LGD Nad Białą Przemszą

27.12.2022

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj i korzystaj!

Współpraca pomiędzy lokalnymi instytucjami w takich dziedzinach jak turystyka, edukacja, kultura, gospodarka czy ochrona środowiska Jednym z głównych celów Lokalnej Grupy Działania „Nad Biała Przemszą”. Realizowanie powyższych działań możliwe jest...czytaj więcej

JURAJSKI OBSZAR TURYSTYCZNY Współpracuj...
27.12.2022

Kolejne miliony rozdane!

2 049 336,00 PLN - tyle w ramach naboru 3/2022- Operacje indywidualne- rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad...czytaj więcej

Kolejne miliony rozdane!
19.12.2022

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
10.11.2022

LGD

Szanowni Państwo, Kontynuując prace zmierzające do opracowania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla Lokalnej Grupy Działania Nad Białą Przemszą chcieliśmy zapytać Państwa – przyszłych projektodawców, a także mieszkańców obszaru...czytaj więcej

LGD
25.10.2022

LGD

Szanowni Państwo, W związku z nowym okresem programowania w Unii Europejskiej przystąpiliśmy do budowania nowej strategii naszej Lokalne Grupy Działania Nad Białą Przemszą. Jesteśmy w szczególnym momencie – do dotychczasowego...czytaj więcej

LGD
06.07.2022

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027

Szanowni Państwo, Obecnie przystępujemy do tworzenia kolejnej Lokalnej Strategii Rozwoju, w związku z czym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego obszaru do wzięcia udziału w jej tworzeniu. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania...czytaj więcej

Lokalna Strategia Rozwoju 2023-2027
09.12.2020

ANKIETA – badanie opinii i satysfakcji Beneficjentów LGD „Nad Białą Przemszą”

Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie uwag i opinii...czytaj więcej

ANKIETA – badanie opinii...
23.11.2020

Informacja

PRZEDSIĘBIORCO!SKORZYSTAJ Z DOTACJI NA UTWORZENIE BĄDŹ ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJczytaj więcej

Informacja
19.12.2019

Informacja

Szanowni Państwo! Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”. Zawarcie w ankiecie swoich...czytaj więcej

Informacja
27.12.2022

Kolejne miliony rozdane!

2 049 336,00 PLN - tyle w ramach naboru 3/2022- Operacje indywidualne- rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej trafi do Gmin oraz Stowarzyszeń obszaru LGD „Nad Biała Przemszą”


1. Gmina Wolbrom – Park miejski miejscem turystyki i rekreacji w Wolbromiu
2. Gmina Trzyciąż – Budowa małej architektury w miejscu publicznym obejmującą altanę turystyczno-rekreacyjną w miejscowości Jangrot
3. Gmina Trzyciąż – Zagospodarowanie turystyczno – rekreacyjne w miejscowości Porąbka przez stworzenie infrastruktury w postaci wiaty turystycznej, elementów małej architektury oraz utwardzenie terenu.
4. Ochotnicza Straż Pożarna w Zedermanie – Rekreacja przez gotowanie – rozwój infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej z wykorzystaniem lokalnych zasobów kulturalnych wsi Zederman w remizie OSP w Zedermanie na rzecz aktywizacji
kulturalno rekreacyjnej mieszkańców sołectwa Zederman
5. Gmina Krzeszowice – Rozbudowa obiektu sportowo- rekreacyjnego w Woli Filipowskiej
6. Powiat Olkuski – Przebudowa chodnika na ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż drogi powiatowej nr 1068K ul. Główna w Bolesławiu.
7. Gmina Bukowno – Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej modernizacja placu zabaw przy ul. Wyzwolenia w Bukownie
8. Gmina Klucze – Modernizacja ciągu pieszo-jezdnego w miejscowości Bydlin w celu rozwoju infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Klucze Gratulujemy i życzymy udanych inwestycji


Autor:

autor

Pogoda

31 stycznia Temperatura: 1°C Wiatr: 22 km/h,

Kalendarz

imieniny: