Działaj Lokalnie

10.05.2023

Rusza kolejna edycja Działaj Lokalnie

Rusza kolejna edycja Działaj Lokalnie - konkursu grantowego prowadzonego przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze na terenie gmin: Klucze, Bolesław, Wolbrom, Trzyciąż! Działaj Lokalnie to program, którego celem jest wspieranie i...czytaj więcej

Rusza kolejna edycja Działaj...
15.02.2023

Rusza kolejna edycja konkursu grantowego Małopolska Lokalnie

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze już po raz dziewiąty zapraszają małopolskich społeczników na spotkania informacyjne dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie. Konkurs skierowany jest do zwykłych...czytaj więcej

Rusza kolejna edycja konkursu...
07.12.2021

Kolejne granty, kolejne dotacje ROZDANE

Kolejne granty, kolejne dotacje ROZDANE - Projekty grantobiorców zrealizowane! Lokalna Grupa Działania „ Nad Biała Przemszą” przekazała 140 277,63 zł. Aktywizacja mieszkańców obszaru LGD „Nad Białą Przemszą” jest jednym z głównych...czytaj więcej

Kolejne granty, kolejne dotacje...
01.12.2021

Skorzystaj z dotacji na utworzenie bądź rozwój działalności

PRZEDSIĘBIORCO! Skorzystaj z dotacji na utworzenie bądź rozwój działalności Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Nad Białą Przemszą” działające na terenie gmin: Bolesław, Bukowno, Klucze, Krzeszowice, Olkusz, Trzyciąż, Wolbrom informuje iż w...czytaj więcej

Skorzystaj z dotacji na...
05.05.2021

19 kwietnia został ogłoszony konkurs Działaj Lokalnie

Program, poprzez dofinansowane projekty, promuje takie wartości i postawy jak: • Zaangażowanie społeczne i odpowiedzialność • Gotowość do podejmowania wyzwań i otwartość na współpracę • Dzielenie się zasobami i budowanie...czytaj więcej

19 kwietnia został ogłoszony...
15.12.2020

Informacja

Wsparcie dla stolarni w Łobzowieczytaj więcej

Informacja
05.05.2020

Działaj Lokalnie wspiera przeciwdziałanie skutkom epidemii

29 kwietnia 2020 ruszył konkurs Działaj Lokalnie – w tym roku skoncentrowany na najważniejszym celu, jakim jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom epidemii. Program „Działaj Lokalnie” od 20 lat służy aktywizowaniu i...czytaj więcej

Działaj Lokalnie wspiera przeciwdziałanie...
09.07.2019

„Działaj Lokalnie” 2019

W Urzędzie Gminy w Kluczach wręczone zostały umowy na realizację projektów w ramach Działaj Lokalnie. Przyznanych zostało 19 dotacji na łączną kwotę 57 000,00zł. Przy ocenie merytorycznej planowanych przez wnioskodawców...czytaj więcej

„Działaj Lokalnie” 2019
11.04.2019

ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie

Masz pomysł, który odpowiada na konkretne potrzeby mieszkańców? Ważne jest dla Ciebie dobro wspólne ? Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje? Działasz w młodej organizacji pozarządowej? Chcesz zrobić coś...czytaj więcej

ZGŁOŚ swój pomysł do...
07.05.2018

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!

Zachęcamy do złożenia wniosku o dofinansowanie Waszych inicjatyw w konkursie Działaj Lokalnie 2018! Można ubiegać się nawet o 6 tysięcy złotych! Ostateczny termin naboru wniosków trwa do 31 maja 2018...czytaj więcej

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!
11.04.2019

ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj LokalnieMasz pomysł, który odpowiada na konkretne potrzeby mieszkańców?

Ważne jest dla Ciebie dobro wspólne ?

Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje?

Działasz w młodej organizacji pozarządowej?

Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności?


NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY


ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie.


- Zapoznaj się z regulaminem

- Weź udział w konsultacjach z doradcami

- Zarejestruj się w systemie Działaj Lokalnie

- Wypełnij wniosek i złóż go w generatorze

- Oczekuj na wyniki oceny formalnej i merytorycznej

- Podpisz umowę

- Odbierz 100% przyznanych środków

- Wymień się doświadczeniami na spotkaniach sieciujących

- Zrealizuj pomysł

- Bądź w stałym kontakcie z Doradcą

- Przygotuj i złóż sprawozdanieNabór wniosków od 8 kwietnia 2019r.


Można ubiegać się nawet o 6 tysięcy złotych.


Ostateczny termin naboru do 17 maja 2019 wyłącznie przez generator wniosków dostępny na stronie internetowej: www.system.dzialajlokalnie.pl


Skontaktuj się z nami:

Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach (Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE)

ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze
tel. 533 976 208

https://www.facebook.com/StowarzyszenieForumOświatoweKlucze
e-mail: dzialaj.lokalnie@wp.pl, sfok@wp.pl


Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Klucze i Gminę Bolesław


Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze jest członkiem Sieci Ośrodków Działaj Lokalnie.

Autor:

autor

Pogoda

25 września Temperatura: 17°C Wiatr: 15 km/h,

Kalendarz

imieniny: