Pozostałe

16.04.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

OFERTA PRACYOgłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIEzatrudniANKIETERA PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT Miejsce pracy: - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski...czytaj więcej

Ogłoszenie o wolnym stanowisku...
16.04.2018

Projekt „Kierunek Kariera” – doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Szkolenia za bony w Małopolsce. Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie...czytaj więcej

Projekt „Kierunek Kariera” –...
27.03.2018

Ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Krakowie ogłasza publiczny przetarg ustny ograniczony na dzierżawę nieruchomościczytaj więcej

Ogłoszenie
26.03.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

OFERTA PRACYOgłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIEzatrudniANKIETERA PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT Miejsce pracy: - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski...czytaj więcej

Ogłoszenie o wolnym stanowisku...
22.03.2018

II Kongresie Geodetów Polskich

Kongres jest organizowany pod patronatem Głównego Geodety Kraju, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Liczymy na obecność parlamentarzystów, przedstawicieli władz centralnych, administracji geodezyjnej wszystkich szczebli, świata nauki oraz...czytaj więcej

II Kongresie Geodetów Polskich
19.03.2018

Pneumokoków nie lubimy, więc nasze dzieci zaszczepimy

Warszawa, 11 marca 2018r. Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Przed Państwem szansa bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom – jednych z najbardziej groźnych bakterii wywołujących ciężkie choroby i często pozostawiających powikłania na...czytaj więcej

Pneumokoków nie lubimy, więc...
16.03.2018

Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość

X EDYCJA KONKURSU NA PRACE DOTYCZĄCE POLSKIEGO ROLNICTWA I OBSZARÓW WIEJSKICH „POLSKA WIEŚ – DZIEDZICTWO I PRZYSZŁOŚĆ” Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła...czytaj więcej

Polska wieś – dziedzictwo...
16.03.2018

Obwieszczenie

OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1257, z późn. zm.) i art. 12 ust....czytaj więcej

Obwieszczenie
15.03.2018

Informacja

W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców dotyczącymi zawartości ołowiu i kadmu w wodzie dostarczanej przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olkuszu, informujemy iż w dniu 12.03.2018r. na...czytaj więcej

Informacja
15.03.2018

Informacja

Informacja MIR na temat miejsc wypełniania wniosków przez pracowników Izby w okresie od 15.03.2018r. – 15.05.2018r. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej pomocy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia...czytaj więcej

Informacja
16.04.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy


OFERTA PRACY
Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym


URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE
zatrudni
ANKIETERA


PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT


Miejsce pracy:

 • - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski i olkuski.


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 • - realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych,
 • - analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania,
 • - komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.


Od kandydatów oczekujemy:

 • - wykształcenia co najmniej średniego,
 • - dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
 • - dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
 • - predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
  • - umiejętności nawiązywania kontaktów,
 • - dobrej organizacji pracy własnej,
 • - dyspozycyjności i mobilności,
 • - radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
 • - rzetelności i terminowości.


Zapewniamy:

 • - umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego, stabilne warunki pracy,
 • - elastyczny, zadaniowy czas pracy,
 • - stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
 • - przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
 • - możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.


Termin składania dokumentów:  do 30.04.2018r.Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny
prosimy przesłać na adres mailowy: a.wywial@stat.gov.pl
tel. 12 36 10 233Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Urząd Statystyczny w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Autor:

autor

Pogoda

22 kwietnia Temperatura: 14°C Wiatr: 13 km/h,

Kalendarz

imieniny: