Działaj Lokalnie

09.07.2019

„Działaj Lokalnie” 2019

W Urzędzie Gminy w Kluczach wręczone zostały umowy na realizację projektów w ramach Działaj Lokalnie. Przyznanych zostało 19 dotacji na łączną kwotę 57 000,00zł. Przy ocenie merytorycznej planowanych przez wnioskodawców...czytaj więcej

„Działaj Lokalnie” 2019
11.04.2019

ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie

Masz pomysł, który odpowiada na konkretne potrzeby mieszkańców? Ważne jest dla Ciebie dobro wspólne ? Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje? Działasz w młodej organizacji pozarządowej? Chcesz zrobić coś...czytaj więcej

ZGŁOŚ swój pomysł do...
07.05.2018

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!

Zachęcamy do złożenia wniosku o dofinansowanie Waszych inicjatyw w konkursie Działaj Lokalnie 2018! Można ubiegać się nawet o 6 tysięcy złotych! Ostateczny termin naboru wniosków trwa do 31 maja 2018...czytaj więcej

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!
18.04.2018

Jubileusz Ośrodka „Działaj Lokalnie”

W dniu 14.04.2018 r. w Domu Kultury „Papiernik” świętowano 10-lecie działalności Ośrodka „Działaj Lokalnie”, prowadzonego przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.  Gmina Bolesław od paru lat współpracuje z ośrodkiem „Działaj Lokalnie”...czytaj więcej

Jubileusz Ośrodka „Działaj Lokalnie”
15.05.2017

Konkursy grantowe w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach

Ruszyła kolejna runda konkursów grantowych w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na terenie gmin Klucze, Bolesław, Wolbrom i Trzyciąż mogą składać wnioski o dofinansowanie...czytaj więcej

Konkursy grantowe w Ośrodku...
28.04.2017

X edycja Programu „Działaj Lokalnie”

Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności? Złóż wniosek o dofinansowanie Twojego pomysłu do „Działaj Lokalnie”! Ruszyła kolejna runda konkursu grantowego w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. Organizacje pozarządowe oraz grupy...czytaj więcej

X edycja Programu „Działaj...
20.02.2017

Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach wyróżniony!

16 lutego 2017r. pracowniczki naszego Ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach: koordynator - Karolina Jurczyk oraz doradca ds. konkursu - Iga Szeląg wzięły udział w Gali Działaj Lokalnie IX oraz Społecznik...czytaj więcej

Ośrodek Działaj Lokalnie w...
27.10.2016

Rusza konkurs "Opowiedz..."

Miło Nam poinformować, że już od 31 października 2016r. rusza konkurs Opowiedz! Zachęcamy wszystkich grantobiorców IX edycji Działaj Lokalnie organizowanego przez Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach i Stowarzyszenie Forum Oświatowe...czytaj więcej

Rusza konkurs "Opowiedz..."
27.10.2016

Rusza konkurs "Opowiedz..."

Miło Nam poinformować, że już od 31 października 2016r. rusza konkurs Opowiedz!


Zachęcamy wszystkich grantobiorców IX edycji Działaj Lokalnie organizowanego przez Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze do wzięcia udziału w konkursie. Macie niesamowitą okazję do pokazania w atrakcyjny sposób swoich działań oraz promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu ;Działaj Lokalnie, a przez to ich wpływu na aktywizację lokalnej społeczności oraz na budowanie dobra wspólnego.


Kategorie konkursowe, które umożliwią wybór najlepszych prac:


KATEGORIA 1: CZŁOWIEK

W tej kategorii oczekujemy prac, które opowiedzą o konkretnych osobach zaangażowanych w realizację projektu lub jego inspiratorów.


KATEGORIA 2: MIEJSCE

Kategoria ta pozwala na pokazanie konkretnych zmian, jakie zaszły w miejscowościach, wsiach i miasteczkach, w których realizowane były projekty.


KATEGORIA 3: MOTYW

Kategoria Motyw daje możliwość podzielenia się sukcesem skoncentrowanym wokół pewnego konkretnego produktu czy efektu projektu.


KATEGORIA 4: FILMOWY PRODUKT PROJEKTU

W tej kategorii mogą być zgłaszane prace, które są produktem projektu, a nie opowiadają o zmianie, jaka zaszła wskutek projektu.


Uczestnicy konkursu mają za zadanie w terminie od 31.10.2016 do 31.12.2016 opublikować swoją pracę konkursową (filmik trwający max. 2,5 minuty) w serwisie vimeo lub youtube, a my udostępnimy ją na naszym profilu facebook - Ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach oraz na stronie naszego patrona medialnego. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!


Każdy grantobiorca może liczyć na fachową pomoc przy tworzeniu, montowaniu oraz publikowaniu prac konkursowych.


Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach
ul. Zawierciańska 30
32-310 Klucze
e-mail: dzialaj.lokalnie@wp.pl
tel: 533 976 208

www.forumoswiatowe.pl
www.forumoswiatowe.pl

Autor:

autor

Pogoda

22 stycznia Temperatura: -2°C Wiatr: 41 km/h,

Kalendarz

imieniny: