Urząd Gminy

03.12.2021

Informacja dla par obchodzących w 2022 roku Jubileusz 50 – lecia i 60 - lecia pożycia małżeńskiego

Zgodnie z przyjętą tradycją Urząd Stanu Cywilnego w Bolesławiu będzie organizował uroczystość nadania przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Zapraszam Dostojnych Jubilatów – mieszkańców Gminy Bolesław,którzy w...czytaj więcej

Informacja dla par obchodzących...
03.12.2021

Orkiestra ZGH „Bolesław”

Orkiestra ZGH „Bolesław” zawitała przed urząd Orkiestra Dęta Zakładów Górniczo-Hutniczych „Bolesław” w Bukownie – jak co roku zawitała przed Urząd Gminy Bolesław, by w przeddzień górniczego święta uczcić pamięć wszystkich...czytaj więcej

Orkiestra ZGH „Bolesław”
18.11.2021

„ZŁOTE GODY” W GMINIE BOLESŁAW

Po raz kolejny w dniu 16 listopada 2021r. świętowaliśmy w naszej Gminie Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dbając o zdrowie naszych Jubilatów, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa sanitarnego przekazaliśmy im życzenia i...czytaj więcej

„ZŁOTE GODY” W GMINIE...
15.11.2021

Informacja o wynikach konsultacji

Informacja o wynikach konsultacji w zakresie projektu uchwały w sprawie: uchwalenia rocznego programu współpracy Gminy Bolesław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022r.czytaj więcej

Informacja o wynikach konsultacji
03.11.2021

Informacja

W piątek 5 listopada od godz. 12.00, w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że tego dnia wnioski o dowód będą...czytaj więcej

Informacja
02.11.2021

Informacja

W dniu 12 listopada 2021r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.czytaj więcej

Informacja
20.10.2021

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH Zarządzeniem Nr 0050.107.2021 z dnia 19.10.2021 r.Wójt Gminy Bolesław ogłosił przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały, w sprawie uchwalenia rocznego program współpracy Gminy Bolesław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi...czytaj więcej

Ogłoszenie
02.09.2021

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert dotyczy postępowania konkursowego na realizację zadania publicznego w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej uczestników projektu realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławiu pod nazwą "Aktywny Bolesław"...czytaj więcej

Ogłoszenie
27.08.2021

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Bolesław Na podstawie art. 17 pkt 9 oraz 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. . o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym ( Dz. U. z 2021...czytaj więcej

Ogłoszenie
11.08.2021

DIAMENTOWE GODY w Gminie Bolesław

W dniu 3 sierpnia 2021 roku obchodziliśmy w naszej Gminie kolejną już uroczystość „Diamentowych Godów”. Ten piękny Jubileusz 60 – lecia pożycia małżeńskiego obchodziły następujące pary: Halina i Stanisław Caderowie...czytaj więcej

DIAMENTOWE GODY w Gminie...
18.11.2021

„ZŁOTE GODY” W GMINIE BOLESŁAW


Po raz kolejny w dniu 16 listopada 2021r. świętowaliśmy w naszej Gminie Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dbając o zdrowie naszych Jubilatów, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa sanitarnego przekazaliśmy im życzenia i gratulacje. 


Jubilaci obchodzący „Złote Gody”, czyli Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego zostali uhonorowani „Medalami Róży”. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia dokonał Wójt Gminy Bolesław Pan Krzysztof Dudziński. 


„Złote Gody” – to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. Prawdziwie zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy we wzajemnej miłości i zrozumieniu; miłości, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma i która nigdy nie zawiedzie. Bowiem „Cóż to jest Miłość? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca!”


Takiej miłości życzymy naszym Dostojnym Jubilatom w oczekiwaniu na kolejne Jubileusze.


W 2021 roku „Złote Gody” obchodzili:

Lucja i Kazimierz Adamczykowie
Jadwiga i Kazimierz Bogaccy
Marta i Jan Czyżowie
Grażyna i Wacław Gajdziszewscy
Stanisława i Henryk Halejakowie
Kazimiera    i Tadeusz Klechowie
Anna i Tadeusz Kocjanowie
Barbara i Kazimierz Kosno
Danuta i Jerzy Kowalewscy
Janina i Zygmunt Kubańscy
Helena i Bogdan Kwiecińscy
Stanisława i Ryszard Łaskawcowie
Erwina i Jerzy Molędowie
Barbara i Remigiusz Olejnikowie
Anna i Bronisław Rzońcowie
Mieczysława i Lesław Skrzypicielowie
Teresa i Piotr Wojcieszczykowie


Elżbieta Kubańska

Kierownik USC
Autor:

autor

Pogoda

6 grudnia Temperatura: 0°C Wiatr: 7 km/h,

Kalendarz

imieniny: