Pozostałe

20.03.2019

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

O F E R T A    P R A C YOgłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE    zatrudni    ANKIETERAPRACA STAŁA NA PEŁNY ETATczytaj więcej

Ogłoszenie o wolnym stanowisku...
12.03.2019

Informacja

Szanowni Państwo! Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, organizuje V edycję konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich – drużyny składające się maksymalnie z trzech osób. Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo...czytaj więcej

Informacja
11.03.2019

MEDALE W JU-JITSU DLA ZAWODNIKÓW Z BOLESŁAWIA

W dniu 9 marca zawodnicy Polskiej Federacji Ju-Jitsu i Kobudo wystartowali w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w Mysłowicach. W zawodach wystartowały 4 zawodniczki i 6 zawodników...czytaj więcej

MEDALE W JU-JITSU DLA...
06.03.2019

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego - Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego - Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - link do zawiadomienia zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Bolesławczytaj więcej

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania...
06.03.2019

Ogłoszenie w sprawie zatrudnienia na stanowisko

KIEROWNIK GMINNEGO ZAKŁADU OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW Z SIEDZIBĄ W MAŁOBADZU Zatrudni osoby na stanowisko:Operator maszyn i urządzeń/konserwator maszyn i urządzeń Szczegóły dostępne pod adresem:https://bip.malopolska.pl/gzoszswmalobadzu,a,1569843,ogloszenie-w-sprawie-zatrudniena-na-stanowisko-operator-maszyn-i-urzadzenkonserwator-maszyn-i-urzadz.html Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się...czytaj więcej

Ogłoszenie w sprawie zatrudnienia...
31.01.2019

Szansa na nawet 87% tańsze szkolenia językowe

Brakuje Ci znajomości języka obcego? Może potrzebujesz go w pracy, a pracodawca nie może dofinansować Ci szkolenia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Niedługo rozpoczyna się nowy semestr kursów językowych. Zgłoś się...czytaj więcej

Szansa na nawet 87%...
31.01.2019

Komunikat do przedsiębiorców

Zmiany w okresie przechowywania akt pracowniczych.Od 1 stycznia 2019 r. będzie Ci łatwiej przechowywać akta pracownicze pracowników i zleceniobiorców.Zdecydujesz, czy będziesz przechowywać i archiwizować dokumentację pracowniczą w formie papierowej czy...czytaj więcej

Komunikat do przedsiębiorców
31.01.2019

Projekt „Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania”

MDDP Akademia Biznesu zaprasza do wzięcia udziału w Projekcie „Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania” realizowanym w ramach projektu konkursowego Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)...czytaj więcej

Projekt „Szkoła Trenerów Procesu...
24.01.2019

Ranking Gmin Małopolski 2018

23 stycznia 2019r. podczas konferencji Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski przy FRDL MISTiA uhonorowano laureatów Rankingu Gmin Małopolski 2018. Ranking to wyjątkowa inicjatywa, która jest realizowana od 2010 roku...czytaj więcej

Ranking Gmin Małopolski 2018
24.01.2019

Jak założyć Stowarzyszenie lub Fundacje

Spotkanie jest adresowane w szczególności do osób, które już aktywnie działają społecznie i zastanawiają się nad sformalizowaniem tej działalności poprzez założenie organizacji pozarządowej. Celem spotkania jest objęcie tych osób dalszym...czytaj więcej

Jak założyć Stowarzyszenie lub...
16.04.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy


OFERTA PRACY
Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym


URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE
zatrudni
ANKIETERA


PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT


Miejsce pracy:

 • - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski i olkuski.


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 • - realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych,
 • - analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania,
 • - komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.


Od kandydatów oczekujemy:

 • - wykształcenia co najmniej średniego,
 • - dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
 • - dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
 • - predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
  • - umiejętności nawiązywania kontaktów,
 • - dobrej organizacji pracy własnej,
 • - dyspozycyjności i mobilności,
 • - radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
 • - rzetelności i terminowości.


Zapewniamy:

 • - umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego, stabilne warunki pracy,
 • - elastyczny, zadaniowy czas pracy,
 • - stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
 • - przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
 • - możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.


Termin składania dokumentów:  do 30.04.2018r.Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny
prosimy przesłać na adres mailowy: a.wywial@stat.gov.pl
tel. 12 36 10 233Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Urząd Statystyczny w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Autor:

autor

Pogoda

26 marca Temperatura: 8°C Wiatr: 31 km/h,

Kalendarz

imieniny: