LGD Nad Białą Przemszą

27.12.2022

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj i korzystaj!

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie powyższych działań możliwe jest...czytaj więcej

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj...
27.12.2022

Kolejne miliony rozdane!

2 049 336,00 PLN - tyle w ramach naboru 3/2022- Operacje indywidualne- rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad...czytaj więcej

Kolejne miliony rozdane!
19.12.2022

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
10.11.2022

LGD

Szanowni Państwo, Kontynuując prace zmierzające do opracowania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla Lokalnej Grupy Działania Nad Białą Przemszą chcieliśmy zapytać Państwa – przyszłych projektodawców, a także mieszkańców obszaru...czytaj więcej

LGD
25.10.2022

LGD

Szanowni Państwo, W związku z nowym okresem programowania w Unii Europejskiej przystąpiliśmy do budowania nowej strategii naszej Lokalne Grupy Działania Nad Białą Przemszą. Jesteśmy w szczególnym momencie – do dotychczasowego...czytaj więcej

LGD
06.07.2022

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027

Szanowni Państwo, Obecnie przystępujemy do tworzenia kolejnej Lokalnej Strategii Rozwoju, w związku z czym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego obszaru do wzięcia udziału w jej tworzeniu. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania...czytaj więcej

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027
09.12.2020

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
23.11.2020

Informacja

PRZEDSIĘBIORCO!SKORZYSTAJ Z DOTACJI NA UTWORZENIE BĄDŹ ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJczytaj więcej

Informacja
19.12.2019

Informacja

Szanowni Państwo! Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie swoich...czytaj więcej

Informacja
27.12.2022

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj i korzystaj!

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie powyższych działań możliwe jest dzięki aktywnej współpracy partnerów z różnych sektorów, w związku z czym LGD „Nad Biała Przemszą” wyznaczyła sobie rolę instytucji, która będzie łączyć aktywności różnych podmiotów i wspólnie z nimi koordynować realizację wspólnego projektu.


Obecnie trwają prace nad projektem współpracy, którego celem jest nawiązanie współpracy dwóch lokalnych grup działania w celu utworzenia "Jurajskiego Obszaru Turystycznego" na bazie wspólnego dziedzictwa historycznego, kulturowego oraz przyrodniczego poprzez wspólną analizę, utworzenie i dalsze promowanie ofert turystycznych. Dzięki realizacji powyższego projektu dla wszystkich mieszkańców naszego obszaru oraz odwiedzających go turystów udostępniona zostanie doskonale przygotowana oferta spędzania wolnego czasu i promocji obszaru.


Chętnych zapraszamy do włączenia się w w/w projekt, którego korzyści z pewnością odczują wszyscy mieszkańcy. Czekamy na Państwa sugestie oraz jesteśmy otwarci na propozycje płynące z Państwa strony.

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak
turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z
głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie
powyższych działań możliwe jest dzięki aktywnej współpracy partnerów z
różnych sektorów, w związku z czym LGD „Nad Biała Przemszą” wyznaczyła sobie
rolę instytucji, która będzie łączyć aktywności różnych podmiotów i wspólnie z
nimi koordynować realizację wspólnego projektu.

Obecnie trwają prace nad projektem współpracy, którego celem jest
nawiązanie współpracy dwóch lokalnych grup działania w celu utworzenia
"Jurajskiego Obszaru Turystycznego" na bazie wspólnego dziedzictwa
historycznego, kulturowego oraz przyrodniczego poprzez wspólną analizę,
utworzenie i dalsze promowanie ofert turystycznych. Dzięki realizacji
powyższego projektu dla wszystkich mieszkańców naszego obszaru oraz
odwiedzających go turystów udostępniona zostanie doskonale przygotowana
oferta spędzania wolnego czasu i promocji obszaru.

Chętnych zapraszamy do włączenia się w w/w projekt, którego
korzyści z pewnością odczują wszyscy mieszkańcy. Czekamy na
Państwa sugestie oraz jesteśmy otwarci na propozycje płynące z
Państwa strony.

Autor:

autor

Pogoda

31 stycznia Temperatura: 1°C Wiatr: 22 km/h,

Kalendarz

imieniny: