Państwowy Fundusz Celowy

28.06.2022

RFIL

W dniu 01.06.2022 r. została podpisana umowa z wykonawcą na realizację inwestycji pn. „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Bolesławiu” w ramach programu Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych (RFIL). Wartość zamówienia brutto wynosi...czytaj więcej

RFIL
01.02.2022

RFIL

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych (RFIL) to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi...czytaj więcej

RFIL
02.04.2021

Rozstrzygnięcie kolejnego naboru wniosków do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

31 marca 2021 roku ogłoszono wyniki kolejnego naboru w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych (RFIL) to program bezzwrotnego wsparcia dla samorządów, których przychody zostały uszczuplone przez...czytaj więcej

Rozstrzygnięcie kolejnego naboru wniosków...
09.12.2020

Rozstrzygnięcie naboru wniosków do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

W dniu 8 grudnia 2020 na oficjalnej stronie internetowej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego została opublikowana lista wniosków do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, które otrzymały dofinansowanie. Niemal 9 mln złotych zostało przekazanych...czytaj więcej

Rozstrzygnięcie naboru wniosków do...
17.09.2020

Gmina Bolesław pozyskała środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

Gmina Bolesław pozyskała 972.166,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to środki przeznaczone na dotacje dla gmin, powiatów i miast. Jest to element wsparcia dla samorządów...czytaj więcej

Gmina Bolesław pozyskała środki...
25.10.2021

Dofinansowanie działalności Klubu Dziecięcego „Leśna Kraina” w LaskachDofinansowanie działalności Klubu Dziecięcego „Leśna Kraina” w Laskach


W dniu 20.10.2021 r.Gmina Bolesław podpisała z Wojewodą Małopolskim umowę na dofinansowanie z budżetu państwa zadania dotyczącego funkcjonowania placówki Klubu Dziecięcego „Leśna Kraina” w Laskach” w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2021.


Zadanie polega na zapewnieniu funkcjonowania 24 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, utworzonych w roku bieżącym przy udziale środków finansowych poprzednich edycji Programu „MALUCH+” w Klubie dziecięcym "Leśna Kraina".

Przyznane środki finansowe w formie dotacji celowej z budżetu państwa wynoszą 25920,00 zł.
Autor:

autor

Pogoda

24 czerwca Temperatura: 15°C Wiatr: 4 km/h,

Kalendarz

imieniny: