Aktualności - czystsze powietrze

12.02.2021

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Bolesław o przystąpieniu do sporządzenia częściowej zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Bolesław w zasięgu miejscowości Krzykawa, Małobądz i Krze wraz z prognozą oddziaływania na środowiskoczytaj więcej

Ogłoszenie
12.02.2021

Ogłoszenie

Bolesław, dnia 12.02.2021r. OGŁOSZENIE Wójta Gminy Bolesław   Na podstawie art. 17 pkt 9 oraz 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. jedn....czytaj więcej

Ogłoszenie
03.02.2021

Obwieszczenie

OBWIESZCZENIE o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniachczytaj więcej

Obwieszczenie
20.01.2021

Informacja dla par obchodzących w 2021 roku Jubileusz 50 – lecia i 60 - lecia pożycia małżeńskiego …

Zgodnie z przyjętą tradycją Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławiu będzie organizował uroczystość nadania przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Zapraszam Dostojnych Jubilatów – mieszkańców Gminy Bolesław,którzy w...czytaj więcej

Informacja dla par obchodzących...
20.01.2021

JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE W GMINIE BOLESŁAW

Jak co roku świętowaliśmy w naszej Gminie Jubileusze pożycia małżeńskiego: „Diamentowe i Złote Gody”. Pomimo zagrożenia epidemicznego koronawirusa, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa udało nam się przekazać życzenia naszym Jubilatom. Jubilaci...czytaj więcej

JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE W GMINIE...
29.12.2020

Informacja

W dniu 31.12.2020r. (czwartek) Urząd Gminy Bolesław będzie czynny do godziny 13.00. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
21.12.2020

Informacja

W dniu 24.12.2020r. (czwartek) Urząd Gminy Bolesław będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
11.12.2020

Informacja

Protokół  z dnia 11.12.2020r. z głosowania w wyborach reprezentacji osób zatrudnionych w Urzędzie Gminy Bolesław do współdziałania z Pracodawcą w sprawach pracowniczych, w tym do wyboru instytucji finansowej do zarządzania...czytaj więcej

Informacja
02.12.2020

Ogłoszenie

Ogłoszenie o terminie przeprowadzenia wyborów reprezentacji osób zatrudnionych w Urzędzie Gminy Bolesław do współdziałania z Pracodawcą w sprawach pracowniczych, w tym do wyboru instytucji finansowej do zarządzania Pracowniczym Planem Kapitałowym...czytaj więcej

Ogłoszenie
10.11.2020

Informacja

Zawsze, podczas świąt państwowych towarzyszy nam biało-czerwona flaga, symbol dla każdego Polaka najważniejszy. Czy to w święta majowe – Święto Flagi, 3 Maja, czy to 11 listopada, aby świętować, zabieramy...czytaj więcej

Informacja
19.02.2021

Informacja


Uprzejmie informujemy, iż usterka tablicy LED umieszczonej na budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławiu, została usunięta. Urządzenie wyświetla prawidłowe dane.


Jednocześnie zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej AIRLY dostępnej na urządzenia z systemami Android i iOS oraz ze strony internetowej https://airly.org/map/pl/

Autor:

autor

Pogoda

25 lutego Temperatura: 5°C Wiatr: 7 km/h,

Kalendarz

imieniny: