Urząd Gminy

03.01.2022

Informacja

W dniu 07.01.2022r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław  będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
27.12.2021

Informacja

W dniu 31 grudnia 2021r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław  będzie czynny do godz. 12.00. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
23.12.2021

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Mimo trudnej codzienności, życzymy Państwu, aby Święta Bożego Narodzenia były pięknym czasem wytchnienia i oderwania się od życiowych trosk. Niech w naszych domach nie zabraknie ciepłej, rodzinnej atmosfery  oraz radości...czytaj więcej

Życzenia Świąteczno-Noworoczne
21.12.2021

Informacja

W dniu 24 grudnia 2021r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
03.12.2021

Informacja dla par obchodzących w 2022 roku Jubileusz 50 – lecia i 60 - lecia pożycia małżeńskiego

Zgodnie z przyjętą tradycją Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławiu będzie organizował uroczystość nadania przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Zapraszam Dostojnych Jubilatów – mieszkańców Gminy Bolesław,którzy w...czytaj więcej

Informacja dla par obchodzących...
03.12.2021

Orkiestra ZGH „Bolesław”

Orkiestra ZGH „Bolesław” zawitała przed urząd Orkiestra Dęta Zakładów Górniczo-Hutniczych „Bolesław” w Bukownie – jak co roku zawitała przed Urząd Gminy Bolesław, by w przeddzień górniczego święta uczcić pamięć wszystkich...czytaj więcej

Orkiestra ZGH „Bolesław”
18.11.2021

„ZŁOTE GODY” W GMINIE BOLESŁAW

Po raz kolejny w dniu 16 listopada 2021r. świętowaliśmy w naszej Gminie Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dbając o zdrowie naszych Jubilatów, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa sanitarnego przekazaliśmy im życzenia i...czytaj więcej

„ZŁOTE GODY” W GMINIE...
15.11.2021

Informacja o wynikach konsultacji

Informacja o wynikach konsultacji w zakresie projektu uchwały w sprawie: uchwalenia rocznego programu współpracy Gminy Bolesław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022r.czytaj więcej

Informacja o wynikach konsultacji
03.11.2021

Informacja

W piątek 5 listopada od godz. 12.00, w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że tego dnia wnioski o dowód będą...czytaj więcej

Informacja
02.11.2021

Informacja

W dniu 12 listopada 2021r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
03.12.2021

Orkiestra ZGH „Bolesław”
Orkiestra ZGH „Bolesław” zawitała przed urząd


Orkiestra Dęta Zakładów Górniczo-Hutniczych „Bolesław” w Bukownie – jak co roku zawitała przed Urząd Gminy Bolesław, by w przeddzień górniczego święta uczcić pamięć wszystkich górników związanych z tą ziemią. W sposób szczególny zostały wyróżnione Barbary obchodzące 4 grudnia swe imieniny. Zabrzmiało zatem tradycyjne „Sto lat” i wiązanka piosenek górniczych.


Wójt Gminy Bolesław, w imieniu wszystkich pracowników urzędu oraz mieszkańców gminy, podziękował za występ oraz złożył na ręce Prezesa Orkiestry tradycyjne życzenia górnicze, żywiąc nadzieję, że zamknięcie kopalni na naszym terenie nie będzie się wiązało z końcem górniczej orkiestry.


Autor:

autor

Pogoda

17 stycznia Temperatura: -1°C Wiatr: 17 km/h,

Kalendarz

imieniny: