Pozostałe

20.07.2018

Nabór uczestników do projektu

FUNDACJA AKME PROWADZI NABÓR UCZESTNIKÓW/CZEK DO REALIZOWANEGO W OKRESIE OD 01 CZERWCA 2018 ROKU DO 31 GRUDNIA 2019 ROKU PROJEKTU WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO....czytaj więcej

Nabór uczestników do projektu
20.07.2018

Bezpłatne badanie słuchu

BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU wykonuje CENTRUM BADANIA SŁUCHU WARSZAWA 25 LIPCA 2018 (ŚRODA) od g. 12.30 MIEJSCE BADANIA: CENTRUM KULTURY 32-329 BOLESŁAW ul. GŁOWNA 55 SŁUŻYMY POMOCĄ W DOBORZE APARATÓW SŁUCHOWYCH...czytaj więcej

Bezpłatne badanie słuchu
18.07.2018

Postaw na rozwój - zwiększ możliwość

Szanowni Państwo!Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie! Firma Michał Cichoń PRO STUDIO zaprasza do udziału w projekcie pt. „Postaw na rozwój – zwiększ możliwość” nr PRMP.08.02.00-12-0072/18 realizowanego w ramach uzyskanego...czytaj więcej

Postaw na rozwój -...
16.07.2018

Jesteś w sieci? Wpadnij do ZUS

Płatniku jeśli zatrudniasz więcej niż 5 osób, pamiętaj: masz obowiązek posiadania konta na PUE! Konto na PUE to same korzyści! e-ZLA, e-Składka, e-Płatnik Chcesz wiedzieć więcej, chcesz założyć konto? Wpadnij...czytaj więcej

Jesteś w sieci? Wpadnij...
06.07.2018

Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie

Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej uczestniczy w realizacji rządowego programu  Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie,  jako partner Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.  W ramach programu Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie  udzielane są niskooprocentowane...czytaj więcej

Pierwszy Biznes - Wsparcie...
26.06.2018

Konsultacje - pozyskiwanie dotacji z funduszy europejskich

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO oraz URZĄD GMINY BOLESŁAW ZAPRASZAJĄ mieszkańców Gminy Bolesław na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich Termin dyżuru : 3 lipca 2018 roku (wtorek) godz....czytaj więcej

Konsultacje - pozyskiwanie dotacji...
21.06.2018

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu....czytaj więcej

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko...
12.06.2018

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom z sektora mikro, małych i średnich firm, zainteresowanych pozyskaniem dotacji z Funduszy Europejskich na inwestycje w poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstwa, inwestycje w wytwarzanie energii ze źródeł...czytaj więcej

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców
29.05.2018

Obwieszczenie

OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1257), w związku z art. 12 ust. 1...czytaj więcej

Obwieszczenie
25.05.2018

Informacja

KOMUNIKAT Na podstawie art. 24e ust. 2  ustawy z dnia 7 czerwca 2001 roku o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (tj. Dz. U. z 2017 r. poz. 328...czytaj więcej

Informacja
16.04.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy


OFERTA PRACY
Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym


URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE
zatrudni
ANKIETERA


PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT


Miejsce pracy:

 • - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski i olkuski.


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 • - realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych,
 • - analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania,
 • - komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.


Od kandydatów oczekujemy:

 • - wykształcenia co najmniej średniego,
 • - dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
 • - dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
 • - predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
  • - umiejętności nawiązywania kontaktów,
 • - dobrej organizacji pracy własnej,
 • - dyspozycyjności i mobilności,
 • - radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
 • - rzetelności i terminowości.


Zapewniamy:

 • - umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego, stabilne warunki pracy,
 • - elastyczny, zadaniowy czas pracy,
 • - stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
 • - przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
 • - możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.


Termin składania dokumentów:  do 30.04.2018r.Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny
prosimy przesłać na adres mailowy: a.wywial@stat.gov.pl
tel. 12 36 10 233Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Urząd Statystyczny w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Autor:

autor

Pogoda

21 lipca Temperatura: 13°C Wiatr: 2.2 km/h,

Kalendarz

imieniny: