Pozostałe

22.02.2024

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA

JMM Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie pn. AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA realizowanym ze środków Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 20212027. Do kogo skierowany...czytaj więcej

Projekt AKCJA ZAWODOWA TRANSFORMACJA
18.01.2024

Przerwa w dostawie energii elektrycznej

Na podstawie informacji od TAURON Dystrybucja S.A. informuje, że w dniu 18.01.2024r. w godzinach od 10:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej u odbiorców zamieszkałych w miejscowościach: Laski...czytaj więcej

Przerwa w dostawie energii...
02.01.2024

Ogłoszenie

OGŁOSZENIEwyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiu na podstawie art....czytaj więcej

Ogłoszenie
19.12.2023

Młody zawodnik ju-jitsu znów z sukcesami

W dniu 10.12.2023 na hali MOSIR Katowice przy ul. Alfreda 1 odbył się Puchar Polski w Ju-Jitsu Sportowym. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach wiekowych U6, U8, U10, U12, U14, U16, U18,...czytaj więcej

Młody zawodnik ju-jitsu znów...
28.11.2023

Ogłoszenie

WÓJT GMINY BOLESŁAW ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym wsparcie rodziny poprzez prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Bolesławiuczytaj więcej

Ogłoszenie
27.09.2023

Najlepsi wędkarze z Pucharem Wójta

W minioną niedzielę na stawie numer trzy w Laskach odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Bolesław. Organizatorem zawodów było Gminne Koło PZW nr 119 „Bolesław”, a fundatorem pucharów...czytaj więcej

Najlepsi wędkarze z Pucharem...
27.09.2023

SPOTKANIE Z MISTRZEM

Oskar Drzewiecki – 11-letni zawodnik UKS Husaria Bolesław oraz Rio Grappling Dąbrowa Górnicza, który w połowie września zdobył złoty medal w Mistrzostwach Świata w Ju-Jitsu, przybył wraz z tatą do...czytaj więcej

SPOTKANIE Z MISTRZEM
20.09.2023

Europejski Dzień bez Samochodu

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu jako organizator komunikacji miejskiej na terenie gmin: Olkusz, Klucze, Bolesław, Bukowno, podobnie jak w roku ubiegłym angażuje się w Europejski Dzień bez...czytaj więcej

Europejski Dzień bez Samochodu
19.09.2023

Zawody sportowo-pożarnicze

W ubiegłą niedzielę, 17 września na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie odbył się powiatowy etap zawodów sportowo-pożarniczych, w którym udział wzięły drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu...czytaj więcej

Zawody sportowo-pożarnicze
18.09.2023

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Bolesław

16.09.2023r. na stawach w Podlipiu odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Bolesław. Ich organizatorem było Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjno-Wędkarskie „Podlipianie”. Zawody o puchar wójta co roku cieszą się dużym zainteresowaniem....czytaj więcej

Zawody wędkarskie o Puchar...
25.04.2023

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
ODDZIAŁ TERENOWY W KRAKOWIE


działając na podstawie art. 12 ust. 3, art. 28 w zw. z art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (tekst jedn. Dz.U.2022 poz. 2329), przepisów rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 14 stycznia 2009 roku w sprawie szczegółowego trybu przeprowadzania przetargów na dzierżawę nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa (tekst jedn. Dz.U.2021. 1944) oraz Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 sierpnia 2016r. w sprawie sposobu ustalania wysokości czynszu dzierżawnego w umowach dzierżawy nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa (Dz.U.2022.433) i Zarządzeń Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa


p o d a j e d o p ub l i c z ne j w i a d o m o ś c i
w y k a z


nieruchomości rolnych wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa,
przeznaczonych do dzierżawy.
Przedmiotem dzierżawy są nieruchomości rolne z terenu: województwa małopolskiego,
powiatu olkuskiego, gminy Bolesław


Wykaz - KRA.WKUZ.GZ.4243.60.2023.PF.2

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
ODDZIAŁ TERENOWY W KRAKOWIE

działając na podstawie art. 12 ust. 3, art. 28 w zw. z art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 19 października
1991 r. o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (tekst jedn. Dz.U.2022 poz.
2329), przepisów rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 14 stycznia 2009 roku w
sprawie szczegółowego trybu przeprowadzania przetargów na dzierżawę nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa (tekst jedn. Dz.U.2021. 1944) oraz Rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 sierpnia 2016r. w sprawie sposobu ustalania wysokości czynszu
dzierżawnego w umowach dzierżawy nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa
(Dz.U.2022.433) i Zarządzeń Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

p o d a j e d o p ub l i c z ne j w i a d o m o ś c i

w y k a z

nieruchomości rolnych wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa,
przeznaczonych do dzierżawy.

Przedmiotem dzierżawy są nieruchomości rolne z terenu: województwa małopolskiego,
powiatu olkuskiego, gminy Bolesław

Autor:

autor

Pogoda

26 lutego Temperatura: 10°C Wiatr: 11 km/h,

Kalendarz

imieniny: