Działaj Lokalnie

09.07.2019

„Działaj Lokalnie” 2019

W Urzędzie Gminy w Kluczach wręczone zostały umowy na realizację projektów w ramach Działaj Lokalnie. Przyznanych zostało 19 dotacji na łączną kwotę 57 000,00zł. Przy ocenie merytorycznej planowanych przez wnioskodawców...czytaj więcej

„Działaj Lokalnie” 2019
11.04.2019

ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie

Masz pomysł, który odpowiada na konkretne potrzeby mieszkańców? Ważne jest dla Ciebie dobro wspólne ? Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje? Działasz w młodej organizacji pozarządowej? Chcesz zrobić coś...czytaj więcej

ZGŁOŚ swój pomysł do...
07.05.2018

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!

Zachęcamy do złożenia wniosku o dofinansowanie Waszych inicjatyw w konkursie Działaj Lokalnie 2018! Można ubiegać się nawet o 6 tysięcy złotych! Ostateczny termin naboru wniosków trwa do 31 maja 2018...czytaj więcej

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!
18.04.2018

Jubileusz Ośrodka „Działaj Lokalnie”

W dniu 14.04.2018 r. w Domu Kultury „Papiernik” świętowano 10-lecie działalności Ośrodka „Działaj Lokalnie”, prowadzonego przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.  Gmina Bolesław od paru lat współpracuje z ośrodkiem „Działaj Lokalnie”...czytaj więcej

Jubileusz Ośrodka „Działaj Lokalnie”
15.05.2017

Konkursy grantowe w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach

Ruszyła kolejna runda konkursów grantowych w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na terenie gmin Klucze, Bolesław, Wolbrom i Trzyciąż mogą składać wnioski o dofinansowanie...czytaj więcej

Konkursy grantowe w Ośrodku...
28.04.2017

X edycja Programu „Działaj Lokalnie”

Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności? Złóż wniosek o dofinansowanie Twojego pomysłu do „Działaj Lokalnie”! Ruszyła kolejna runda konkursu grantowego w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. Organizacje pozarządowe oraz grupy...czytaj więcej

X edycja Programu „Działaj...
20.02.2017

Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach wyróżniony!

16 lutego 2017r. pracowniczki naszego Ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach: koordynator - Karolina Jurczyk oraz doradca ds. konkursu - Iga Szeląg wzięły udział w Gali Działaj Lokalnie IX oraz Społecznik...czytaj więcej

Ośrodek Działaj Lokalnie w...
27.10.2016

Rusza konkurs "Opowiedz..."

Miło Nam poinformować, że już od 31 października 2016r. rusza konkurs Opowiedz! Zachęcamy wszystkich grantobiorców IX edycji Działaj Lokalnie organizowanego przez Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach i Stowarzyszenie Forum Oświatowe...czytaj więcej

Rusza konkurs "Opowiedz..."
20.02.2017

Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach wyróżniony!

16 lutego 2017r. pracowniczki naszego Ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach: koordynator - Karolina Jurczyk oraz doradca ds. konkursu - Iga Szeląg wzięły udział w Gali Działaj Lokalnie IX oraz Społecznik Roku 2016 w Warszawie.


Podczas wydarzenia wraz z tygodnikiem Newsweek wybrano Społeczników Roku 2016, wyłoniono zwycięzców konkursu "Opowiedz..." z poprzednich dwóch edycji oraz rozdano nagrody najprężniej działającym ośrodkom DL. 


Jednym z wyróżnionych ODL-i okazało się właśnie Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze. W konkursie "dobre praktyki" koordynator i doradca ds. konkursu opisały rozwój współpracy z Gminą Klucze oraz Gminą Bolesław, od początku istnienia Ośrodka, wyszczególniając dwa ostatnie lata. Za podzielenie się dobrą praktyką pod tytułem "Regranting szansą na rozwój lokalnych inicjatyw" Stowarzyszenie otrzymało nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych od Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. 


Zwieńczeniem imprezy był spektakl teatralny - w teatrze Kamienica wystąpił Paweł Burczyk z monodramatem "4 tony podłogi". Następnie w ramach integracji "stare" ODL-e powitały świeżaków.  


Przyjemne połączono z pożytecznym, bo dziś pracowniczki Ośrodka spędzają dzień pełen szkoleń i wykładów, by móc prężniej pracować podczas kolejnej edycji konkursu Działaj Lokalnie X na terenie 4 gmin: Klucze, Bolesław, Wolbrom i Trzyciąż.


Przypomnijmy, Działaj Lokalnie to program Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Jesteśmy jednym z 67 ośrodków Działaj Lokalnie na terenie całego kraju.


Konkurs w ubiegłym roku był realizowany przy wsparciu finansowanym ze strony Gminy Klucze w ramach zadania publicznego "Operator konkursu – Działamy Lokalnie w Gminie Klucze” oraz Gminy Bolesław w ramach zadania publicznego „Operator konkursu – Działamy Lokalnie w Gminie Bolesław”.


Zapraszamy na profil Facebook: Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach, gdzie koordynator prowadzi relacje z wydarzenia.
Autor:

autor

Pogoda

22 stycznia Temperatura: -2°C Wiatr: 41 km/h,

Kalendarz

imieniny: