Pozostałe

30.11.2018

Projekt DCAZ

Projekt DCAZ czyli  Dobry Czas na Adaptację do Zmian finansowany  ze środków Unii Europejskiej , który daje możliwość aktywizacji zawodowej zwalnianych pracowników obejmujący swoim zasięgiem całe województwo małopolskie. W ramach...czytaj więcej

Projekt DCAZ
22.11.2018

Kronika Sejmowa

Kronika Sejmowa nr 67 – wydanie specjalne http://orka.sejm.gov.pl/kronika.nsf/0/E8A63E762E563B4FC1258315004A51C6/%24File/kronika067_8.pdf Kronika Sejmowa nr 68/69 z 30 września http://orka.sejm.gov.pl/kronika.nsf/0/CD5A1D6E15DD6AB9C1258347004D1A1C/%24File/kronika068_8.pdf Kronika Sejmowa ukazuje się od grudnia 1990 r., początkowo jako tygodnik, a od maja...czytaj więcej

Kronika Sejmowa
30.10.2018

„Skuteczni na rynku pracy – kompleksowy program aktywizacji społeczno-zawodowej osób bez pracy”

W imieniu Beneficjenta projektu J&C Group Karolina Chadzypanagiotis – Jurkiewicz serdecznie Państwa zapraszam do udziału w projekcie pt. „Skuteczni na rynku pracy – kompleksowy program aktywizacji społeczno-zawodowej osób bez pracy”...czytaj więcej

„Skuteczni na rynku pracy...
18.10.2018

Płatne staże z możliwością zatrudnienia

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez...czytaj więcej

Płatne staże z możliwością...
17.10.2018

Obwieszczenie

Obwieszczenie Ministra Inwestycji i Rozwojuczytaj więcej

Obwieszczenie
02.10.2018

"Bo jak nie my to kto II"

Realizacja projektu "Bo jak nie my to kto II" jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.czytaj więcej

"Bo jak nie my...
26.09.2018

Projekt „Kierunek Kariera” – doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik...czytaj więcej

Projekt „Kierunek Kariera” –...
19.09.2018

Małopolska Niania 2.0

Wkrótce ruszy nabór wniosków o dofinansowanie zatrudnienia niani dla dzieci w wieku do lat 3! Samorząd Województwa Małopolskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczął realizację projektu „Małopolska Niania...czytaj więcej

Małopolska Niania 2.0
19.09.2018

27 EKORAJD Biała Przemsza-Sztoła

Bliższe informacja na stronie http://www.zielonyringprzemszy.pl/czytaj więcej

27 EKORAJD Biała Przemsza-Sztoła
16.04.2018

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy


OFERTA PRACY
Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy pomocniczym


URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE
zatrudni
ANKIETERA


PRACA STAŁA NA PEŁNY ETAT


Miejsce pracy:

 • - praca w terenie na obszarze woj. małopolskiego w szczególności powiat chrzanowski i olkuski.


Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

 • - realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych,
 • - analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania,
 • - komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.


Od kandydatów oczekujemy:

 • - wykształcenia co najmniej średniego,
 • - dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy,
 • - dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
 • - predyspozycji do pracy ankieterskiej, w szczególności:
  • - umiejętności nawiązywania kontaktów,
 • - dobrej organizacji pracy własnej,
 • - dyspozycyjności i mobilności,
 • - radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych,
 • - rzetelności i terminowości.


Zapewniamy:

 • - umowę o pracę na pełny etat i status pracownika państwowego, stabilne warunki pracy,
 • - elastyczny, zadaniowy czas pracy,
 • - stałe wynagrodzenie, pakiet socjalny,
 • - przeszkolenie i wsparcie merytoryczne,
 • - możliwości dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji.


Termin składania dokumentów:  do 30.04.2018r.Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny
prosimy przesłać na adres mailowy: a.wywial@stat.gov.pl
tel. 12 36 10 233Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Urząd Statystyczny w Krakowie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Autor:

autor

Pogoda

16 grudnia Temperatura: -2°C Wiatr: 4 km/h,

Kalendarz

imieniny: