia zapraszamy.Autor:

autor

Pogoda

25 października Temperatura: 5°C Wiatr: 6 km/h,

Kalendarz

imieniny: