LGD Nad Białą Przemszą

27.12.2023

Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury

700 340,00 PLN tyle w ramach naboru 3/2023 - Operacje indywidualne - rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad...czytaj więcej

Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej...
27.12.2023

NORDIC WALKING – Klucz integracji, współpracy i promocji!

Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą” jest współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska. Realizowanie powyższych działań możliwe jest...czytaj więcej

NORDIC WALKING – Klucz...
12.12.2023

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
27.12.2022

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj i korzystaj!

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie powyższych działań możliwe jest...czytaj więcej

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj...
27.12.2022

Kolejne miliony rozdane!

2 049 336,00 PLN - tyle w ramach naboru 3/2022- Operacje indywidualne- rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad...czytaj więcej

Kolejne miliony rozdane!
19.12.2022

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
10.11.2022

LGD

Szanowni Państwo, Kontynuując prace zmierzające do opracowania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla Lokalnej Grupy Działania Nad Białą Przemszą chcieliśmy zapytać Państwa – przyszłych projektodawców, a także mieszkańców obszaru...czytaj więcej

LGD
25.10.2022

LGD

Szanowni Państwo, W związku z nowym okresem programowania w Unii Europejskiej przystąpiliśmy do budowania nowej strategii naszej Lokalne Grupy Działania Nad Białą Przemszą. Jesteśmy w szczególnym momencie – do dotychczasowego...czytaj więcej

LGD
06.07.2022

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027

Szanowni Państwo, Obecnie przystępujemy do tworzenia kolejnej Lokalnej Strategii Rozwoju, w związku z czym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego obszaru do wzięcia udziału w jej tworzeniu. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania...czytaj więcej

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027
09.12.2020

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
27.12.2022

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj i korzystaj!

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie powyższych działań możliwe jest dzięki aktywnej współpracy partnerów z różnych sektorów, w związku z czym LGD „Nad Biała Przemszą” wyznaczyła sobie rolę instytucji, która będzie łączyć aktywności różnych podmiotów i wspólnie z nimi koordynować realizację wspólnego projektu.


Obecnie trwają prace nad projektem współpracy, którego celem jest nawiązanie współpracy dwóch lokalnych grup działania w celu utworzenia "Jurajskiego Obszaru Turystycznego" na bazie wspólnego dziedzictwa historycznego, kulturowego oraz przyrodniczego poprzez wspólną analizę, utworzenie i dalsze promowanie ofert turystycznych. Dzięki realizacji powyższego projektu dla wszystkich mieszkańców naszego obszaru oraz odwiedzających go turystów udostępniona zostanie doskonale przygotowana oferta spędzania wolnego czasu i promocji obszaru.


Chętnych zapraszamy do włączenia się w w/w projekt, którego korzyści z pewnością odczują wszyscy mieszkańcy. Czekamy na Państwa sugestie oraz jesteśmy otwarci na propozycje płynące z Państwa strony.

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak
turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z
głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie
powyższych działań możliwe jest dzięki aktywnej współpracy partnerów z
różnych sektorów, w związku z czym LGD „Nad Biała Przemszą” wyznaczyła sobie
rolę instytucji, która będzie łączyć aktywności różnych podmiotów i wspólnie z
nimi koordynować realizację wspólnego projektu.

Obecnie trwają prace nad projektem współpracy, którego celem jest
nawiązanie współpracy dwóch lokalnych grup działania w celu utworzenia
"Jurajskiego Obszaru Turystycznego" na bazie wspólnego dziedzictwa
historycznego, kulturowego oraz przyrodniczego poprzez wspólną analizę,
utworzenie i dalsze promowanie ofert turystycznych. Dzięki realizacji
powyższego projektu dla wszystkich mieszkańców naszego obszaru oraz
odwiedzających go turystów udostępniona zostanie doskonale przygotowana
oferta spędzania wolnego czasu i promocji obszaru.

Chętnych zapraszamy do włączenia się w w/w projekt, którego
korzyści z pewnością odczują wszyscy mieszkańcy. Czekamy na
Państwa sugestie oraz jesteśmy otwarci na propozycje płynące z
Państwa strony.

Autor:

autor

Pogoda

15 kwietnia Temperatura: 10°C Wiatr: 6 km/h,

Kalendarz

imieniny: