Ważne

10.06.2020

Informacja

W dniu 12.06.2020r. (piątek) Urząd Gminy Bolesław będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy. Zgłaszanie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020r. Urząd...czytaj więcej

Informacja
28.05.2020

Centrum Rozwoju Dziecka „Perspektywy Kids”

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności w Bolesławiu  przy ulicy Głównej 46 powstałoCentrum Rozwoju Dziecka „Perspektywy Kids” Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie LGD „Nad Białą Przemszą” w Partnerstwie z Gminą Bolesław....czytaj więcej

Centrum Rozwoju Dziecka „Perspektywy...
27.05.2020

Ogłoszenie

Otwarty konkurs ofert na wybór operatora, który zleci realizację całości zadania publicznego realizatorom projektów z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,...czytaj więcej

Ogłoszenie
30.04.2020

Zawiadomienie

ZAWIADOMIENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego   Na podstawie art. 61 ust. 4 oraz art. 49  ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2020r., poz....czytaj więcej

Zawiadomienie
30.04.2020

Budowa nowej drogi (od DP1068K w rejonie ul. Kluczewskiej do DP1069K w rejonie SAG w Bukownie) na terenie Gminy Bolesław

Budowa nowej drogi (od DP1068K w rejonie ul. Kluczewskiej do DP1069K w rejonie SAG w Bukownie) na terenie Gminy Bolesławczytaj więcej

Budowa nowej drogi (od...
24.04.2020

Ogłoszenie

Zawiadamiam, że zgodnie z art. 1 pkt 14 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób...czytaj więcej

Ogłoszenie
03.04.2020

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY BOLESŁAW O PRZYSTĄPIENIU DO SPORZĄDZENIA CZĘŚCIOWEJ ZMIANY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY BOLESŁAW DLA OBSZARU EKSPLOATACJI PIASKU ORAZ O PRZYSTĄPIENIU DO SPORZĄDZENIA PROGNOZY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKOczytaj więcej

Ogłoszenie
03.04.2020

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY BOLESŁAW O PRZYSTĄPIENIU DO ZMIANY STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY BOLESŁAW WRAZ Z PROGNOZĄ ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKOczytaj więcej

Ogłoszenie
07.02.2020

Obwieszczenie

Obwieszczenie Wójta Gminy Bolesław o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie podsadzkowni polowej wraz z rurociągiem przesyłowym wody, na terenie przyległym do szybu „Dąbrówka”, Kopalni „Olkusz...czytaj więcej

Obwieszczenie
23.01.2020

Kolejny specjalistyczny sprzęt trafił do strażaków

www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl W dniu 3 stycznia 2020r. w Urzędzie Gminy Bolesław odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu i wyposażenia zakupionego w ramach w ramach środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej –...czytaj więcej

Kolejny specjalistyczny sprzęt trafił...
10.06.2020

Ruszył nabór do Centrum Rozwoju Dziecka Perspektywy Kids. Zapraszamy na zajęcia dzieci z terenu naszej gminy











Centrum Rozwoju Dziecka Perspektywy Kids stanowi przestrzeń dla bezpiecznego i harmonijnego rozwoju dziecka. To miejsce, gdzie dzieci i ich sprawy traktowane są z powagą. Dzięki dużemu zaangażowaniu Wójta Gminy Bolesław Pana Krzysztofa Dudzińskiego udało się stworzyć to wyjątkowe miejsce. Placówka przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży 0– 18 lat zamieszkałych na terenie Gminy Bolesław. Pobyt dziecka w placówce jest nieodpłatny i dobrowolny.


Podopiecznym świetlicy zapewniamy bezpłatny posiłek i dojazd.


W ofercie przewidziano min.:

Diagnozę i terapię specjalistyczną (min. psychologiczna, logopedyczna, pedagogiczna w tym: zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, gimnastyka mózgu-Metoda Dennisona).
„Naukę pod okiem” (pomoc w codziennym odrabianiu lekcji).
Dziecięcą Krainę Talentów:

Pracownia Tańca i Ruchu: (taniec towarzyski, taniec nowoczesny DANCE MIX, Fitness – zajęcia wprowadzające w świat aktywności ruchowej i zdrowego życia),
Pracownia Plastyczna: (malarstwo oraz inne formy plastyczne, kulturoznawstwo w sztuce „via arte”, grafika, collage, rzeźba w gipsie, szkło artystyczne – fushing),
Pracownia Ruchowo-Teatralną: (teatr dla młodzieży, teatr lalek, Fitness – zajęcia wprowadzające w świat aktywności ruchowej i zdrowego życia),
Pracownia Naukowo-Medialna: (fotografia, laboratorium młodego technika gimnastyka literacka – zajęcia twórczego pisania, pracownia medialna, zajęcia komputerowe, z programowania, redakcja gazety, szachy, brydż),
Pracownia Językowa: (zajęcia z jęz. angielskiego do wyboru drugi język).
Zajęcia wyrównawcze ( j. angielski, matematyka).

Bezpłatne półkolonie w okresie feryjnym i wakacyjnym.


Wszystkie osoby chcące skorzystać z oferty placówki, zapraszamy do zapisów w siedzibie Centrum Rozwoju Dziecka – Perspektywy Kids w Bolesławiu przy ulicy Głównej 46 od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 – 19.00 lub w biurze LGD „Nad Białą Przemszą” w Wolbromiu przy ulicy Skalskiej 20 tel. +32 7242523.


Autor:

autor

Pogoda

13 lipca Temperatura: 12°C Wiatr: 8 km/h,

Kalendarz

imieniny: