Działaj Lokalnie

05.05.2020

Działaj Lokalnie wspiera przeciwdziałanie skutkom epidemii

29 kwietnia 2020 ruszył konkurs Działaj Lokalnie – w tym roku skoncentrowany na najważniejszym celu, jakim jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom epidemii. Program „Działaj Lokalnie” od 20 lat służy aktywizowaniu i...czytaj więcej

Działaj Lokalnie wspiera przeciwdziałanie...
09.07.2019

„Działaj Lokalnie” 2019

W Urzędzie Gminy w Kluczach wręczone zostały umowy na realizację projektów w ramach Działaj Lokalnie. Przyznanych zostało 19 dotacji na łączną kwotę 57 000,00zł. Przy ocenie merytorycznej planowanych przez wnioskodawców...czytaj więcej

„Działaj Lokalnie” 2019
11.04.2019

ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie

Masz pomysł, który odpowiada na konkretne potrzeby mieszkańców? Ważne jest dla Ciebie dobro wspólne ? Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje? Działasz w młodej organizacji pozarządowej? Chcesz zrobić coś...czytaj więcej

ZGŁOŚ swój pomysł do...
07.05.2018

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!

Zachęcamy do złożenia wniosku o dofinansowanie Waszych inicjatyw w konkursie Działaj Lokalnie 2018! Można ubiegać się nawet o 6 tysięcy złotych! Ostateczny termin naboru wniosków trwa do 31 maja 2018...czytaj więcej

Rusza konkurs Działaj Lokalnie!
18.04.2018

Jubileusz Ośrodka „Działaj Lokalnie”

W dniu 14.04.2018 r. w Domu Kultury „Papiernik” świętowano 10-lecie działalności Ośrodka „Działaj Lokalnie”, prowadzonego przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.  Gmina Bolesław od paru lat współpracuje z ośrodkiem „Działaj Lokalnie”...czytaj więcej

Jubileusz Ośrodka „Działaj Lokalnie”
15.05.2017

Konkursy grantowe w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach

Ruszyła kolejna runda konkursów grantowych w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na terenie gmin Klucze, Bolesław, Wolbrom i Trzyciąż mogą składać wnioski o dofinansowanie...czytaj więcej

Konkursy grantowe w Ośrodku...
28.04.2017

X edycja Programu „Działaj Lokalnie”

Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności? Złóż wniosek o dofinansowanie Twojego pomysłu do „Działaj Lokalnie”! Ruszyła kolejna runda konkursu grantowego w Ośrodku Działaj Lokalnie w Kluczach. Organizacje pozarządowe oraz grupy...czytaj więcej

X edycja Programu „Działaj...
20.02.2017

Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach wyróżniony!

16 lutego 2017r. pracowniczki naszego Ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach: koordynator - Karolina Jurczyk oraz doradca ds. konkursu - Iga Szeląg wzięły udział w Gali Działaj Lokalnie IX oraz Społecznik...czytaj więcej

Ośrodek Działaj Lokalnie w...
27.10.2016

Rusza konkurs "Opowiedz..."

Miło Nam poinformować, że już od 31 października 2016r. rusza konkurs Opowiedz! Zachęcamy wszystkich grantobiorców IX edycji Działaj Lokalnie organizowanego przez Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach i Stowarzyszenie Forum Oświatowe...czytaj więcej

Rusza konkurs "Opowiedz..."
11.04.2019

ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj LokalnieMasz pomysł, który odpowiada na konkretne potrzeby mieszkańców?

Ważne jest dla Ciebie dobro wspólne ?

Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje?

Działasz w młodej organizacji pozarządowej?

Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności?


NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY


ZGŁOŚ swój pomysł do tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie.


- Zapoznaj się z regulaminem

- Weź udział w konsultacjach z doradcami

- Zarejestruj się w systemie Działaj Lokalnie

- Wypełnij wniosek i złóż go w generatorze

- Oczekuj na wyniki oceny formalnej i merytorycznej

- Podpisz umowę

- Odbierz 100% przyznanych środków

- Wymień się doświadczeniami na spotkaniach sieciujących

- Zrealizuj pomysł

- Bądź w stałym kontakcie z Doradcą

- Przygotuj i złóż sprawozdanieNabór wniosków od 8 kwietnia 2019r.


Można ubiegać się nawet o 6 tysięcy złotych.


Ostateczny termin naboru do 17 maja 2019 wyłącznie przez generator wniosków dostępny na stronie internetowej: www.system.dzialajlokalnie.pl


Skontaktuj się z nami:

Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach (Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE)

ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze
tel. 533 976 208

https://www.facebook.com/StowarzyszenieForumOświatoweKlucze
e-mail: dzialaj.lokalnie@wp.pl, sfok@wp.pl


Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Zadanie współfinansowane jest przez Gminę Klucze i Gminę Bolesław


Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze jest członkiem Sieci Ośrodków Działaj Lokalnie.

Autor:

autor

Pogoda

27 maja Temperatura: 15°C Wiatr: 11 km/h,

Kalendarz

imieniny: