Pozostałe

19.09.2018

Małopolska Niania 2.0

Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie zatrudnienia niani dla dzieci w wieku do lat 3! Samorząd Województwa Małopolskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu „Małopolska Niania...czytaj więcej

Małopolska Niania 2.0
19.09.2018

27 EKORAJD Biała Przemsza-Sztoła

Bliższe informacja na stronie http://www.zielonyringprzemszy.pl/czytaj więcej

27 EKORAJD Biała Przemsza-Sztoła
12.09.2018

Informacja

URZĄD GMINY BOLESŁAW URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO MAŁOPOLSKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ZAPRASZAJĄ w dniu 14 września 2018 roku (piątek) mieszkańców Gminy Bolesław na konsultacje i spotkanie z Dyrektorem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Godz....czytaj więcej

Informacja
03.09.2018

Obwieszczenie

REGIONALNY DYREKTOROCHRONY ŚRODOWISKAW KRAKOWIE OO.4207.135.2017.ASł Kraków, dnia 31.08.2017r. OBWIESZCZENIE Działając na podstawie art. 38 i art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2018r. o udostępnianiu informacji o środowisku...czytaj więcej

Obwieszczenie
27.08.2018

CYKL SZKOLENIOWY „ABC dla NGO”

Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza na CYKL SZKOLENIOWY „ABC dla NGO” Myślisz o założeniu stowarzyszenia lub fundacji? Zastanawiasz się jak się do tego przygotować? Chcesz być członkiem zarządu nowopowstałej organizacji...czytaj więcej

CYKL SZKOLENIOWY „ABC dla...
17.08.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

OFERTA PRACYOgłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIEzatrudniANKIETERA PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT Miejsce pracy: - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat olkuski,...czytaj więcej

Ogłoszenie o wolnym stanowisku...
06.08.2018

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE - PÓŁNOC znany konkurs w nowej formule

Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na szkolenie dla...czytaj więcej

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE -...
01.08.2018

IV Zagłębiowski Festiwal Organowy

W imieniu Stowarzyszenia Artystów Spectrum oraz Wójta Gminy Bolesław Krzysztofa Dudzińskiego mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy na koncert inauguracyjny IV Zagłębiowskiego Festiwalu Organowego, który odbędzie się w...czytaj więcej

IV Zagłębiowski Festiwal Organowy
20.07.2018

Nabór uczestników do projektu

FUNDACJA AKME PROWADZI NABÓR UCZESTNIKÓW/CZEK DO REALIZOWANEGO W OKRESIE OD 01 CZERWCA 2018 ROKU DO 31 GRUDNIA 2019 ROKU PROJEKTU WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO....czytaj więcej

Nabór uczestników do projektu
16.04.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy


OFERTA PRACY
Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym


URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE
zatrudni
ANKIETERA


PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT


Miejsce pracy:

 • - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski i olkuski.


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 • - realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych,
 • - analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania,
 • - komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.


Od kandydatów oczekujemy:

 • - wykształcenia co najmniej średniego,
 • - dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
 • - dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
 • - predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
  • - umiejętności nawiązywania kontaktów,
 • - dobrej organizacji pracy własnej,
 • - dyspozycyjności i mobilności,
 • - radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
 • - rzetelności i terminowości.


Zapewniamy:

 • - umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego, stabilne warunki pracy,
 • - elastyczny, zadaniowy czas pracy,
 • - stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
 • - przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
 • - możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.


Termin składania dokumentów:  do 30.04.2018r.Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny
prosimy przesłać na adres mailowy: a.wywial@stat.gov.pl
tel. 12 36 10 233Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Urząd Statystyczny w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Autor:

autor

Pogoda

24 września Temperatura: 14°C Wiatr: 24.1 km/h,

Kalendarz

imieniny: