LGD Nad Białą Przemszą

27.12.2023

Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury

700 340,00 PLN tyle w ramach naboru 3/2023 - Operacje indywidualne - rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad...czytaj więcej

Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej...
27.12.2023

NORDIC WALKING – Klucz integracji, współpracy i promocji!

Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą” jest współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska. Realizowanie powyższych działań możliwe jest...czytaj więcej

NORDIC WALKING – Klucz...
12.12.2023

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
27.12.2022

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj i korzystaj!

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie powyższych działań możliwe jest...czytaj więcej

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj...
27.12.2022

Kolejne miliony rozdane!

2 049 336,00 PLN - tyle w ramach naboru 3/2022- Operacje indywidualne- rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad...czytaj więcej

Kolejne miliony rozdane!
19.12.2022

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
10.11.2022

LGD

Szanowni Państwo, Kontynuując prace zmierzające do opracowania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla Lokalnej Grupy Działania Nad Białą Przemszą chcieliśmy zapytać Państwa – przyszłych projektodawców, a także mieszkańców obszaru...czytaj więcej

LGD
25.10.2022

LGD

Szanowni Państwo, W związku z nowym okresem programowania w Unii Europejskiej przystąpiliśmy do budowania nowej strategii naszej Lokalne Grupy Działania Nad Białą Przemszą. Jesteśmy w szczególnym momencie – do dotychczasowego...czytaj więcej

LGD
06.07.2022

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027

Szanowni Państwo, Obecnie przystępujemy do tworzenia kolejnej Lokalnej Strategii Rozwoju, w związku z czym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego obszaru do wzięcia udziału w jej tworzeniu. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania...czytaj więcej

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027
09.12.2020

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
27.12.2022

Kolejne miliony rozdane!

2 049 336,00 PLN - tyle w ramach naboru 3/2022- Operacje indywidualne- rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad Biała Przemszą”


1. Gmina Wolbrom – Park miejski miejscem turystyki i rekreacji w Wolbromiu
2. Gmina Trzyciąż – Budowa małej architektury w miejscu publicznym obejmującą altanę turystyczno-rekreacyjną w miejscowości Jangrot
3. Gmina Trzyciąż – Zagospodarowanie turystyczno – rekreacyjne w miejscowości Porąbka przez stworzenie infrastruktury w postaci wiaty turystycznej, elementów małej architektury oraz utwardzenie terenu.
4. Ochotnicza Straż Pożarna w Zedermanie – Rekreacja przez gotowanie – rozwój infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej z wykorzystaniem lokalnych zasobów kulturalnych wsi Zederman w remizie OSP w Zedermanie na rzecz aktywizacji
kulturalno rekreacyjnej mieszkańców sołectwa Zederman
5. Gmina Krzeszowice – Rozbudowa obiektu sportowo- rekreacyjnego w Woli Filipowskiej
6. Powiat Olkuski – Przebudowa chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Główna w Bolesławiu.
7. Gmina Bukowno – Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej modernizacja placu zabaw przy ul. Wyzwolenia w Bukownie
8. Gmina Klucze – Modernizacja ciągu pieszo-jezdnego w miejscowości Bydlin w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze Gratulujemy i życzymy udanych inwestycji


Autor:

autor

Pogoda

26 lutego Temperatura: 10°C Wiatr: 11 km/h,

Kalendarz

imieniny: